דרוש מידע די לעכברים בבני ברק

מצב
הנושא נעול.

malkykl

משתמש מקצוען
זה לא יעזור שהתושבים יקנו וישימו, הם מגיעים בהמוניהם מהרחוב. העירייה פשוט עושה מאיתנו צחוק. זו הרגשה נוראית. הם טוענים שהיה פיילוט למיגור.. שום דבר. הדבר היחיד שעשו פה זה את משאית השמחה ושירותים בגן וורשא. והחלפת גינות שחלק מהן היו במצב פצצה. יש פה בורות בכביש כבר 20 שנה, רחובות שחלק מהם עם מדרכה צרה ברמה של סכנת נפשות ללכת עם עגלה- כי יורשים לכביש, ועוד ועוד... האירוניה היא שזו כיום אחת העיריות העשירות בארץ! נכון, הצפיפות ההזויה פה גורמת ליותר לכלוך- אבל היי, בשביל מה יש עירייה אם לא בשביל לדאוג גם למנקי רחובות? בתחילת הקדנציה הקודמת, נדמה לי,היו מלא פרסומות על ה"נחמשים". ואז היו כמה מנקים פה ושם, שנעלמו באופן מפתיע מהר מאד. העיריה כנראה מעדיפה לשמור את התקציב השמן למטרות נוחות יותר. ואם כבר מדברים- איפה התקציב תרבות של העיריה שלנן? לכל עיריה יש. איך זה שחושבות פתח תקווה, תל ציון, בית שמש ועוד ועוד מקבלות הרבה יותר פעילות שמותאמת להן- ספורט, הופעות ועוד? בספריה עירונית נורמלית מישהו נתקל לאחרונה? בקיצור המצב מתסכללל

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
את זה אני מוכן לקבל , אבל מה שאני לא סובל , זה את המזוכיסטים שבטוחים שאם הם רק ילכו לבן גביר התורן שמחוץ למגזר ושמצטלם במקומות הנכונים , ויכתירו אותו לראשות העיר / ממשלה הוא זה שיושיע אותם ,
זה מה שדוחה אותי , תשכחו מזה !!!!
הגזמת
אתה יכול להתחלחל ולהנות עם העכברים
ואגב הוא לא חילוני
ובטח, יש דברים שבפירוש רק הם ידאגו לך. האם שווה שהם ורק הם ולא הנציגים שלנו יהיו? ברור שלא
אבל טוב שהם נמצאים

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
באמצע לעבור על השרשור
אבל סליחה,
כשרק מגיעים לי-ם - כניברקי - מבחינים מייד בהבדל העצום (באזורים הנורמליים - לא מאה שערים וכדו')
תקרא את מה שנכתב 2 הודעות אחרי זה ורק אז תגיב ... (או שכבר לא תצטרך להגיב ..)

גימפעל

משתמש מקצוען
לא כתבתי שהבעיה לא קיימת,
אין לי גם מושג האם העירייה אכן מטפלת בזה כמו שצריך,
אני לא תושב בני ברק,

אך מגעיל ומקומם התופעה שכל אופוזיציונר שקופץ ומשמיץ את התושבים החרדים המלכלכים מקבל במה אצל השוליים שבמחנה,
הם לא קולטים שכוונתו לא רק להנהגה העירונית של העיר אלא הוא שונא של כל יהודי חרדי.

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
האחרים בפירוש דואגים לתושבים , אפשר לשחק עם זה ולומר שהם דואגים רק למגזר שלהם / שהם לא משקיעים במקומות הנכונים / שהם לא מתנהלים נכון , וכדומה ,
את זה אני מוכן לקבל , אבל מה שאני לא סובל , זה את המזוכיסטים שבטוחים שאם הם רק ילכו לבן גביר התורן שמחוץ למגזר ושמצטלם במקומות הנכונים , ויכתירו אותו לראשות העיר / ממשלה הוא זה שיושיע אותם ,
זה מה שדוחה אותי , תשכחו מזה !!!!
צודק לגמרי בעניין בן גביר
אבל אי אפשר להילחץ מכל ביקורת שיש על נציגי הציבור שלנו,
אף אחד (כמעט) לא יצביע מחר לבן גביר או ליעקב וידר
אבל מותר להתלונן על הנציגים שלנו
ולומר שנציגי עיריית ב"ב לא מתפקדים כמו שמצופה מהם

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צודק לגמרי בעניין בן גביר
אבל אי אפשר להילחץ מכל ביקורת שיש על נציגי הציבור שלנו,
אף אחד (כמעט) לא יצביע מחר לבן גביר או ליעקב וידר
אבל מותר להתלונן על הנציגים שלנו
ולומר שנציגי עיריית ב"ב לא מתפקדים כמו שמצופה מהם
בפירוש כתבתי שאין לי בעיה עם תלונות על הנציגים , שלא תחשוב שלי אין תלונות ,
אם שמת לב , כתבתי את הודעתי בתגובה לזה
הוא לא דואג לתושבים
אבל גם כל האחרים גם לא משהו במיוחד
נא לא להגזים .

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מעניין אם לראש העיר צורם אישית לראות את הילדים שנעקצים חדשים לבקרים.
יש הרגשה שלא...
כמובן שלא , הוא הרי לא בן אדם , הוא ראש עיר !!!
הכול בסדר איתכם ???
אתם קולטים לאן גלשתם ???

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

פרסום ראשון: התכנית המבצעית של עיריית בני ברק לטיפול במכרסמים​

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לכל אלו שרושמים שיש אחריות לתושבים אפילו חלקית שינסו לדמיין את הסיטואציה הבאה-
זוג הורים + מנין ילדים בלי עיין הרע מגיעים לגינת חזני החדשה בבני ברק, כמוהם מגיעים עוד מאות משפחות
לאחר העזיבה לא רואים את הרצפה מרוב לכלוך, עטיפות, בקבוקים, נירות וכו'
אותה משפחה מגיעה לפארק במרום נווה ברמת גן
מזווית העיין האם רואים 3 פקחים מפטרלים ובודקים שאין כלום על הרצפה ושומרים על הסדר הציבורי
ונותנים קנסות על כל עטיפה שנופלת לרצפה

ישר ההורים מציבים את כל הילדים במסדר ונותנים הוראות כיצד להתנהג, על מנת לא לקבל קנס או גערה
מה זה אומר????
ברגע שיש פיקוח גם אנשים לא מסודרים ולא נקיים ידעו לשמור על הסדר הציבורי בחוץ (בתוך הבית שלהם שיתנהגו איך שבא להם)

כל עוד אין פיקוח, אין עין שרואה , ויד שמענישה הציבור לא יתחנך וימשיך לעשות מה שבא לו!!!!

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
זוג הורים + מנין ילדים בלי עיין הרע מגיעים לגינת חזני החדשה בבני ברק, כמוהם מגיעים עוד מאות משפחות
מזווית העיין האם רואים 3 פקחים מפטרלים ובודקים שאין כלום על הרצפה ושומרים על הסדר הציבורי

ישר ההורים מציבים את כל הילדים במסדר ונותנים הוראות כיצד להתנהג, על מנת לא לקבל קנס או גערה
מה זה אומר????
ברגע שיש פיקוח גם אנשים לא מסודרים ולא נקיים ידעו לשמור על הסדר הציבורי בחוץ (בתוך הבית שלהם שיתנהגו איך שבא להם)

כל עוד אין פיקוח, אין עין שרואה , ויד שמענישה הציבור לא יתחנך וימשיך לעשות מה שבא לו!!!!
אז שוב , מהודעה זו עצמה , האשמים הם התושבים . נקודה .
לעיריה יש דרכים לטפל בבעיה , והיא באמת צריכה לעשות את זה , ואם היא לא עושה את זה , זכותינו המלאה להתלונן ,
אבל לפחות להכיר בעובדה שהבעיה מתחילה בנו .

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לעיריה יש דרכים לטפל בבעיה , והיא באמת צריכה לעשות את זה , ואם היא לא עושה את זה , זכותינו המלאה להתלונן ,
אני באתי להוכיח שלדעתי, הכוח של הפיקוח והענישה הרבה יותר גדול מהכוח של התושבים עצמם
וכך האחריות בהתאם

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
ממש נחמד.
אני לא זורקת דברים על הרצפה ברחוב...
ובטח לא גורמת ללכלוך בעיר. אז אני אשמה שהעיר מלוכלכת?

העירייה אשמה שהיא לא מטפלת באלו שמלכלכים להם יש שירותי אכיפה. לי לא.

גימפעל

משתמש מקצוען
שיממן ויצעק את הצעקה של התושבים
כל דבר שמשרת אותי
מה אכפת לי מי שם את הנושא על סדר היום
זה מה שאני מנסה להסביר,
הוא לא דואג כלל וכלל לרווחתם של תושבי העיר הוא מתכוון רק להשמיץ ולהוציא את חרפתם בתקשורת.

גימפעל

משתמש מקצוען

מה זה אומר????

ואני חשבתי שהחילונים יותר מתורבתים מהחרדים המלוכלכים,

ועכשיו ברצינות, לו יצוייר שעריית בני ברק הייתה שולחת פקחים לקנוס את תושביה על לכלוך איזו צעקה הייתה קמה, והחילוני מהאופוזיציה היה ממן כתבות באתרי החדשות של השוליים נגד העירייה.

אמונה וזה הכול.

משתמש פעיל
שוב , איני מאשים תושב כזה או אחר ,
אבל זה שאתם לא אשמים , לא אומר שהעיריה , אשמה , יש עוד אנשים באמצע ...
מה שאתם בעצם אומרים , זה "אנחנו (התושבים ככלל , לא אתם ספציפית) נלכלך את הגינות בלבנים , עטיפות שקיות וכוסות , אבל מי שאשם זה העכיריה שלא מונעת את זה מאיתנו" ...

אני אחזור בפעם המאה , אני לא פוטר את העיריה מאחריות , אבל לבוא ולומר שהתושבים לא אשמים והעיריה היא זו שאשמה זה פגיעה באינטליגנציה של כולנו .
שוב,
מי שלא אוכף שלא יתפלא שנהיית תרבות כזאת- העירייה חייבת לאכוף.

בנוסף, בואו נדבר על כמות הפחים שפזורים בעיר....

אין בבני ברק כמעט פחים.
בכל עיר נורמלית בכל כמה קילומטרים יש פח(ולא פח של בניין)
אם אין פחים-איפה יזרקו?
(וזה לא מצדיק זריקה על הרצפה אבל כן מסביר איפה הבעיה)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה