דיסק צפיה של התעמלות אירובי

מצב
הנושא נעול.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י נס ופלא;925339:

האם יש איזושהיא אפשרות להפסיק את ההורדה, לכבות את המחשב, ולמחרת להדליק ושהוא ימשיך?
ואם כן, איך עושים את זה?
(עייפתי... :eek:)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חיוך;925349:
האם יש איזושהיא אפשרות להפסיק את ההורדה, לכבות את המחשב, ולמחרת להדליק ושהוא ימשיך?
ואם כן, איך עושים את זה?
(עייפתי... :eek:)
בפיירפוקס את מסמנת סטופ בחלון ההורדות.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש פה מישהו שמתמצא בהעלאה לדרופבוקס בשעה כזאת ויכול לעזור לי עכשיו?

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
בפיירפוקס את מסמנת סטופ בחלון ההורדות.

אני בכרום, עשיתי "השהה"... נקווה לטוב...

לילה טוב!!
שבוע טוב!!
ותמיד טוב....!!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לי הוא נתקע ולא נתן להוריד:(

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י bbr;925359:
יש פה מישהו שמתמצא בהעלאה לדרופבוקס בשעה כזאת ויכול לעזור לי עכשיו?
הלוואי שיכולתי.
אבל למה לא גוגל דרייב?

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י GRN;925364:
הלוואי שיכולתי.
אבל למה לא גוגל דרייב?

נו, בואי תלמדי אותי איך מעלים לגוגל דרייב (בתקווה שפתוח לי בנתיב)

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
את צריכה להתקין את גוגל דרייב במחשב שלך ואחר כך פשוט העתק הדבק

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לי איפה שהוא [אם זה לא הלך לאיבוד] סרט של התעמלות לאוסטאופרוזיס. אם מישהו מעוניין, אחפש אם לא מחקתי את זה בטעות

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י GRN;925372:
את צריכה להתקין את גוגל דרייב במחשב שלך ואחר כך פשוט העתק הדבק

התקנתי את גוגל דרייב, איפה אני עושה עכשיו העתק הדבק??

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י bbr;925745:
התקנתי את גוגל דרייב, איפה אני עושה עכשיו העתק הדבק??
נוצרה לך עכשיו תיקייה חדשה במחשב של גוגל דרייב. את מעתיקה את הקובץ הקיים ומדביקה אותו בתוך התיקייה של גוגל דרייב. לוקח לזה כמה דקות להסתכרן ואז זה גלוי לכל העמים. אני כבר עתידה לרגע הזה:D
תודה:)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה זה אומר גלוי לכל העמים לא צריך להעלות קישור או משהו כזה??
והפרטים שלי שנרשמתי גם נחשפים?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י bbr;925828:
מה זה אומר גלוי לכל העמים לא צריך להעלות קישור או משהו כזה??
והפרטים שלי שנרשמתי גם נחשפים?
לא התכוונתי להלחיץ. גלוי לכל העמים - גלוי למי ששיתפת אותו. לגבי הפרטים שלך - סבורני שהם נחשפים גם, אבל מסתומא אפשר לשנות את זה באנשהו.

NIVDFB

משתמש פעיל
לא כל מה שנכנס לגוגל דרייב חשוף לכולם, צריך להגדירו כ"משותף", ויש כמה אפשרויות שיתוף, כמו "כל מי שיש לו את הקישור יוכל לראות" וכדו', ואז להעתיק את הקישור ולפרסמו כאן לתועלת כולם.
בדרופבוקס זה יותר פשוט אפילו, להעתיק את הקובץ לתיקית Public שבתוך תיקיית דרופבוקס ולאחר שזה עולה לענן [אפשר גם קודם, אלא שמי שינסה להוריד לפני שזה גמר לעלות יקבל הודעת שגיאה] ללחוץ לחיצה ימנית על הקובץ, ותחת דרופבוקס לבחור copy Public link, ואז פשוט לעשות "הדבק" כאן בפורום. [הלחיצה על copy Public link מעתיקה את הקישור ללוח].
בהצלחה רבה.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bbr;925297:
למישהו יש רעיון איך אני יכולה להעלות את זה בצורה אחרת שכולם יוכלו להשתמש באיכות היותר גבוהה??
כי בג'מבו מייל זה עד 500 מ"ב והקובץ המקורי הוא מעל 600
אם למישהו יש פתרון אשמח לשמוע כי הרבה ביקשו לי גם בפרטי

פשוט לכווץ לשני רארים, אחד של 500 מ"ב והשני 100 מ"ב,
ולהעלות בשני פעמים לג'מבומייל.

בהצלחה.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא יודעת למה אנשים מסתבכים כאן עם גוגל דרייב,
ג'מבומייל הרבה יותר מהיר--הן בהעלאה והן בהורדה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י רמה פלוס;926121:
לא יודעת למה אנשים מסתבכים כאן עם גוגל דרייב,
ג'מבומייל הרבה יותר מהיר--הן בהעלאה והן בהורדה.
כי בגוגל דרייב לא צריכים לחלק את הקובץ ל2
כי בגוגל דרייב הקובץ לא יורד אחרי שבועיים
כי בגוגל דרייב לא חייבים להוריד אפשר לצפות בו בתיבה עצמה
כי בגוגל דרייב תוכל לשלוט על מי יוכל לראות את הקובץ ומי לא
כי בגגול דרייב
כי בגוגל דרייב
כי בגוגל דרייב

בקיצור כי זה יותר נח

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י trew;926123:
כי בגוגל דרייב לא צריכים לחלק את הקובץ ל2
כי בגוגל דרייב הקובץ לא יורד אחרי שבועיים
כי בגוגל דרייב לא חייבים להוריד אפשר לצפות בו בתיבה עצמה
כי בגוגל דרייב תוכל לשלוט על מי יוכל לראות את הקובץ ומי לא
כי בגגול דרייב
כי בגוגל דרייב
כי בגוגל דרייב

בקיצור כי זה יותר נח

אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה