צימר דירת נופש באחיסמך - יש ביקוש?

מצב
הנושא נעול.

TDN

משתמש חדש
שלום לכולם,

אנחנו קונים בעז"ה דירה ממש גדולה עם מרפסת גדולה באחיסמך, והולכים להשכיר אותה לתקופה של שנה - שנתיים, עלה בדעתנו שאולי יהיה יותר רווחי להשכיר אותה כדירת נופש לשבתות, חגים וחופשים. יהיה בה מקום ל 15-20 מיטות.
מה דעתכם -
האם יהיה ביקוש?
איזה מחיר בערך נוכל לקבל לשבת?
ובאופן כללי אשמח לשמוע דעות בעניין

תודה!!

מלכת אסתר

משתמש פעיל
לדעתי לא הייתי ממליצה ללכם להשכיר רק לשבתות חוץ מכאבי ראש ולחץ כל שבוע שיהיה מישהו שיכסה את המשכנתא, לא יהיה לכם כלום, במיוחד שבאחיסמך גרים המון זוצ"ים שיוצאים כמעט כל שבת להורים ומביאים את הדירות בכיף,
אבל תעשו מה שנראה לכם, (המלצה שלי בכל אופן :))

TDN

משתמש חדש
הדירה לא תתאים להיות אולם כי הסלון לא מספיק גדול, היתרון שלה הוא במספר חדרי השינה ובמרפסת סוכה גדולה.
חשבנו אולי משפחות מורחבות שרוצות לעשות שבת, חג או מעין צימר ביחד, השאלה אם באחיסמך יהיה ביקוש כי זה לא מקום נופש כמו יישובים בצפון נניח.

המרכז להחזרי מס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא נשמע מעניין לנפוש שם, אולי רק לשבתות חברות לבחורות
כשאת משכירה למגורים - זה סכום בטוח שתקבלי כל חודש + שקט נפשי

EfratHL

משתמש פעיל
ממה שידוע לי הרבה נותנים את הדירה שלהם לשבתות, לא רק זוצי"ם, גם משפחות גדולות עם הרבה חדרים

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש דירה כזו בשכונה (7 חדרים), במשך השבוע משמשמת כגן/מעון.
נראה לי שמושכר המון (אני התקשרתי פעםוהיה פנוי באותה שבת או כחודש וחצי אחר כך). הם מביאים את כל הציוד- פלטות, מצעים מגבות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה