דרוש מידע דרגות במעון תמ"ת תשפ"א

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני הגשתי ב 18-08 ועוד לא קיבלתי דרגה
אני הגשתי ב19/8 וקיבלתי אתמול.
לא בטוח שהם עובדים ממש לפי הסדר...
יכול להיות גם שהתקשרו אלייך ולא ענית? הם משום מה מתעקשים לעשות את זה איתך על הקו.

-שלום, מדברת א' ממשרד העבודה וכו', אני רוצה לעבור איתך על הנתונים, רק כמה פרטים מזהים...
-יש לך מס בקשה? לא? טוב, אני אשאל אותך עוד כמה שאלות ואתן לך את המס', אבל תשמרי אותו כי בפעם הבאה לא תקבלי...
(אה, באמת? את יודעת כמה פעמים שמעתי את המשפט הזה?)
-טוב, אני רואה הגשת תלושים לחודשים... ובעלך הגיש תלושים לחודשים... חכי על הקו ואבדוק לך את הדרגה...
-10 דקות של מוזיקה מעצבנת...
(אל תנסו לנתק. פעם אחת עשיתי את זה כי הייתי חייבת ללכת לאיזה מקום, ועברתי את כל התהליך מחדש)
-עדכנתי לך דרגה... יום נעים
( במקרה הטוב. במקרה המעצבן יותר זה- אני רואה שחסר לך אישור מהמעסיק... לא יכולת לבדוק את זה קודם??)

למה אני צריכה לחכות על הקו כשאת עושה את זה? זה לא שנתתי לך בזמן הזה מידע שלא היה לך???
שלא לדבר על אלו שמתקשרות יום אחרי שהגשת עוד טופס להגיד לך שהוא חסר, ואז כשאת אומרת שהעלית אותו היא אומרת: כן, עכשיו אני רואה שהעלית. לא יכולת לבדוק קודם?

תות פשוט

משתמש מקצוען
יש למישהו קישור שאני יכולה לברר מה מצב הדרגה שלי?
הקישור שהייתי משתמשת בו עד היום פתאום לא תקין...

emk

משתמש צעיר
גם לי הקישור לא תקין, יש עוד דרך לקבל אישור על הדרגה?
אני צריכה להביא למעון את האישור כדי שיגבו לי בהתאם לדרגה.

pn

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם יש למשהו מידע האם הדרגה משנה שעברה נמשכת?
הילד שלי במשפחתון והמטפלת רוצה תשלום מלא על חודשיים, כיון שעדין לא קבלנו דרגה

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
האם יש למשהו מידע האם הדרגה משנה שעברה נמשכת?
הילד שלי במשפחתון והמטפלת רוצה תשלום מלא על חודשיים, כיון שעדין לא קבלנו דרגה
לא. כל שנה צריך להגיש מחדש.
אם אין לכם דרגה, פירוש הדבר שמנהלת המשפחתון לא מקבלת שקל ממשרד הכלכלה וכל המשכורת שלה בנויה על התשלום שלכם.
אחרי שתקבלו דרגה, היא תקבל אליה לחשבון את ההפרשים ותצטרך לזכות אתכם על מה שכבר שילמתם.

• תודה
Reactions: pn

pn

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את זה אני יודעת,
אבל לא דברו על חוק שהעבירו שהדרגה נמשכת בינתיים?
כי לוקח להם כבר המון זמן לטפל בבקשה

ברטלר

משתמש רשום
אני הגשתי בקשה ב23/08 והים קיבלתי דרגה

בנוסף אמרה לי פקידה (כשהתקשרתי להתלונן על כך שהדרגה מתעכבת ומנהל המעון אומר שיגבה מלא מחודש 11) שלמנהלי המעון יש אפשרות להגיש בקשה לתמ"ת לקבל תקצוב על הילדים כמו הדרגה של שנה שעברה.
אמרתי זאת למנהל המעון שאמר בסדר אני יבקש בשבילך.
שאלתי אותו מה עם כל ההורים שלא יודעים.
והמבט שלו היה מה זה קשור אליך.

אני מדגיש יש מנהלי מעונות שכן הגישו מעצמם בקשות וגבו מההורים כמו שנה שעברה. ויש מנהלי מעונות שמנצלים את המצב וצריך לבוא להגיד להם שכך הנוהל בתמ"ת ואז הם יהיו חייבים לעשות כך.

progitm

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אין לכם דרגה, פירוש הדבר שמנהלת המשפחתון לא מקבלת שקל ממשרד הכלכלה וכל המשכורת שלה בנויה על התשלום שלכם.
אחרי שתקבלו דרגה, היא תקבל אליה לחשבון את ההפרשים ותצטרך לזכות אתכם על מה שכבר שילמתם.
אבל גם אחרי שקיבלנו דרגה
עדין לא משלמים להם את ההפרש
כי עיריית ירושלים והתמ"ת עוד לא חתמו חוזה אחד מול השני
משהי שמעה על זה ?
מה ניתן לעשות?

היזם

משתמש פעיל
יש תועלת להתקשר בטלפון?
זה מזרז הליכים?
זה יכול להועיל
1. שאם חסר מסמכים הם יגידו לכם מיד ותביאו את זה ולא שרק בהמשך יתגלה שחסר
2. ששואלים בשיחה מה קורה עם הדרגה ואז הם שולחים את לחשב שכר בלי זה זה יכול
לקחת יותר זמן

שכירה

משתמש רשום
בוקר טוב,
מישהיא יודעת איך הם מחשבים את השעות השבועיות?
לפי 4 שבועות, 4.1 וכו'
וגם אם יוצא 35.9 שעות שבועיות יקחו לפי 36 או 35...?

רפ

משתמש סופר מקצוען
שמעתי שהמטפלות במשפחתונים לא קיבלו שקל גם עבור אלו שכן קיבלו דרגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה