דרושה הדמיית מבנה לישיבה בתרומה...

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ישיבה שקיימת עשור, ביקשה ממני תעודת הוקרה לתורמים, הם רוצים שיהיה בפנים מבנה דו קומתי של הישיבה, אך למעשה עדיין אין כזה אפילו בתוכניות.;)

האם יש לכם מבנה דו קומתי שבניתם לתירגול או משהו דומה ויכול להתאים לישיבה, ולא אכפת לכם לתרום אותו לישיבה?
א"כ תודה מראש.
אפשר גם לשלוח אלי למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תעמוד לכם הזכות.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
דרוש כסף כלכלה למשפחה מאנ"ש...

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עד כמה שזכור לי בפעם האחרונה בדיוק למטרה זו עשו אצלי הדמיה....... אבל שילמו........... אני כמעט בטוח שאני זוכר, לא ביקשו בחינם.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יהושוע;723939:
ישיבה שקיימת עשור, ביקשה ממני תעודת הוקרה לתורמים, הם רוצים שיהיה בפנים מבנה דו קומתי של הישיבה, אך למעשה עדיין אין כזה אפילו בתוכניות.;)

האם יש לכם מבנה דו קומתי שבניתם לתירגול או משהו דומה ויכול להתאים לישיבה, ולא אכפת לכם לתרום אותו לישיבה?
א"כ תודה מראש.
אפשר גם לשלוח אלי למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תעמוד לכם הזכות.

חשבתי שבדיחות כאלו קיימות רק בפורום צילום

מודה,

הופתעתי :)

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הי, ברצינות....
לא חשבתי שתקחו את זה כ"כ קשה, אני צריך רק תמונה של בניין דו קומתי שמתאים לישיבה. משהו שאין לכם בו צורך, וגם לא הולך להיות בו צורך, (תרגלתם בשיעור הראשון או השני...) לא מעבר...
רק בשביל להכנס לתעודות ההוקרה של התורמים.
נראה לי שלא כ"כ הבנתם את דבריי. לא את הסקיצה כולה על כל זוויותיה.
רק פוזה אחת וזהו.
מקווה שגם עכשיו התרומה לא מידי גבוהה, בכל אופן, תזכו למצוות.

תור הזהב

משתמש מקצוען
הבקשה שלו היא על משהו פקטיבי, לא עבודה מאומצת להתאים למודל קיים או לתכנית בניה.
לי אין.
אבל אם כאן לא תמצא. אולי בפורום ציור יהיה משהו...

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ייש"כ גדול, אבל אני חסום.
אפשר להעלות לי תמונה אחת איכשהי...
בלי נדר לא מבקש יותר בקשות.

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אלו תמונות שצריך לקנות, עולה בסביבות 20 ש"ח
אני מציעה לך לבקש פתיחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה