דמי שכלול או תשלומי הורים כמה ולמי?

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה אותו דבר כמו להוריד את כל הרף הגבוה בהרבה דברים בחיים, בשביל שזה יהיה צריך עבודת עומק של שינוי חברתי, אי אפשר לבא מול גננת מסקנה שצריכה לרצות את כל ההורים ולהגיד לה תורידי,
אפשר באספת הורים לדון כל ההורים כשכל ההורים כמובן מסכימים ורוצים, אנחנו לא רוצים תחפושת, לא רוצים זר בטו בשבט, לא רוצים כרית לפסח, וכו... לשאול את הגננת כמה נראה לה שזה יוריד בכסף.
לדעתי הגננת תשמח מאוד לא לדאוג לכל הדברים וזה יוריד מימנה הרבה.
או אם היא גננת עם קצת יוזמה, היא יכולה, בדיוק כמו ההורים, לעשות את זה בעצמה
באסיפת הורים לומר להורים: אני רוצה לחסוך לכם כסף, אבל לא רוצה שתתאכזבו מה'מחיר' של זה
לתת לכל אמא למלא שאלון אנונימי מה חשוב לה ומה לא מתוך הרשימה
ולתמחר בהתאם

רוב ההורים לא רוצים להצטייר כקמצנים, אבל ממש לא יתנגדו אם זה יבוא מהגננת
הגננת לא תצטייר כקמצנית, כי זה לא הכיס שלה (למרות שכבר שמעתי גם על זה)

ציפור כחולה

משתמש מקצוען
או אם היא גננת עם קצת יוזמה, היא יכולה, בדיוק כמו ההורים, לעשות את זה בעצמה
באסיפת הורים לומר להורים: אני רוצה לחסוך לכם כסף, אבל לא רוצה שתתאכזבו מה'מחיר' של זה
לתת לכל אמא למלא שאלון אנונימי מה חשוב לה ומה לא מתוך הרשימה
ולתמחר בהתאם

רוב ההורים לא רוצים להצטייר כקמצנים, אבל ממש לא יתנגדו אם זה יבוא מהגננת
הגננת לא תצטייר כקמצנית, כי זה לא הכיס שלה (למרות שכבר שמעתי גם על זה)
ממש לא, גננת מפחדת שיחשבו שהיא רוצה לעבוד פחות ומצאת תירוצים...
גננת מפחדת שההורים יגידו כן למרות שהם לא רוצים כדי לא להיות נגד הגננת.
ויכול להיות מאוד שיהיה לה רשום פחות כי היא גננת שפחות נותנת.....

אשמורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא הבנתי למה בגלל שאני חרדית, אני אמורה לשתוק כשהרשת גונבת כסף שמגיע לבת שלי
וכתוצאה מזה, אני זו שנאלצת להשלים את החסר
חרדית זה פריירית?

יאיר צ

משתמש פעיל
לא הבנתי למה בגלל שאני חרדית, אני אמורה לשתוק כשהרשת גונבת כסף שמגיע לבת שלי
וכתוצאה מזה, אני זו שנאלצת להשלים את החסר
חרדית זה פריירית?
ממש ממש לא
רק שאם את רוצה שיקבלו גם את הילד הבא, ושלילד הנוכחי יהיה בית ספר להמשיך בו לא כדאי לעשות תביעה יצוגית...

יאיר צ

משתמש פעיל
ממש לא, גננת מפחדת שיחשבו שהיא רוצה לעבוד פחות ומצאת תירוצים...
גננת מפחדת שההורים יגידו כן למרות שהם לא רוצים כדי לא להיות נגד הגננת.
ויכול להיות מאוד שיהיה לה רשום פחות כי היא גננת שפחות נותנת.....
לא חושב,
הורים רואים עד כמה הגננת משקיעה ועד כמה הילדים אוהבים אותה, יש קשר יומיומי כשבאים להביא/ לקחת ויודעים במי מדובר, כשרואים שהגננת מציעה את זה לטובת ההורים ולשיקולם בעייני זה רק גורם להערכה
וביננו גננת לא טובה לא יעזור לה גם לחלק פרסים וממתקים וכו וכו הורים יודעים בדיוק מתי טוב לילד שלהם ובפרט בגיל הזה כשהילדים שקופים יותר

shani123

משתמש מקצוען
נכון!
שנה שעברה שילמנו 500 שח ! במזומן...
השנה פחות מחצי, גביה דרך בית יעקב
עד היום הגננות אספו את הכסף וקנו בו ציוד להפעלות מיוחדות בגן
מהשנה, הרשת תקבל את כל הכסף (גם הגביה הישירה וגם האיסוף מהגננת) והגננות יקבלו רכישות מרוכזות.
כמה מהכסף באמת יגיע לילדות וכמה יעצר בכיסים בדרך?

יאיר צ

משתמש פעיל
ואפשר להבין למה מחירי הצהרונים הכפילו את עצמם???

בסוף יש לנו את גזירת המעונות מבג"ץ וגזרת הצהרונים בהכשר בד"ץ

ידידים

משתמש פעיל
זה אותו דבר כמו להוריד את כל הרף הגבוה בהרבה דברים בחיים, בשביל שזה יהיה צריך עבודת עומק של שינוי חברתי, אי אפשר לבא מול גננת מסקנה שצריכה לרצות את כל ההורים ולהגיד לה תורידי,
אפשר באספת הורים לדון כל ההורים כשכל ההורים כמובן מסכימים ורוצים, אנחנו לא רוצים תחפושת, לא רוצים זר בטו בשבט, לא רוצים כרית לפסח, וכו... לשאול את הגננת כמה נראה לה שזה יוריד בכסף.
לדעתי הגננת תשמח מאוד לא לדאוג לכל הדברים וזה יוריד מימנה הרבה.
מאמינה שיש הרבה הורים כמוך ש"לא רוצים ", אבל אני מאלה שכן רוצים , ולא , אין לי כסף מיותר !!
אבל הייתי חוסכת בדברים אחרים
הילדה שלי מאד שמחה לחזור עם תחפושת ,וכמובן עם כרית לפסח ( ההתרגשות בשיאה ) וכן כל שאר ה" שטויות " מאד משמחות אותה ומכניסות לאווירה . ו50 ש"ח לחודש זה הרבה , אבל לצערי יש בזבוזים הרבה יותר גדולים בחיים שאנחנו מבזבזים כדי לעמוד ברף של החברה שלנו .

פרידא

משתמש מקצוען
סתם כך שתדעו שמקבלים בגנים המון כסף על כל ילדה.
בגנים לידי (מודיעין עילית) הביאו לאמא אחת הסעה כל יום לבת שלה לגן כל השנה בשביל שתסכים ללכת לגן הרחוק!!
כשסיפרתי על זה לגננת מרשת אחרת היא אמרה לי שזה מאד הגיוני כי זה שווה להם לשלם לה הסעה שנה שלמה!!

שני 1212

משתמש צעיר
סתם כך שתדעו שמקבלים בגנים המון כסף על כל ילדה.
בגנים לידי (מודיעין עילית) הביאו לאמא אחת הסעה כל יום לבת שלה לגן כל השנה בשביל שתסכים ללכת לגן הרחוק!!
כשסיפרתי על זה לגננת מרשת אחרת היא אמרה לי שזה מאד הגיוני כי זה שווה להם לשלם לה הסעה שנה שלמה!!
גן שפה אולי?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כנראה הסיפור של ההסעה נכון
אבל לא נכון שמרויחים כל כך הרבה כסף על כל ילדה
תבינו, תיחזוק גן זה יקר מאוד
כל הצוות, החשמל, הציוד, החצר וכו'
אבל ההוצאות האלו הן עולות עם 15 ילדות ועם 28 ילדות אותו דבר
לכן, יש מצב שכדי לעבות את הגן ולהצדיק את קיומו שווה לממן הסעה
אבל זה לא כי מרויחים כל כך הרבה
כמו שגן עם קצת ילדות זה הפסד ענק...
לעולם לא תדעו מה השיקולים של ההנהלה עד שתהיו שם בעצמכם..
לא באה להגיד שלא גונבים
אבל זה לא כמו שאתם חושבים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה