מידע שימושי דרגה תמת תשפד נפתח

לאה ח...

משתמש חדש
שאלנו עכשיו את הרשת של אגודת ישראל
וזה התשובה
היום פורסם ההנחיות ואנו עומדים לפרסם דף הדרכה קל להבנה בקרוב
לשאלתכם הזכאות להורה עובד נמדד לפי סכום השכר - לפחות 3159 לחודש ולא לפי שעות עבודה כפי שהיה בעבר
אברך צריך 24 ש"ש ולא 36 כבעבר

D123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מצליחה להשלים את התהליך... נתקלת בהודעה הזו, מה זה אומר?
"חלה תקלה בגישה לשרת. לתמיכה - פנו למוקד התמיכה וציינו את מספר הסימוכין "

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
1. אם אני אברך כולל אבל כן רשום היכן שהוא כעובד, איך אני מוכיח להם שאני כן אברך לומד בכולל, או שזה לא נורא שאני רשום כעובד???

2. בתכל'ס הבנתי נכון?, על אשתי שעובדת כשכירה צריך להגיש שלוש תלושים של שנת 23, עד לאיזה סכום מוטב שיהיה כדאי לקבל הנחה?

אשמח לעזרה

(יש לי בבית ילד אחד ס"ה)
סליחה על השאלות הבוריות, פעם א' שלי...

נערך לאחרונה ב:

חזן הדגול

משתמש פעיל
1. אם אני אברך כולל אבל כן רשום היכן שהוא כעובד, איך אני מוכיח להם שאני כן אברך לומד בכולל, או שזה לא נורא שאני רשום כעובד???

2. בתכל'ס הבנתי נכון?, על אשתי שעובדת כשכירה צריך להגיש שלוש תלושים של שנת 23, עד לאיזה סכום מוטב שיהיה כדאי לקבל הנחה?

אשמח לעזרה

(יש לי בבית ילד אחד ס"ה)
סליחה על השאלות הבוריות, פעם א' שלי...
אם יש סכרון מביטוח לאומי אתה תהיה חייב לעדכן על העבודה

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
באגודת ישראל כתבו שאפשר יהיה לבחור באפשרות של אי סנכרון עם הביטוח הלאומי

1690903512464.png

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם הם יבקשו חודש 9 ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה