דרוש מידע דחוף! סוכה ללא תולעים! איך?

נפטון

משתמש פעיל
אז אחרי ששנה שעברה קניתי 'רפיא' שהומלץ עליו רבות, ואחרי שהם הגיעו הביתה ראיתי שיש בהם תולעים, ואחרי שניקיתי אותם עם קיטורן שנרכש במיוחד עבור הניקוי, בתוספת כל מיני K-השלם את המספר, ואחרי סוכות עשרות כדורי נפתולין וריסוס חוזר וכו' ונילון נצמד כמה סיבובים
כעת מנער על דף לבן: המון תולעים זעירים יצאו לאחל הצלחה עם ה'מחיל אל חיל'

השאלה שלי האם בשנת תשפ"ד יש סכך שאין בו תולעים?

האם במבוק חף מתולעים?
האם הפיתרון היחיד למי שחפץ בסוכה נקייה הוא לקנות דקל, או שמא גם בענפי דקל יש תולעים?

הבו עצה
ושתפו מהסוכה שאצלכם

תודה רבה

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
שאלה טובה!
ויש בסוגי הסככים למיניהם גם ג'וקים יותר מלחיצים מתולעים...(בלי להמעיט בחרדה שלכם מהנ"ל...)
ואם תמצאו תשובה תעדכנו....

בקבוק מים

משתמש פעיל
רק סכך במבוק לא תפור מחזיק שנים
להורים שלי יש כבר 30 שנה בלי ריסוס
רק עולה המון
סכך איתן מעולה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
'סכך איתן' מוכר כנקי מתולעים לאורך זמן
בכל אופן אני כל שנה מחדש מרסס לפני החג בריסוס מיוחד שמשאיר את הסכך נקי לגמרי עד לשנה הבאה, וזהו.
כלומר, בכל שנה אני פותח קצת לפני החג את הסכך, מנער על דף לבן ובמידה ואני רואה ג'וקים וחרקים (תמיד מצאתי כמה...) אני לוקח מגמ"ח ריסוס מיוחד לחרקים האלו (חומר מאד חריף) ומרסס וזה נקי לאותה שנה.
עולה כמה גרושים...

המצפה לרחמיו

משתמש פעיל
צריך לבדוק את הסכך לפני שקונים שאינו נגוע
לעיתים קרובות הסכך נגוע כשהוא חדש ולעיתים אי אפשר להתפטר מהנגיעות
יש ניילון וואקום שעוזר למניעת הידבקות
ויש כאלה שטוענים שגם סכך נגוע אם סוגרים אותו בזה כמה ימים זה מועיל שתולעים נחנקים
לא נסיתי

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
לפי התגובות עד כאן,
בינתיים אף אחד לא נתן פתרון של סכך נקי.

מישהו יודע מה לגבי דקל?

נפטון

משתמש פעיל
יש כאן אולי עוד שמשתמשים בבמבוק יחיד שיכולים להמליץ?

בדקל נראה שאף אחד כבר לא משתמש...

לדעת 1

משתמש צעיר
אז אחרי ששנה שעברה קניתי 'רפיא' שהומלץ עליו רבות, ואחרי שהם הגיעו הביתה ראיתי שיש בהם תולעים, ואחרי שניקיתי אותם עם קיטורן שנרכש במיוחד עבור הניקוי, בתוספת כל מיני K-השלם את המספר, ואחרי סוכות עשרות כדורי נפתולין וריסוס חוזר וכו' ונילון נצמד כמה סיבובים
כעת מנער על דף לבן: המון תולעים זעירים יצאו לאחל הצלחה עם ה'מחיל אל חיל'

השאלה שלי האם בשנת תשפ"ד יש סכך שאין בו תולעים?

האם במבוק חף מתולעים?
האם הפיתרון היחיד למי שחפץ בסוכה נקייה הוא לקנות דקל, או שמא גם בענפי דקל יש תולעים?

הבו עצה
ושתפו מהסוכה שאצלכם

תודה רבה
מה רפיא היה חדש אצלך

נפטון

משתמש פעיל
אני מוסר 2 חבילות אם מישהו מעוניין שיכתוב לי
2.12X2.1, 2.5X3.1 רפיא
יש בזה תולעים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה