דרגה באופק חדש, יש מה לעשות?

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אשמח לעיצה (אם ישנה כזו)
לכל מביני ה'אופק חדש' (@טילון האם תוכלי לעזור?)
שנה שעברה השתתפתי בקורס מוכר לאופק (30 שעות) דרך בי"הס בו אני עובדת. הייתי בשנת סטא'ז (כלומר יכולתי לעשות רק 30 שעות)
קרה מה שקרה ולא דיווחו עלי למשרד החינוך (מבחינת בית הספר לא עמדתי בנהלי הקורס, נדלג על הכעס שלי שלא אמרו לי שלא דיווחו, יכולתי להשלים את השעות בקורס קיץ)
בכל מקרה
הבנתי שניתן לעשות בשנה גמול אחד 120 שעות.
שנה הבאה הייתי אמורה לעלות דרגה. אבל יהיו חסרות לי אותם 30 שעות שלא דיוחו עלי בשנת תשפ"ב (!!)
מה שאומר שכנראה בגללן לא אעלה דרגה :(:(:((דרגה= העלאה במשכורת)
- האם יש דרך לחזור ולדווח על שעות בתשפ"ב?
- האם ניתן לעלות דרגה באמצע שנה?

כל בדל מידע יעזור לי, תודה רבה!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אשמח לעיצה (אם ישנה כזו)
לכל מביני ה'אופק חדש' (@טילון האם תוכלי לעזור?)
שנה שעברה השתתפתי בקורס מוכר לאופק (30 שעות) דרך בי"הס בו אני עובדת. הייתי בשנת סטא'ז (כלומר יכולתי לעשות רק 30 שעות)
קרה מה שקרה ולא דיווחו עלי למשרד החינוך (מבחינת בית הספר לא עמדתי בנהלי הקורס, נדלג על הכעס שלי שלא אמרו לי שלא דיווחו, יכולתי להשלים את השעות בקורס קיץ)
בכל מקרה
שנה הבאה הייתי אמורה לעלות דרגה. אבל יהיו חסרות לי אותם 30 שעות שלא דיוחו עלי בשנת תשפ"ב (!!)
מה שאומר שכנראה בגללן לא אעלה דרגה :(:(:((דרגה= העלאה במשכורת)
- האם יש דרך לחזור ולדווח על שעות בתשפ"ב?

כל בדל מידע יעזור לי, תודה רבה!
כל שאר התנאים התקיימו בשביל לעלות דרגה?

Yael Mor

משתמש מקצוען
תשלחי פניה למשרד החינוך בפורטל, התשובה שם תהיה ככל הנראה הכי מדויקת.
בנוסף את יכולה לפנות לנציג של הסתדרות המורים באזור שלך, מניסיון, הם ממש יכולים לעזור.
בהצלחה!

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
שנת סטאז ממילא לא נחשבת לעליה בדרגה.
עברת את הסטאז (כולל סדנת סטאז)? אם כן, ברגע שתעשי מספיק שעות השתלמות ויעבור הפז"נ לא תהיה לך בעיה.
בעיקרון כדי ששנה תיחשב צריך לעשות בה מינימום 30 שעות (מותר 3 פעמים לא לעשות ולהשלים בשנים שאח"כ, אבל רק מדרגה מסויימת, ורק פעם אחת בכל דרגה) ומעבר לזה- לא משנה איך מחלקים בים השנים את ההשתלמויות.
בהחלט

רגע, את באופק או בעוז? גמול לשנה זה בעוז, באופק אין גמולים

(בשני המקרים לא קרה נזק בלתי הפיך, אבל אם את רוצה שאנסה לעזור לך- אני צריכה לדעת באיזה רפורמה את)

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עברת את הסטאז (כולל סדנת סטאז)? אם כן, ברגע שתעשי מספיק שעות השתלמות ויעבור הפז"נ לא תהיה לך בעיה.
בעיקרון כדי ששנה תיחשב צריך לעשות בה מינימום 30 שעות (מותר 3 פעמים לא לעשות ולהשלים בשנים שאח"כ, אבל רק מדרגה מסויימת, ורק פעם אחת בכל דרגה) ומעבר לזה- לא משנה איך מחלקים בים השנים את ההשתלמויות.

בהחלט

רגע, את באופק או בעוז? גמול לשנה זה בעוז, באופק אין גמולים

(בשני המקרים לא קרה נזק בלתי הפיך, אבל אם את רוצה שאנסה לעזור לך- אני צריכה לדעת באיזה רפורמה את)
וואו כ"כ תודה!!!
אני באופק חדש, באפק זה לא גמול? אז שעות פיתוח מיקצועי? כמה ניתן לעשות בשנה?

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שנה שעברה סטאז- סיימתי.
השנה מורה חדש.
שנה הבאה אוכל לעלות דרגה?
האם אני יכולה לעשות השנה 150 שעות ולעלות דרגה שנה הבאה??
וואו אם כן אין לך מושג איך עזרת לי.
באיזו דרגות מותר לא לעשות השתלמות? כי אכן זה יוצא שבתשפ"ב לא צברתי שום שעות

אין מילים!!

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תשלחי פניה למשרד החינוך בפורטל, התשובה שם תהיה ככל הנראה הכי מדויקת.
בנוסף את יכולה לפנות לנציג של הסתדרות המורים באזור שלך, מניסיון, הם ממש יכולים לעזור.
בהצלחה!
תודה אבל אני במוכר שאינו רשמי- אין לי דרך לפנות להסתדרות המורים.
ומשרד החינוך, בחיים לא עזרו לי ולא ידעו לענות כלום....

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אם אני מבינה נכון- את עכשיו בדרגה 3?
זה אומר שיש לך 3 שנים מהשנה כדי לעלות לדרגה 4. (ברגע שנקבעה דרגה, לא עולים בחצאי דרגות אלא רק בדרגות שלמות).
סופרים את השנים לשהייה בדרגה רק אחרי שמסיימים את הסטאז'.
בשלוש השנים האלו את צריכה לעשות בסך הכל 180 שעות של השתלמות. לא חייב 60 בכל שנה- אפשר נניח בשנה אחת 30, בשנה שניה 90 ובשנה שלישית 60., אבל צריך להקפיד שבכל שנה תלמדי לפחות 30 שעות. (מותר לוותר על זה פעם אחת בכל דרגה ועד 3 פעמים סה"כ במשך כל שנות ההוראה ככהשאם שנה אחת תתפקשש לך תוכלי להשלים בשנה אחרת)

האם אני יכולה לעשות השנה 150 שעות ולעלות דרגה שנה הבאה?
את לא צריכה לעשות 120 שעות בשנה, זה רק לעוז לתמורה. ואת עולה דרגה רק אחרי 3 שנים בדרגה 3, אז זה בכל מקרה לא יהיה בשנה הבאה.

באיזו דרגות מותר לא לעשות השתלמות? כי אכן זה יוצא שבתשפ"ב לא צברתי שום שעות
תשפ"ב בכל מקרה את לא צוברת זמן שהייה בדרגה כי היא סטאז'. אם היו מכירים לך בהשתלמות זה היה יכול לחסוך לך מהשנים הבאות, אבל אין בעיה שתעשי את כל ה180 שעות בשנים הקרובות.

רק אושר!

משתמש מקצוען
@טילון אני רואה שאת ממש מומחית,
שאלה קטנה
בעוז יש אפשרות להכנס באמצע שנה? למי שזכאית רק מאמצע שנה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
למיטב ידיעתי אי אפשר להיכנס לעוז באמצע השנה (אלא אם מדובר על תחילת העסקה- כמו מילוי מקום של חופשת לידה)

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם אני מבינה נכון- את עכשיו בדרגה 3?
זה אומר שיש לך 3 שנים מהשנה כדי לעלות לדרגה 4. (ברגע שנקבעה דרגה, לא עולים בחצאי דרגות אלא רק בדרגות שלמות).
סופרים את השנים לשהייה בדרגה רק אחרי שמסיימים את הסטאז'.
בשלוש השנים האלו את צריכה לעשות בסך הכל 180 שעות של השתלמות. לא חייב 60 בכל שנה- אפשר נניח בשנה אחת 30, בשנה שניה 90 ובשנה שלישית 60., אבל צריך להקפיד שבכל שנה תלמדי לפחות 30 שעות. (מותר לוותר על זה פעם אחת בכל דרגה ועד 3 פעמים סה"כ במשך כל שנות ההוראה ככהשאם שנה אחת תתפקשש לך תוכלי להשלים בשנה אחרת)

את לא צריכה לעשות 120 שעות בשנה, זה רק לעוז לתמורה. ואת עולה דרגה רק אחרי 3 שנים בדרגה 3, אז זה בכל מקרה לא יהיה בשנה הבאה.

תשפ"ב בכל מקרה את לא צוברת זמן שהייה בדרגה כי היא סטאז'. אם היו מכירים לך בהשתלמות זה היה יכול לחסוך לך מהשנים הבאות, אבל אין בעיה שתעשי את כל ה180 שעות בשנים הקרובות.
תודה גדולה גדולה!!
אז איך זה שבפורטל מופיע לי שנותר רק שנה אחת? ו180 שעות
מצרפת את צילום המסך- מכאן הסקתי שנותר לי שנה אחת. (ה30 שעות הם אפילו משנה לפני הסטאז-תשפ"א)
זה לא כך?
זה עוזר לי מאוד- לא מוצאת אף אחד שמבין בזה באמת.
אין מילים
דרגה אופק.PNG

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אז איך זה שבפורטל מופיע לי שנותר רק שנה אחת? ו180 שעות
אם זה מה שמופיע- נהדר.
אני חושבת שזו טעות של משרד החינוך (או שזה בגלל שהיה לך וותק קודם?), אבל אם לא תדווחי להם עליה, הם כנראה לא ישימו לב...
את פשוט צריכה לעשות השנה 120 שעות, ולוודא שהמנהלת עושה לך הערכה לקראת סוף שנה, ואז את עולה לדרגה 4 בשנה הבאה.
בהצלחה

אתיס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
טעות נחמדה במיוחד אם כך, חסכה לי 3 שנים.
אוכל לעשות 150 שעות?
ותכלס למה זה משנה לי שלא דווח לי בתשפ"ב שום שעות?

אין לך מושג איזו הקלה גרמת לי, אני כבר שבוע סוחבת את המטען הזה, שאני לא אוכל לעלות דרגה בגלל ה30 שעות האלו.
הצלת אותי!
תודה תודה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  26  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה