דיון- קו אישי

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אוסף ציורים מספרון חדש. הקו הריאליסטי מלווה אותי גם בציור-- בלונים..
ברור שאת אותו הציור היה ניתן לצבוע בסגנון קליל שהיה דורש ממני השקעה
מועטה בהרבה, אך אולי שווה לאמץ סגנון ייחודי על אף ההשקעה המאומצת ובד"כ--
(בעצם, תמיד) בלתי משתלמת ריווחית?
דעתכם??

קבצים מצורפים

• ron copy.jpg
    3.8 MB · צפיות: 10

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מיוחד מאד מאד! העצים מדהימים וההבעות מקסימות
הצלחות!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אגדי!!!
אהבתי מאד את האווירה!
אני בטוחה שילדים יהאבו להישאב לקסם הציורים, ממש מקסים.
כמה דברים -
1. הצורך בהשקעה ומקסימליסטיות הוא 'מום' בלתי מתרפא, (:
כלומר - אם את הנאתך את שואבת מהתוצר היפהפה, לא תשרדי הרבה זמן ב'לעשות משהו קליל ומהיר' העיקר לעבור הלאה.
2. -חבל. את מראה פה קו חדשני, ייחודי, משהו אגדתי מרגש כזה, למה את רוצה לפנות לקו שהוא הרבה יותר עמוס מפאת פשיטותו? כאן את מיוחדת.
3. מה ז"א לא משתלם כלכלית? את לא לוקחת מחיר הוגן דיו? אני מציעה לך לעבוד על ציור עם סטופר קטן ליד ולראות כמה זמן זה לוקח לך, אח"כ תחשבי כזה יוצא ש'לקחת' לשעה.
לא שאני אוחזת מלקחת לפי שעה לציור, כי ערך המוצר נמדד עפ"י ערכו, אבל זה 'מבחן' בשבילך. אם זה אכן נמוך באופן מוגזם, הגיע הזמן להעלות. אם זה לא מהמאד גבוהים ואת מרגישה שאת יכולה להגיע לזה רק עוד אין לך שם/מספיק נסיון וכד', אז להמשיך להמשיך.. ה' יעזור הלאה וייתן לך פרנסה ברווח ובשפע,
אל תפסיקי לצייר כ"כ יפה!
אם בכ"ז יוצא לך ממש משתלם לשרבט דברים פה ושם, תעשי את זה מהצד גם כן, למה לא?

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שירי, נהנייתי מאד מתגובתך ה'מרגישה', העניינית ,המקצועית והמפורטת.

1. "הצורך בהשקעה ומקסימליסטיות הוא 'מום' בלתי מתרפא"...
הו, כמה שאת צודקת!הגעתי לתובנה הזו כבר ממזמן. אלא שלאחרונה שמעתי מצייר בעל שם עולמי שסיפר ששינה את סגנונו לסגנון קליל כיון שסגנון זה מבוקש ואף ריווחי הרבה יותר. הוא ראה בצעד זה- את הצעד הנכון.
דבריו העלו לי מחדש את השאלה - מה חכם יותר לעשות?!

2 "-חבל. את מראה פה קו חדשני, ייחודי, משהו אגדתי מרגש כזה, "...
אני לא חושבת לשנות קו. "אם אני אתה ואתה אני.. אז אני לא אני, ואתה לא אתה.."
אלא עניינה אותי מאד חוות דעתכם.

3. "מה ז"א לא משתלם כלכלית?"...
כפשוטו! הדיוק שמחייב סגנון ריאליסטי, הצביעהוכיו"ב תובעים עבודה מאומצת ללא קיצורי דרך. ברור שעל ציור לספרון יש מחיר הגיוני שניתן לקבל/ לדרוש והוא בהחלט לא עומד ביחס להשקעה. נהניתי שהצלחת לקרוא את המפה ברגישות והבנה נכונה כ"כ- שההנאה והסיפוק הם בכ"ז חלק מתמורה.

"אל תפסיקי לצייר כ"כ יפה!"...
עם גיבוי כזה... איך אפשר להפסיק?!

רחלי שינפלד

משתמש צעיר
מקסים! מרגישים את ההשקעה!
אני חושבת שאולי כדאי לך לצבוע את הבלונים באותו סגנון של הנוף, זאת אומרת, טקסקורה פחות חלקה.. צבעים קצת יותר "מלוכלכים"...זה נתן לי תחושה של שני סגנונות.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
??? בלונים הם אובייקט חלק, בעל טקסטורה חלקה, שלא כמו אדמה או עלים...
לכן שניהם ריאליסטיים באותה מידה.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י shay;688329:
דעתכם??
באמת רואים שזה מושקע במיוחד, אבל לא נראה לי שזה יעזור לך, מי שאוהב להשקיע ממשיך להשקיע...

אלף

משתמש מקצוען
ציורייך מקסימים מלאי אווירה ועניין, הצביעה כל כך נעימה לעין.
דעתי בעניין שונה, אני חושבת שגם צביעה קלילה בסיגנון קריקטורי ולא ריאליסטי דורשת השקעה מאומצת מאוד אם רוצים להגיש ציור ברמה גבוהה, אולי סוג אחר של השקעה ואולי יש בזה מעט פחות עבודה מדוייקת בשלב הסקיצה אבל זה בהחלט דורש השקעה. ראו למשל את ציורו של דנברלב, האחרון עם הכירכרה בעיירה, צביעה קלילה וקריקטורית וגם ציור אבל הוא מוש'ע לפרטי פרטים.
ציור טוב זו פונקציה של השקעה, אין מה לעשות, חוץ מאשר לקחת מחירים בהתאם, ולהחדיר סוף סוף ללקוחות שאיכות שווה כסף.
דווקא, מבחינת סיגנונות, אני חושבת שהיכולת לשנות סיגנון מדי פעם ולהתאימו לסוג הפרויקט מעידה על רמה גבוהה של הצייר.
בהצלחה.

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אלף, תודה על תגובתך המפורטת: -
ציטוט:
"ציורייך מקסימים מלאי אווירה ועניין, הצביעה כל כך נעימה לעין."
שמחה מאד לשמוע.

"דעתי בעניין שונה, אני חושבת שגם צביעה קלילה בסיגנון קריקטורי ולא ריאליסטי דורשת השקעה מאומצת מאוד אם רוצים להגיש ציור ברמה גבוהה,"
אמת. צודקת מאד.תכנון הציור, פרספקטיבה, שיווי משקל, פרופורציות וכד' מחייבים תשומת לב והשקעה רבה. אך עם זאת זמן ההשקעה בצביעה נראית לי פחותה במידה משמעותית.

"ראו למשל את ציורו של דנברלב"
הוא שהביא אותי לפתיחת האשכול. אהבתי מאד את הסגנון המקורי, המעניין והפחות מצוי במחוזותינו..

דווקא, מבחינת סיגנונות, אני חושבת שהיכולת לשנות סיגנון מדי פעם ולהתאימו לסוג הפרויקט מעידה על רמה גבוהה של הצייר. מסכימה איתך בכל מילה. זו אמנות בפני עצמה.

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הרבה עומק ,מיוחד!!!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
shay -
עם כאלו תגובות, איך אפשר להפסיק לגבות? (:
אלף - קבלי את צלצולי פעמיים!
הסכמתי עם כל מילה.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י shay;688329:
דעתכם??
שימי לב, זה לא רק פונקציה של התשלום. ישנם לקוחות המחפשים קו קליל והומוריסטי יותר.
גם אם הם מוכנים לשלם- זה לא הסגנון אותו הם מחפשים.
לכן כדאי תמיד להפתח לכיוונים נוספים.
בכ"א הציורים מדהימים!
הצלחה!

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
shay ציורים חלומיים, אהבתי!
לכי עם נטיות ליבך וכשרונך, המשיכי לעשות חיל ולא משנה באיזה סגנון תבחרי.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י shay;688351:
. אלא שלאחרונה שמעתי מצייר בעל שם עולמי שסיפר ששינה את סגנונו לסגנון קליל כיון שסגנון זה מבוקש ואף ריווחי הרבה יותר. הוא ראה בצעד זה- את הצעד הנכון.

מענין מי זה הצייר העולמי הזה, ואם שמעת ממנו מפורשות את התובנה הנ"ל? או שזו מסקנה של אחרים?
[אישית, לא מכירה הרבה ציירים עולמיים ,ואת אלה שאני כן מכירה...משנים את הסגנון בכל ספר חדש שיוצא. ולא מטעמים הנ"ל.]

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י סא;688411:
נכתב ע"י shay;688351:
. אלא שלאחרונה שמעתי מצייר בעל שם עולמי שסיפר ששינה את סגנונו לסגנון קליל כיון שסגנון זה מבוקש ואף ריווחי הרבה יותר. הוא ראה בצעד זה- את הצעד הנכון.

מענין מי זה הצייר העולמי הזה, ואם שמעת ממנו מפורשות את התובנה הנ"ל? או שזו מסקנה של אחרים?

זהו ציטוט של דבריו. אם תרצי,אשמח לפרט לך באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה