דיון: האם וואקום באמת שווה את זה?

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמה הערות:
אצלי יש סינטיק 27, ואין בעיה של לגרור עם העט בתוך הפנל של הבחירת צבעים
etched glass זה בסינטיק פרו ובמוביילסטודיו פרו,- המסך שציירת עליו ב27 הוא חלק לגמרי.
הקווים הנמחקים- זה פשוט אומר שהגיע הזמן לנקות את המסך

1. זה בעיה מאוד עדינה. אני בספק עם משהו מלבדי שם לב. (זה לא ממש בגרירה, זה לא המקום להיכנס לזה וזה חשוב רק לי בגלל שיטת העבודה הפיינטרית שלי. עזבו. אני אבדוק את זה על עוד מחשב עם עוד מסך, אולי אתם צודקים.)

2. https://support.wacom.asia/en/node/170 נקודה רביעית
"משטח זכוכית משורטטת ללא גבול בין המסך למסגרת (כדי לגרום ל"חיכוך" לעט ולמנוע השתקפיות)..."

3. כנראה... @מישהו , שים לב...

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
2. https://support.wacom.asia/en/node/170 נקודה רביעית
"משטח זכוכית משורטטת ללא גבול בין המסך למסגרת (כדי לגרום ל"חיכוך" לעט ולמנוע השתקפיות)..."
לגבי 1. .. לצערי לא נראה לי שיש בעיה בעולם שמעטים יהיו אלה שישימו אליה לב, ואני לא אהיה אחד מהם. בפרט בכל מה שקשור לסינטיקים ופוטושופים ו-ווינדוז. אז זה די בטוח להגיד שאין אצלי את הבעיה הזאת, והלכך- יש לה פתרון.
2. משטח זכוכית ללא גבול, הם התכוונו בזה לזה שבסינטיק 27 הזכוכית מגיעה עד הקצוות של המכשיר, בעוד בגרסאות קודמות המסגרת השחורה שמסביב לא היתה מצופה זכוכית, כי זה היה החלק עם הכפתורים.. וב27 הם הוציאו את הכפתורים והעבירו אותם לשלט הרחוק שממוגנט שם בצד.. מה שאיפשר להם לעשות את כל המכשיר זכוכית, דבר שמאוד עוזר אגב בלנקות אותו בקלות עם מטלית רטובה בלי חשש שהמים יחדרו לתוך איזה משהו. (לגבי מה שהוספת בסוגריים .. נראה לי שזה את הוספת מדעת עצמך, לא? :) כי אין מניעת חיכוך ב27 עד כמה שאני יודע ומרגיש.. אלא רק בסינטיק פרו החדש. והאמת, שגם שם זה לא מי יודע מה מחוספס, ועדיין חלק מדי.)

נערך לאחרונה ב:

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
2. משטח זכוכית ללא גבול, הם התכוונו בזה לזה שבסינטיק 27 הזכוכית מגיעה עד הקצוות של המכשיר, בעוד בגרסאות קודמות המסגרת השחורה שמסביב לא היתה מצופה זכוכית, כי זה היה החלק עם הכפתורים.. וב27 הם הוציאו את הכפתורים והעבירו אותם לשלט הרחוק שממוגנט שם בצד.. מה שאיפשר להם לעשות את כל המכשיר זכוכית, דבר שמאוד עוזר אגב בלנקות אותו בקלות עם מטלית רטובה בלי חשש שהמים יחדרו לתוך איזה משהו. (לגבי מה שהוספת בסוגריים .. נראה לי שזה את הוספת מדעת עצמך, לא? :) כי אין מניעת חיכוך ב27 עד כמה שאני יודע ומרגיש.. אלא רק בסינטיק פרו החדש. והאמת, שגם שם זה לא מי יודע מה מחוספס, ועדיין חלק מדי.)
ממש לא. תקראו את הקישור. תרגמתי מילה במילה, חוצמ המילה UNINTERUPTED, אותה בחרתי לתרגם ל"ללא גבול" - ואת בחירה הזן שלי הבהרתם נהדר בהסבר אודות המסגרת.
אני הרגשתי את החיכוך, לכן מעניין אותי: השתמשתם פעם במסך מבריק?

הנה הציטוט הישיר:
An uninterrupted etched glass surface (to provide the right “bite” for the pen and to reduce glare) with no seams to interrupt your drawing hand

נערך לאחרונה ב:

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש לא. תקראו את הקישור. תרגמתי מילה במילה, חוצמ המילה UNINTERUPTED, אותה בחרתי לתרגם ל"ללא גבול" - ואת בחירה הזן שלי הבהרתם נהדר בהסבר אודות המסגרת.
אני הרגשתי את החיכוך, לכן מעניין אותי: השתמשתם פעם במסך מבריק?

הנה הציטוט הישיר:
An uninterrupted etched glass surface (to provide the right “bite” for the pen and to reduce glare) with no seams to interrupt your drawing hand
מדהים,
זה אכן מה שהם כותבים המגזימנים.
אולי כי אף פעם לא ניסיתי משהו אחר, אבל עדיין זה ממש חלק,
בפרט ביחס לאינטואוס שהיה לי לפני 24 שנה :) , שהיה מחוספס וכיפי.

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש מצב שזה החוד של העט שיצר את תחושת החיספוס.
וכן, הזכוכיות של סינטיק, גם הישנות, יותר נעימות לציור מהזכוכית של הלוח הפשוט החדש שיש לי שהוא פשוט זכוכית חלקה לגמרי כמו חלון...

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה @שאול יצחק על שיתוף הפעולה.

מקלדת הקיצורים: (שכחתי לכתוב פעם קודמת =_=)
התרשמות ראשונית זה ממש יופי של דבר. כפי שוואקום טוענים: זה מתמגנט נהדר לשני הצדדים, עיגול ה"מגע" ששם מרגיש נוח ואינטואטיבי. אבל לוקח זמן לאמן את המוח לשתוק ולתת לשרירים לזכור את כל הקיצורים. יש לי הרגשה שלוקח יום-יומיים להתרגל לזה, לכן מפאת קוצר זמן התעלמתי מזה והמשכתי להשתמש במקלדת הרגילה.

תצוגה:
שמעתי שהרבה שעוברים ממסך מבריק למט מרגישים כמוני.
המסך אמור להיות מט כדי להפחית השתקפויות של אור במסך. בפועל הרגשתי שהוא מפזר את ההשתקפויות על פני שטח גדול יותר:

1. הניגודיות

לשם הבהרה: אני רגילה לעבוד במקום מואר באור שמש משתי חלונות גדולים.
המקום היה אפלולי בצורה ניכרת ממה שאני רגילה. לא הדלקתי את האור. החלונות היו קטנים ומכוסים. ועדיין לא ראיתי את המסך בבהירות אליו אני רגילה. התקשיתי לראות את הציור, הייתי צריכה להתאמץ כדי לראות את הפרטים.

ניתן להסביר זאת בעובדה שהחלונות היו ממוקמים בקיר שמול המסך, כך שמקרה כזה הפיתרונות האפשריים:
1. להטות את המסך בזוית פחות שטוחה. לצערי אני נמוכה מכדי לעשות את זה בנתונים הקיימים בסטודיו זה.
2. להפנות אותו מהחלונות. זה לא היה הסטודיו שלי, כך שלא יכולתי להפעיל פיתרון זה.

בסופו של דבר העובדה היא: היו השתקפיות שהפריעו למהלך העבודה, ולא היה מספיק ניגודיות כדי להתגבר על זה.

2. הצבעים
אני לא מרגישה מספיק מקצועית כדי להביע את דעתי על התצוגה מניסיון אישי. אם נתעלם מבעית הניגודיות, היה נראה לי שהצבעים משביעי רצון. אז לשם רפרנס להבא לאלו שמתעניינים לקנות כל מסך:
אני סומכת על וואקום מבחינה מקצועית. אם הם אומרים שהתצוגה היא רק 97% הם מתכוונים לזה. לצורך הסבר למה חשוב שהמסך יוכל להציג כמה שיותר אחוזים מהגמוט של אדובי יש צורך להבין תאוריית צבע ומודלים שונים של הגדרת צבעים, ותצוגת צבעים במסך, שניהם נושאים רחבים כל כך שאני לא יודעת מאיפה להתחיל להביא לכם קישורים. ,תתחילו מהקישור הנ"ל ונראה לאן תגיעו.
מבחינתי: אם יש מסך אפילו עם אחוז אחד יותר של יכולת תצוגת צבעים - זה מטה את המשקל באופן ניכר ביותר לטובתו.

3. הרזולוציה

היה נדמה לי שהיא מעט יותר טובה מרזולוצית הHD של המסך הקטן שלי. כפי שציינתי קודם - ככל שמסך גדול יותר הוא דורש רזולוציה מרובה יותר כדי להיות חד.

אילו הPPI של המסך היה גדול באופן ניכר מהמסך שלי - היה אפשר לחשוב שזה מסך חד במיוחד. אבל זה לא.
תוכלו לראות הבהרה של נושא הרזולוציה בסרטון שצירפתי למ"ל: תתרכזו בהסבר המאוד ברור של PPI ורזולוציה ב6:47

זהו. נותנת לכם להתנפל עלי במשך השבוע הקרוב.

נערך לאחרונה ב:

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא רזולוציה גבוהה מאוד, זה 1440P , רק קצת יותר משלך, אני מניח ששלך 1080P (הסינטיק החדש לעומת זאת הוא 4K )
הצבעים והמסך- טובים מאוד,
ואגב העיגול מגע שבשלט של הקיצורים- בעיניי לא שמיש. סתם גימיק מטופש ולא פרקטי,
רק הכפתורים טובים.

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נזכרתי פתאום:

אני משתמש ב27'.
השאלה לגבי בחירה במסך הזה שונה. לא הנקודות שהזכרת. אבל נחכה להמשך.

עלינו על הנקודה כבר? או שזה משהו אחר? שבוע הבא אנחנו עוברים למסכים אחרים, אז....

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נזכרתי פתאום:

עלינו על הנקודה כבר? או שזה משהו אחר? שבוע הבא אנחנו עוברים למסכים אחרים, אז....
לא זוכר את כל השתלשלות הטיעונים, אבל השאלות האמיתיות הן,
האם צריך כזה גודל או מספיק 16-22
והאם לקנות את הדגם הזה או לשלם עוד הון קטן ולשדרג לדור החדש, כשההבדל הוא בדיוק על הגבול בין נצרך ליקר מדי.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הדגם המומלץ?

dedi

משתמש רשום
כל הדגמים מומלצים! הגודל לא קובע כי הכל עניין של הרגל.
לקח לי זמן עד שהתרגלתי לצייר על המשטח ולצפות בציור במסך
ואז החלפתי לסינטיק - Wacom Cintiq 27
וגם פה לקח לי זמן להתרגל.
לפני כן היה לי Wacom Intuos Pro Small (מעולה)
ולפניו עוד 2 דגמים שכבר לא מייצרים

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי סינטיק דור החדש 13, וסינטיק דור קודם 27,
אומר לכם את טעמי האישי:
ללא ספק, אם יש מקום ומרחב בחדר, ואין מסך נוסף גדול, הגודל בהחלט קובע ועדיף כמה שיותר גדול..
אבל אם יש מסך אחר גדול בנוסף, או, אם אין כל כך מרחב בחדר להכניס מפלצת ענקית,
אז בשני המקרים הנל -סינטיק יותר קטן בהחלט כבר נהיה אופציה טובה.

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אז רק כדי לא לעזוב פרויקט באמצע:
27 לא בא בחשבון היות שהוא לא היה שיפור על הלוח הנוכחי שלי.

נשאר להתלבט בין 32" ו24" מסדרת פרו החדשים.

אתגר מחשבתי עכשיו עבורכם:
כל אחד שיזרוק מה הוא חושב על כל מסך אם או בלי סימוכין.
מדעותיו האישיות או חלומותיו הצרורים לו.
בין אם צייר הננו או לאו.
מעניין אותי לראות אתכם בפעולה.
מה הייתם קונים אילו היה לכם חשק/כסף/כישרון?
32 או 24? (לינקים מצורפים לימין)

אני מזמינה מסיבה.
*סופקת כפיים ומגחכת בערמומיות*

אם תהיה תגובה הולמת אעלה את הלוח שקניתי בסוף ואת ההתרשמות שלי.
סיכמנו?
להזכירכם זה יהיה לוח פרו. לא נראה לי שיש כאן עוד מישהו אם לוח כזה בינתיים-- אז אתם ממש חייבים אותי.
^U^

נערך לאחרונה ב:

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
24.
ה32 מפלצתי במידה מוגזמת, אין לי שמץ של מושג מי צריך כזה גודל.

דבר חשוב מאוד מנסיוני.
אם יש לכם הכנסות ממקצועכם, פשוט עצרו את הנשימה, רוצו מהר למחשב, קנו את ה24, חלקו לכמה שיותר תשלומים, וזהו.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
24.
ה32 מפלצתי במידה מוגזמת, אין לי שמץ של מושג מי צריך כזה גודל.

דבר חשוב מאוד מנסיוני.
אם יש לכם הכנסות ממקצועכם, פשוט עצרו את הנשימה, רוצו מהר למחשב, קנו את ה24, חלקו לכמה שיותר תשלומים, וזהו.
מסכימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה