דקדוק, היכן?

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
דרך ספרי הלימוד של הבנות.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש תכנית עורכי לשון במכללת ליפשיץ. תכנית טובה מאוד ויעילה, הם גם עוזרים בהשמה והרבה בוגרים שלהם מצאו את עצמם בעולם הספר.

דגש חזק

משתמש פעיל
נכתב ע"י חברה;1295812:
דרך ספרי הלימוד של הבנות.
תכנית הלימודים בבתי הספר ובסמינרים איננה מספיקה למי שרוצה לדעת את כללי הדקדוק על בוריים.

כנגן המנגן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י דגש חזק;1295870:
תכנית הלימודים בבתי הספר ובסמינרים איננה מספיקה למי שרוצה לדעת את כללי הדקדוק על בוריים.
והיכן/כיצד כן?

נכתב ע"י mgrosss;1295830:
יש תכנית עורכי לשון במכללת ליפשיץ. תכנית טובה מאוד ויעילה, הם גם עוזרים בהשמה והרבה בוגרים שלהם מצאו את עצמם בעולם הספר.
איני מחפש כרגע קורסים מסוג זה. תודה.

מנחם מלוין

משתמש רשום
למיטב זכרווני התוכנית בליפשיץ מיועדת בעיקר לבוגרי תואר ראשון בלשון, אפשר גם תואר שני. הלימודים מתקיימים ברח' הלל במרכז ירושלים.
לא בדקתי את המידע. אם טעיתי אנא תקנו אותי.

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
התכנית מיועדת לכול. בבר אילן רק לבוגרי תואר ראשון ובעברית משולבת בלימודי התואר השני. יש עוד מכללות: דוד ילין ואפרתה.

מנחם מלוין

משתמש רשום
אכן נראה מתוך הניסוח שלקמן שניתן להתקבל ב'ליפשיץ' במקרים מסויימים ללא תואר.
הנה מתוך אתר מכללת ליפשיץ בדרישות הקורסים לעורכים:

קהל היעד

בוגרי המחלקות ללשון עברית או תחומים קרובים (ספרות עברית, ספרות משווה, תרגום, עיתונאות ותקשורת או מדעי הרוח בכלל) באוניברסיטאות ובמכללות; מורים, אנשי תקשורת, עיתונאים, סופרים, עורכים בפועל, אנשי הוצאה לאור וכיו"ב וכן מתעניינים במקצוע בעלי השכלה אקדמית או השכלה מקצועית מקבילה.

יש בנוסף קורס ב'שיפור הלשון והכתיבה' שדרישותיו יותר צנועות כנראה.

מישי

משתמש צעיר
יש לי 2 ספרים של טובה שטיינהרטר - שם העצם,
לא אכפת לי להביא לך אותם...
ובקשר לפועל - אני יכולה לנסות להשיג....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה