WordPress דיגיטול - כל מה שבונה אתרים צריך במקום אחד

ישראל פאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני שמח לשתף אתכם פרויקט מטורף שיעזור לכם למצוא מידע בכל מה שקשור לבניית אתרים, האתר הוא הבית החדש לבוני האתרים בארץ שבו תוכלו למצוא:
- כלים- מרחבי וחללי עבודה- מוצרי עזר- נותני שירות משלימים

https://dgtool.co.il/

מכירים כלים מגניבים שאין פה?
רוצים לכתוב מאמר בתחום בניית אתרים ולקבל חשיפה לעסק שלכם?

השאירו פרטים פה או באתר ואני יחזור אליכם

קבצים מצורפים

• IMG-20221130-WA0037.jpg
    IMG-20221130-WA0037.jpg
    KB 42.1 · צפיות: 8

ישראל פאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אז מי שלא ראה את העדכון האחרון לאתר,
נוסף אזור חדש עם קטעי קוד חשובים שיעזרו לנו בבניית האתר,
כל שבוע נוספים קטעי קוד חדשים, שווה להמשיך לעקוב (ממליץ להירשם לאתר ולרשימת דיוור כדי להיות מעודכנים)

לינק לכל קטעי הקוד:

רוצים להיות חלק? מוזמנים לשלוח קודים או מאמרים וכמובן לקבל קרדיט על שמכם או על שם העסק.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אז מי שלא ראה את העדכון האחרון לאתר,
נוסף אזור חדש עם קטעי קוד חשובים שיעזרו לנו בבניית האתר,
כל שבוע נוספים קטעי קוד חדשים, שווה להמשיך לעקוב (ממליץ להירשם לאתר ולרשימת דיוור כדי להיות מעודכנים)

לינק לכל קטעי הקוד:

רוצים להיות חלק? מוזמנים לשלוח קודים או מאמרים וכמובן לקבל קרדיט על שמכם או על שם העסק.
זה טוב ויכול מאוד להועיל
רק חשוב להבין מה עושים
מבחינת אחריות חובה לציין כי האחריות היא על המשתמש בלבד

ישראל פאר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
היי אלעזר תודה על שימת הלב
אני יכול להרגיע ולומר שאני משתמש בקודים באתרים שלי ושל לקוחות שלי כך שלא אמור לקרות שום דבר, ותמיד אם יש שגיאה אפשר למחוק את הקוד (לכן מהמלצה שלי כדאי תמיד להשתמש בתוסף code Snippet ולא לשים את הקוד בתבנית בת),
בכל אופן יש לי סעיף על אחריות בעמוד תנאי שימוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה