סיפור בהמשכים דרגש עץ

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואוו
אהבתי ממש!!!
ויש גם מקק בחדר!!! קטן כזה מתוקי...
היא בוהה בו. במחושים שלו שזזים במהירות. נעלמים לתוך חור בקיר.
:sick:
אני חושבת שגם בכזה מצב לא הייתי מצליחה להזכיר את המילה מתוקי על מקק...
אלו שנגמרות בכלא מצחין עם עכברים,
ממקים זה לא מגעיל, אבל עכברים כן?

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אבל תיאור הצחנה היחיד שם זה עכברים ומקקים ואם מקקים חמודים - אז נשארו העכברים המצחינים...
לדעתי אפשר בקלות להצהיר על עכברים מתוקים. ראית פעם מקק בתור חיית מחמד??? הכי הזוי שמעתי על צרעה, אבל מקק??

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
לדעתי אפשר בקלות להצהיר על עכברים מתוקים. ראית פעם מקק בתור חיית מחמד??? הכי הזוי שמעתי על צרעה, אבל מקק??
קבלו: מבצע מיוחד!!
תיקן מתבגר ביד 2

כנראה שיש אנשים שבכל אופן מכנים אותם כחיות מחמד 😉

נערך לאחרונה ב:

אא-אסתר

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אפשר לדמין שהם מיקי-מאוסים מתוקים כ״כ שבאו לומר שלום..

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אוגרים זה סוג של עכברים..
קבלו: מבצע מיוחד!!
תיקן מתבגר ביד 2

כנראה שיש אנשים שבכל אופן מכנים אותם כחיות מחמד 😉
:sick:

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
התלבטתי איך לחלק את זה לפרקים...
זה לא סיפור ארוך במיוחד, לכן החלטתי פשוט לא לעשות פרקים... 😶
אני יכולה לכתוב מעכשיו את מספר הקטע שאני מעלה, בלי קשר לחלוקה האותנטית של הפרקים..
זה יעזור?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
קצת לא אהבתי את העניין שהחוקרת אומרת לה שזה ריגול ואז אומרת שזה לא.
כן, זה באמת לא יפה מהחוקרת ככה לעבוד עליה... 😏
אבל נראה שזה לא היה בכוונת תחילה, היא לא ידעה שאיילה קראה את עיניים בגב (מנקודות) ובגלל זה היא האמינה לה...

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סיפור מרענן מאוד.
אבל יש כאן כמה נקודות שמפריעות לי:
1. איילה ( ככה קוראים לה נכון ?! ) היא לא אייל גלבוע. לא באים וקוטפים נערה חרדית ( שעבורם היא עב"ם דרך אגב ) מהדרך לסמינר ככה.
2. מאותה הסיבה של נקודה מספר 1, לא יפתחו איתה בשיח כזה אלא באחד הרבה יותר רשמי.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
סיפור מרענן מאוד.
אבל יש כאן כמה נקודות שמפריעות לי:
1. איילה ( ככה קוראים לה נכון ?! ) היא לא אייל גלבוע. לא באים וקוטפים נערה חרדית ( שעבורם היא עב"ם דרך אגב ) מהדרך לסמינר ככה.
אם הפרקים הבאים לא יענו לך על השאלה הזו, אני אענה לך עליה...
חוששת שזה יגלה

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם הפרקים הבאים לא יענו לך על השאלה הזו, אני אענה לך עליה...
חוששת שזה יגלה
אם יש פה איזשהו טריגר שמצדיק את התהליך - אני ממש מחכה לו.
[ אגב זה רק אני או שהבחירה של השם איילה היא לא אקראית ( אייל +ה ) ? ]

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אם יש פה איזשהו טריגר שמצדיק את התהליך - אני ממש מחכה לו.
[ אגב זה רק אני או שהבחירה של השם איילה היא לא אקראית ( אייל +ה ) ? ]
קראתי לה איילה כי השם הזה התאים לה לאופי, היא לא אקראית בכלל.
אח"כ חשבתי על הקשר החמוד הזה, וזה הוביל אותי למסקנה שהשם הזה יותר מתאים לה מכל שם אחר...

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
ארוך מדי?

קטע 6:
"מה זה???" היא בהלם. הדמעות נמחקות מעיניה. המומות. "מי החצוף שתיעד את היום שבו חזרתי מאוחר הביתה??? ההורים שלי לא אמורים לדעת מזה לעולם!!!"
"מאוחר?!" החוקרת מגחכת. "טוב לדעת ששלוש לפנות בוקר נקרא אצלך רק 'מאוחר'. מותק," היא מתכופפת אליה. שוב מכסה דוק מפחיד את העיניים. גורם לנחקרת לבלוע רוק. "את יצאת מהבית בשתיים עשרה בלילה, דברת עם מישהי שלוש שעות וחזרת. מי זו הייתה?"
"אה, זאת'י, חנה שולמן."
"מממ... חנה. תגידי, שמת לב שהיא חוזרת על עצמה יותר מידי פעמים בחקירה הזו?"
"לא יודעת. היא דווקא בחורה טובה. התחזקה מאד לאחרונה. מדברת בהתלהבות על רוחניות..."
"יפה מאד. תגידי, את מזהה את התמונה הזו?"
"עוד פ'ם צילמתם אותי!"
"כן. ועם מי זה עכשיו???"
"עם חנה..." קולה חלש. "עוד פעם חנה..."
"יפה מאד. וכאן מה זה?"
היא שותקת. אין צורך במילים. רק שהיא לא זוכרת מתי יצאה להליכה עם חנה באחת עשרה בלילה. כנראה כשאבא ואימא נסעו לדודה שושנה מיום חמישי...
"וגם כאן. וכאן וכאן וכאן.... ובעוד הרבה פעמים מעניינות. דווקא בסמינר זה לא נראה שאתן חברות מדי טובות."

היא בולעת את רוקה. נכון. בסמינר אין להן קשר. אחרי צהרים הן אוהבות ללכת ולדבר על עניינים שבנות בכיתה לא אמורות לדעת עליהם. אבל איך זה קשור לשב"כ?
"מה שקורה זה, שאנחנו יודעים על שתיכן. אבל חסרות לנו שתי בנות. ואנחנו צריכים את השמות שלהן."
"שמות שמה?" קולה נחלש. "מה אתם יודעים על שתינו...?"
"אל תיתממי, תני לי שמות של עוד שתיים. חבל, את לא נראית כמו אחת שמסוגלת להישאר כאן עוד לילה במצב הזה..."
"די. אני לא מבינה כלום. תסבירי לי בבקשה..."
"את מזהה את המקום הזה?"
"לא."
"חנות בגדים לנשים בתל אביב. בגדים שהם לא ל'טעמכם הדתי'. את יודעת מה קרה שם לפני יומיים?"
"לא. מה?"
"הנה- תראי בעצמך."
תמונה מונחת לפניה. החנות שרופה לגמרי. עשן חרוך עולה ממנה בהדים קלושים.
"והופ! הנה תמונה של החמודה שיושבת מולי עכשיו, כשהיא מציתה את האש!"
"הי, סליחה?! זו לא אני, עם כל הכבוד! זה אומנם הגובה שלי, אבל זו לא אני!"
"ולנו נראה שזה כן את. בהתחשב בכך שעשית כמה דברים בימים הקודמים, וזה תואם את כל הפרטים שלך. גובה, צבע ועוד. הבנת?" קולה חגיגי. מנצח.
"אבל זו לא אני!!!"
"יכול להיות. אבל אין לך איך להוכיח." החוקרת נינוחה. שאננה להפליא.
"גם לך אין!"
"לי דווקא יש. זה נראה בדיוק כמוך. אותן תנועות גוף אפילו."
"רגע. שניה אחת. את יודעת שזו לא אני, ובכל זאת את שמה אותי כאן על לא עוול בכפי???"
"אני לא יודעת כלום. יש בידי הוכחות שאילה רוט שמה מכתבים עם איומים על חייהן של בנות בתל אביב ובסביבה, תלתה שלטים עם דברי נאצה ואפילו שרפה חנות בגדים."
"שקרנים..." היא ממלמלת. הלומה. "מוציאי דיבה..."
"אנחנו אומרים אמת. אנחנו מסתכלים על הוכחות. רוצה להוכיח שאת נקיה? בבקשה- תגידי שמות אחרים, ותחזרי הביתה בשמחה ובטוב לבב."
"בשמחה אני כבר לא אחזור... אבל איך אני יכולה להבטיח שאני 'נקיה', כלשונך? מאיפה יהיו לי שמות, אם לא עשיתי כלום?!"
"כי כמו שחנה עשתה את זה, יכולות להיות גם בנות נוספות שעשו את זה." היא מתכופפת שוב. לוחשת. "והן יכולות להיות מהכיתה, מהסמינר, מהשכונה. פשוט תחשבי על בנות שנהפכו לקיצוניות בזמן האחרון. כאלו שראית בתל אביב או שמעת לחשושים. כשיהיו לנו ארבעה שמות- נעשה מעצר אחד לכולן. נגמור עם הסיפור הזה מהר."
"מעצר?" היא מחווירה בבת אחת. "אתם הולכים לעצור את חנה, ולשים אותה כאן? ואת כל הבנות האחרות?"
"ברור. אנחנו צריכים שמות גם מהן. הודאה, ועוד כל מיני דברים..."
"וגם הן ישתגעו כאן..."
"הן כבר השתגעו, כשהתחילו לשמוע לכל מיני אנשים ונשים קיצוניים אנטי חילונים שרוצים להרוס את המדינה הזאת."
"אני אחשוב על בנות..." קולה כמעט לא נשמע. "תני לי לחשוב. תחזרי עוד שעה..."
"בסדר גמור. אני אתן לך את הזמן."
הדלת נסגרת.

מסך שחור נופל על עיניה. ארבע בנות. אולי כולן אפילו מהכיתה. והן יְשבו כאן ויעברו בדיוק את מה שהיא עוברת עכשיו.
אולי עדיף לה לשתוק? היא כבר כאן ממילא. תגיד שאין לה מושג מי הן עוד שלוש בנות...
מצד שני- הם יעצרו את חנה, ואולי היא תגיד להם בסוף, ואז מה? ישחררו אותה כי באמת אין נגדה כלום, והיא סתם תסבול כאן עוד ימים.
אז מה עושים?
הלוואי שהיה לה כאן רב להתייעץ אתו. מישהו שמבין בדברים האלו יותר ממנה. אפילו עורך דין יכול להיות רעיון...
כן. היא תחשוב על הבנות, מי זה יכול להיות, וכשהחוקרת תבוא היא תבקש עורך דין.
נמאס לה לפסוק לעצמה...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה