עזרה דרושה מגהצת

מצב
הנושא נעול.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
@שירהוינמן

ממומלץ בחום:

www.prog.co.il

דרוש מידע - תפרסמו את המיילים שלכם, זה חסד אמיתי!

לאחרונה אני רואה שאנשים (ונשים) מפרסמים פה כתובת מייל בלי לחשוש, ולא תמיד הם מוחקים אותם בזמן. תדעו שזה חסד אמיתי לפרסם מיילים כי יש אנשים שיושבים בביתם ופשוט מחכים לכם (ובעיקר לכן). היו לי שני סיפורים בחודשים האחרונים, אחד שכבר שיתפתי כאן ועוד אחד משש טרי. מאז הסיפור שהיה לי, במידה שאני צריכה...
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

דרוש מידע - זהירות!!!

פרסמתי מייל בפרוג בלי ג'מייל וקיבלתי כמה מיילים עם תמונות מזעזעות שכמובן לא מתאימות לציבור שלנו! כמובן שהעברתי אותו ישירות לספאם במידה ואתם מקבלים מייל שרשום דודי החתיך אוו שלום כהן אל תפתחו את המייל!!!תעבירו ישירות לספאם!!
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

עזרה - אל תהיו תמימות!

אני לא באה לפתוח כאן אשקול של דיון. מבחינתי שינעלו אותו. אל תכתבו את המייל האישי שלכם באתר הזה. גם לא לכמה דקות . פשוט לא! ואם יש מייל שכתבתם בהודעה ישנה תנסנו למחוק. ב2020 שהייתי נערה תמימה ומשועממת בסגר של הקורונה -כתבתי את המייל שלי האישי ועד עכשיו מידי פעם מנסים להתחיל... יש כאן בנות סמינר-...
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

דרוש מידע - אני מזועזעת. מייל ע''ש יוסי המתוק -אל תפתחו! ואל תפרסמו את המייל שלכם ושל ילדיכם בעיקר באף מקום.

קיבלתי לפני חודשיים מייל ממטריד - לא התיחסתי עכשיו קיבלתי סרטון מהרמה הגרוע ביותר שיכולה להיות וכל זאת במחשב נטפרי .. ושאני לא מפרסמת את המייל שלי. הגיע לו איך שהוא. (ניסיתי לבדוק איתו. כי כעצמאית פירסמתי מעוד מקום וציין שלא הגיע משם) רבונו של עולם - זה נורא ואיום. לחשוב שבחורה בת 16 מקבלת דבר...
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

מידע שימושי - זהירות כל אחת חייבת לקרוא!!

לא כדאי בשום פנים ואופן לפרסם כתובת מייל גם לא בשינוי אות אחת או 2 כי גם המטריד יודע לשנות את הטעות פרסמתי את הכתובת שלי פה לצורך בקשה של משהו שהייתי צריכה ויש משהו גבר שמטריד אותי במייל ............ ואני לא יודעת אייך אני חוסמת אותו שלא יוכל לשלוח לי הודעות אני מבקשת אם למשהו יש רעיון אייך...
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

דרוש מידע - הודעה חשובה! על דיווחים, מחיקות ומה שביניהם

גולשים יקרים 24 שעות (טוב, כמעט...) מסתובבים כאן מנהלים על מנת להגיש לכם אתר נקי ומפוקח, המקבל את הוראותיו מרבנים, ופועל על פיהם. מכאן ניתן להגדיר את תפקיד המנהל כשומר הסף על כללי האתר (הרשומים בהודעות הנעוצות.) בלבד. מה לא נכלל בתפקיד? 1. ניקוי אורוות לאחרונה נוסף כלל קריטי בעניין כתובות מייל...
www.prog.co.il
www.prog.co.il
www.prog.co.il

מידע שימושי - בשם כל הסולמיות והשטרודלים תפסיקו להעלות כתובות מייל

אני רוצה לעשות קניה של חד פעמי ויביאו לי הביתה - בית שמש
www.prog.co.il
www.prog.co.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה