דרוש מידע דיאטה שלא מורעבים בה?

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
יש את הדיאטה של דינה- 'דינה דרך החיים'
סוג של קבוצת תמיכה כזאת...
הרעיון שאוכלים כל 3 שעות לחמניה מסויימת
האם זה עובד?
שלוש חברות שלי עשו את זה:
אחת ירדה משהו מטורף, נהיית חצי בן אדם.
השנייה ירדה יפה, הגוף קיבל צורה.
והשלישית...

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@שירי כהן יש לה תכנית אלופה לתזונה נכונה והסברים מרתקים עד כמה דיאטה היא לא טובה לגוף
אם את רוצה לאכול נכון ובריא זו הכתובת
היא עובדת על אכילה רגשית ועל הבנה טובה של הגוף והחיבור אליו
מאז שאני בתכנית נהייתי אנטי דיאטית

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
לא מכירה דיאטות כשיטות
היתה תקופה שרציתי להוריד במשקל
ואני לא בנאדם של קיצוניות, אז אכלתי הכל אבל מהדברים 'המשמינים' רק מעט
ובארוחות אכלתי הרבה ירקות, גבינה, ביצים, עוף, לא התנזרתי לגמרי מפחמימות אבל הפחתתי
ובגלל שאכלתי יותר מהדברים שיש בהם פחות קלוריות לא הייתי זקוקה כ"כ לפחמימות
כמובן, הרבה הליכות!!! זה מאוד משמעותי
ירדתי ככה 10 ק"ג אבל לא מהר, משהו כמו 4 חודשים
באמת בהתחלה הייתי קצת רעבה אבל שמתי לב שהקיבה כאילו 'מתרגלת' לאכול פחות
ואחרי תקופה כבר לא הייתי מסוגלת לאכול הרבה, ואז זה נהיה יותר קל. ככה אצלי בכל אופן

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי שזה לא למניקות
רגע.
מניקות מורעבות תמיד. גם אם יאכלו 18 ארוחות ביום. ;)
לא יודעת לגבי דיאטות. אבל חייב שיהיה מותאם למניקות. בטח תינוק קטן שתלוי בתזונה של האם.
לדעתי- לאכול בריא ומאוזן, והנקה לכשעצמה מורידה במשקל. הבעיה בהנקה שמורעבים אוכלים הכל. אז להשתדל שיהיה אוכל בריא ומזין זמין בבית.

נערך לאחרונה ב:

אברומי 100

משתמש רשום
טוב מה שאני עושה כבר 3 חודשים ומרגיש יותר מנפלא.
אוכל חלבונים ללא גבול והמון המון ירקות [כל ארוחה צלחת ענקית של סלט, בגודל של יותר מצלחת מרכזית]. ומתנזר כמעט לגמרי מפחממיות[וכמובן גם סוכר]
למעשה 3 חודשים ככה ירידה של 11 קילו.
הסיבה לדיאטה היה שומנים מדם ברמה הזויה כמובן שהכל צנח.
בגדול אני מגווון עם הירקות. קונה המון לקט ירקות כבר חתוך ומוכן [חסה,כרוב וכדומה]. לא אוכל כמובן ירקות שהם פחממיות כתפוח אדמה וכדומה. פירות עד 2 ביום [בגלל הסוכר שיש בהם]. קטניות אוכל לא מאוד הרבה כי גם מעורב בזה פחממיות למרות שהם בריאות. בבוקר פרוסה וחצי לחם מלא בלבד, לקיים פת שחרית. כמו כן ככה בכל הארוחות בשבת.
הרעיון הוא להתרגל לכמויות מטורפות של סלט..ממש בכל ארוחה צלחת מרכזית מפוצצת סלט שאתה אוכל לבד.
אני חייב לציין שלמרות שאני כרגע יכול להרשות לעצמי לאכול יותר פחממיות כלל לא דחוף לי כי התרגלתי למצב מאוד נוח מבחינת הרגשת הגוף.
אח שלי ראה את הצלחתי ונדבק בשיטה גם כן כבר חודש ימים

שני טויב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

E416

משתמש פעיל
כן ברור
עשיתי אותה 3-4 חודשים
הורדתי 12 קילו
ובכללי זה ממש סוחף יש קבוצות בצאט שמשתפים ארוחות וכזה
דיאטה ממש כיפית
אני אישית מאוד נהננתי!!
הייתי לי מדריכה תותחית
אם את מעוניינת אתן לך את המספר שלה
אשמח לקבל פרטים

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
צריך להבין מהי דיאטת הרזיה:
כדי לרדת מהמשקל הקבוע של הגוף צריך לאכול פחות, ובעיקר להפחית משמן ופחמימות,
הבעיה היא כשמתחילים לאכול פחות הגוף מתרגל ומסתדר עם מה שיש לו,
ובעיה נוספת היא שמתחילים להרגיש חולשה ורעב בגלל שהגוף מקבל פחות ממה שהוא צריך
ואז גם לא עומדים בדיאטה ומיד כשמרגישים רעב או חולשה חוזרים לאכול כמו שאלו לפני כן ולכן:
1. חשוב לקחת ויטמינים וברזל כדי לא להרגיש סחרחורת וחולשה.
2. חשוב לאכול משהו משביע ולדאוג להיות שבעים כי אם תהיה תחושת רעב או חולשה מיד נפסיק את הדיאטה
וגם נעלה בחזרה.
לכן כדאי לתכנן את הארוחות כדי שהדברים יהיו בבית וכדי לדעת כמה אפשר לאכול, ואכן להקפיד לאכול.
3. מעבר לאוכל דיאטת הרזיה הולכת יחד עם פעילות גופנית, חובה ללכת לפחות 40 דקות בין 3-4 פעמים בשבוע.
4. להבין מה לא לאכול - להכיר את השומנים הבריאים ולאכול לא יותר מ3 כפות ביום, לא לאכול עוגות עוגיות, חטיפים ושוקולדים.
5. חשוב לאכול הרבה ירקות גם כדי לשבוע גם כדי לקבל ערכים תזונתיים וגם כדי לשפר את מערכת העיכול,
6. חשוב גם לא לוותר על פחמימות בכמות קטנה, הם עוזרים לעיכול ולחילוף חומרים.
אם אוכלים 3 ארוחות מסודרות ובריאות כולל ירקות ושתי ארוחות ביניים, ומשקיעים בפעילות גופנית, ולוקחים ויטמינים (יש גם כדורי גרסיניה שעוזרים להרזיה) לא רעבים וממילא אין נפילות, מרגישים יותר טוב, וזה משתלם מאוד.
לכן חשוב להשקיע ולוותר על העיקרון של עוגות.
קבוצת הרזיה נותנת הרבה תמיכה.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
ממליצה לעשות דיאטה כמו סוכרת
מורידים פחמימות כמעט עד הסוף
אוכלים ירקות וחלבונים חופשי
לא מתנזרים משמן אבל לא מתפרעים
אוכלים מסודר כל 3-4 שעות ארוחה קטנה של פחמימה מלאה בכמות קטנה
הגוף נכנס לסדר קבוע וזה מוריד נהדר.
רק צריך עקביות מוחלטת בלי לזגז
להתייחס כאילו אתם חולים בסוכרת

שווה שווה

משתמש פעיל
אין קשר בין ירידה במשקל לרעב!!
כאחת שעשתה דיאטה בעבר וירדה הרבה
יש מלאאאא מוצרים משביעים ולא משמינים. (פשוט דורש יותר הכנה מראש ותיכנון)
להפך הרבה יותר רעב זה לאכול כל שעה וחצי עוד נישנוש..

ד' תודה!

משתמש צעיר
אין קשר בין ירידה במשקל לרעב!!
הקשר הוא שכשרעבים עולים במשקל (בד"כ)
גם כמו שכתבת בגלל שקשה להתגבר ואוכלים יותר,
אבל הרבה יותר מזה, כאשר אוכלים כשרעבים הגוף לוקח הכל מהאוכל, וכשאוכלים ללא רעב ובצורה מאוזנת הגוף כמעט ולא לוקח מהאוכל.
תבדקו אצל כל תזונאית. זה בדוק.
לכן רב הדיאטות שאנשים מצליחים להוריד בהם בצורה מאוזנת (לא שתוך חודש יורדים ותוך חודש עולים) זה דייאטות ששבעים בהם!

SRADT

משתמש פעיל
בלתק חלקי
אם המטרה היא לרזות אני לא בקטע של דיאטה - כי זה משהו זמני, ואחרי שמסימים אותה חוזרים למתוק ולשומנים ולכל מה שלא בריא.
אני אימצתי את השיטה של הרב אסחייק (לא בקיצוניות) ואני יורדת בלי הפסקה.
לא עשיתי את זה מתוך כונה לרדת אלא מתוך כונה להפסיק לאכול לא בריא, וירדתי מאליו.
ממליצה ממש בחום!!

ילילי

משתמש מקצוען
מישהי מכירה קבוצות בבני ברק לנשים?
עם מדריכה וכזה שנפגשים פעם בשבוע..... שמעתי פעם שיש דברים כאלה.

אשמח לשמוע ממי שמכירה

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
אכילת שקדים אגוזים ודומיהם אפילו גרעינים
משביעה, בריאה, בפרט בהנקה מעסיקה את הפה והמח, ולא משמינה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה