נספח לאתגר דמות יהודית • נספח לאתגר 78

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
ציציות מנצחות :)
Default_create_a_realistic_picture_of_a_18_year_old_orthodox_j_3.jpg
Default_create_a_realistic_picture_of_a_18_year_old_orthodox_j_0 (1).jpg

והוא, מעד על הציציות של עצמו בריקודים בחתונה. תבע את האולם. אבל הם שלחו אותו לתבוע את הבינה
Default_A_bespectacled_middleaged_Orthodox_Jewish_man_with_a_t_1 (2).jpg

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@מנהל ai התמונה שלי שהעברתם לנספח כי אינו עומד בכללי האתגר זה בגלל הספר או הספה? מנסה להבין. כי ספרים יש עוד יצירות שהועלו.
אשמח לדעת כי אני רוצה לנסות ליצור משהו נוסף ורוצה שיעמוד בכלים
תודה

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
עד שנפתח לי לאונארדו היום הצלחתי ליצור ליטאי וברסלבר אבל חסיד הוא לא קולט.
זה נראה חסיד למישהו?
Default_Highly_stylized_portrait_of_a_man_in_profile_against_a_0 (1).jpg

דווקא דאלי- 3 פצצה בחסידים אבל יש רק 5 בחודשיים משהו כזה בחינם..
ZMpdwm7uCU6cvlsOcMYK--1--5kjt2 (2).jpg

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תנסי לכתוב חובש כובע פרווה גבוה יהודי מסורתי בשם שטריימל. לי זה נתן מצוין בדיזיינר
אני כתבתי לו בפרומפט 'כובע של קוזקים' ועבד מצוין
אגב, מי שלא מצליח לייצר כיפה, שינסה לכתוב במקום ירמולקה, נ"ל שמילה זו הוא קולט יותר טוב

מה שמפריע לי, שעפ"י רוב האתר לו נותן להוריד את התמונה ישירות, ואז אני צריך לעשות תמונת מסך, וזה פחות ברור
מישהו יודע איך לפתור בעיה זו ?

נערך לאחרונה ב:

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

מה שמפריע לי, שעפ"י רוב האתר לו נותן להוריד את התמונה ישירות, ואז אני צריך לעשות תמונת מסך, וזה פחות ברור
את בנתיב?

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצרף כמה תמונות לכל מאן דבעי

קבצים מצורפים

• Designer (13).jpeg
    Designer (13).jpeg
    KB 125.5 · צפיות: 18
  • Designer (12).jpeg
    Designer (12).jpeg
    KB 177.6 · צפיות: 19
  • Designer (18).jpeg
    Designer (18).jpeg
    KB 187.4 · צפיות: 19
  • Designer (17).jpeg
    Designer (17).jpeg
    KB 184.7 · צפיות: 18
  • Designer (16).jpeg
    Designer (16).jpeg
    KB 168.4 · צפיות: 17
  • Designer (15).jpeg
    Designer (15).jpeg
    KB 246.8 · צפיות: 15
  • Designer (14).jpeg
    Designer (14).jpeg
    KB 157.1 · צפיות: 21

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@מנהל ai התמונה שלי שהעברתם לנספח כי אינו עומד בכללי האתגר זה בגלל הספר או הספה? מנסה להבין. כי ספרים יש עוד יצירות שהועלו.
אשמח לדעת כי אני רוצה לנסות ליצור משהו נוסף ורוצה שיעמוד בכלים
תודה
הדמויות לא מתאימות לאחד משלושת האופציות (חסיד עם שטריימל, בחור ישיבה ליטאי, ברסלבר).

זה אמור להיות בחור ישיבה ליטאי? אולי סבא שלו.
צפה בקובץ המצורף 1726139
A bespectacled, middle-aged Orthodox Jewish man with a thick, curly beard and a kippah, wearing a traditional white shirt and black pants, sits on a sofa intensely focused in a jewish book he is reading, his eyes show interest in what he is reading his eyebrows reflect concentration, a look of unclearliness on his face. background is solid beige wall, floor is parquet

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
אגב, מי שלא מצליח לייצר כיפה, שינסה לכתוב במקום ירמולקה, נ"ל שמילה זו הוא קולט יותר טוב

גם אני בנתיב, אני עושה לחצן ימני לתמונה שהיא בשורה של 4 תמונות אחרי שהתוכנה יצרה אותם.
בלחצן ימני אני בוחרת שמור תמונה בשם- זה נשמר מצוין.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai

#מולטי#

משתמש מקצוען

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מה הפרומפט שכתבת לדאלי?
1 A detailed watercolor painting of a synagogue filled with Orthodox Jewish men of various origins, sitting and studying. . From the windows of the Beit Midrash, the view outside indicates that it is night, there is an uplifting atmosphere of joy and holiness and immersion in learning
2. A detailed watercolor painting of a synagogue full of orthodox Jewish men, sitting and studying. The tables are decorated with light refreshments. From the windows of the synagogue, the view outside indicates that it is night.
sQZLHuJJKkfMxIYdc8l9--1--66ejm.jpg

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 1726444
Create a photo for me in a realistic style of an ultra-orthodox person wearing a white shirt buttoned up a bit sloppy and he has a beard that is of medium length, evenly trimmed and well-groomed, with long wigs, styled in a slightly tousled yet neat manner, and a smaller, yet still prominent, white knitted cap on his head, sitting slightly askew, and he is smiling broadly.
מה זה עושה בנספח בוודאות שמתי אותו באשכול של האתגר
ועכשיו בדקתי זה לא שם
@מנהל ai יכול להסביר לי מה קרה?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה