התייעצות דסי הופמן. תומכת לידה בירושלים

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח לקבל המלצות או דיס
(אם יש לכן רעיונות לתומכות לידה נוספות מומלצות באזור ירושלים - אשמח לשמוע)
תודה!

נחמי_ל

משתמש חדש
היי אשמח שתצרי איתי קשר בפרטי... <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>...
יכולה להמליץ לך כאן על כמה תומכות שאני אישית מכירה:
נעמי גוטליב - בד"כ עמוסה עד לשמיים ואין לה מקום, אבל מומלצת עד לשמיים! 04-834-4552
תהילה אליאב - עובדת עם נעמי, תומכת אלופה שלקחתי אותה בלידה שלישית שלי - היתה לידה חלומית (הצילה אותי מסיכון!). 0527119771. יש לה יתרון שהיא עם אישיות מדהימה, צעירה ואנרגטית יותר מתומכות אחרות.
שרי גינדי מבית וגן - 0527168139 היתה עם אחותי - עפה עליה! מומלצת מאד, מקצועית, מלווה עד הסוף בכל מה שצריך.
יש עוד, דברי איתי.

שפרה_א

משתמש חדש
אני מעתיקה לך מה שכתבתי כאן באשכול סמוך לפני כמה דקות...
מצטרפת להמלצה כאן על תהילה אליאב! ילדתי לפני חודשיים (לידה חמישית). בכל לידה לקחתי דולה, ויכולה להגיד באופן חד משמעי שהיא פשוט בליגה אחרת לגמרי! קודם כל האישיות המדהימה שלה, האין סוף מקצועיות וידע, יםםם אנרגיות, זמינות תמידית וכל זה הביא אותי לחוויההה מטורפתתת של הלידה הזאת ובהחלט הלידה הכי טובה שהיתה לי. ממש הצטערתי שלא לקחתי אותה ללידות הקודמות! ממליצה עליה לכל יולדת זה פשוט עולם אחר וחווית לידה אחרת!!ממליצה ממש לכולן ללדת רק !!! איתה. המספר שלה 0527119771! בהצלחה ובידיים מלאות!!!

אגב היא נמצאת ברשימת הדולות המומלצות באתר של מאמוש ויש עוד תומכות שתוכלי לבדוק: https://mamimush.co.il/מימוש-סל-לידה/

shira_Pr

משתמש חדש
אני כבר כתבתי המלצה כאן באחד האשכולות על תהילה. אני כל כך מזדהה כאן עם התוכן של ההמלצות ובאמת מה כל מילה מדוייקת ואני יכולה עוד להוסיף.... ממליצה לכל אחת שרוצה ללדת פשוט לנסות אותה ולכתוב לי תודות אחרי זה!

חני-לו

משתמש חדש
היי, בד"כ אם מדובר בדיס אז כדאי לעשות את זה באופן פרטי ולא כאן על במה.
אני המלצתי על גינדי המדהימה מבית וגן באזור ירושלים, כתבתי כאן באחד האשכולות את הפלאפון שלה, לצערי נמחק לי מהפלאפון עם עוד המוןן שמות ):
המלצתי גם על תהילה אליאב המעולה מבית שמש שהיא גם באזור ירושלים.
בעיקרון אני לא חושבת שצריך שדולה תהיה מהאזור שלך. אם היא גרה רחוק היא מגיעה עד אלייך לפגישות ולקורסים ובזמן הליווי שניכן בבית החולים והיא מגיעה בזמן בדיוק (אא"כ היא סתם מתרלשת... וזה לא מצוי).
אם הדולות הקודמות תפוסות אוכל להמליץ לך על דולות מהמרכז אא"כ את בכל זאת נעולה על כאלו מירושלים.

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח להמלצות על דסי הופמן באופן ספציפי. יש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה