עזרה דחוף,מחפשת קלינאית תקשורת בירושלים עבור טיפול בדיבור לאחר שבץ מוחי

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לאחר שאת מבנות משפחתי לקתה בשבץ מוחי ונפגעה בבעיות דיבור וקושי בשליפה אני מחפשת בדחיפות מכל מי שיש בידו מידע לגבי טיפול בדיבור או קלינאית תקשורת איזור ירושלים עדיפות להסדר עם מאוחדת
מי שיש לו נסיון בנושאמ אודה לו אם יכתוב כל דבר שיכול לסייע
ו לעזור לה המשפחה בהלם ולא יודעים איך להמשיך כרגע אובחנה ע''י רופאה שמתמחה בעיניין
תודה לכל מי שיפנה אותי או ייתן קצה חוט .

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
צריכה קלינאית או טיפול ,אבל תודה גדולה ננסה יש לכם מספר שלהם?

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חברים אשמח להמלצות נוספות

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טלפון? זה למבוגרים?

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טלפון? זה למבוגרים?
אני תקשרתי איתה בוואצפ,
נראה לי צריך לנדנד לה עד שהיא עונה, אבל שווה כל שקל! מקצועית ברמות, נעימה מאוד ואני חושבת שיש לה מומחיות גם במקרים מסובכים ממש.
אצלינו עבדה עם ילדה גדולה, אבל אני חושבת שהיא עובדת עם כל הגילאים, גם קשישים.
אבל צריך לברר את זה מולה.
זה המספר-0547695249

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אשמח לעוד אינפורמציה תודה רבהה

בהמתנה

משתמש פעיל
קלינאיות שמומחיות בטיפול במבוגרים:
קלודין בלוך (הנשקה) בקרית יובל
054-4911680

קליניקת מיתב- שרון רון ומרים מנדל לוי
בארנונה
02-6731397

דורית מייס 054-2310640

מרב רווה מלכה 052-6176624

למיטב ידיעתי כל הנ"ל מגיעים גם לביקורי בית
לא יודעת לגבי החזרים ממאוחדת
(שרה בן שושן קלינאית מעולה אך למיטב ידיעתי אינה מטפלת במבוגרים עם פגיעות נרכשות)

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,

גם אמא שלי לקתה בשבץ מוחי ונפגעה בדיבור.
אז קודם כל, עם הזמן ועם המון תרגול המצב השתפר פלאים, אמנם היא עדיין חווה קשיים אבל מישהו מבחוץ לא ישים לב.

אנחנו לקחנו קלינאית מהקופה (מאוחדת) והיא הייתה ממש מקסימה! וגם ידעה לכוון אותנו לסיוע הנדרש, לא יודעת לתת לך את השם, פשוט לקחנו מישהי שנמצאת בקופה (רמ"ש) ואמרנו שאם לא יזרום אז נחליף תכלס היה מעולה אתה.

בעיני חשוב מאוד הכימיה שיש למטופל עם הקלינאית מכיוון שלא כ"כ פשוט בגיל כזה לתרגל על דברים שלכאורה אמורים להיות ממש פשוטים.

המון הצלחות והרבה כח!

קונכיה

הייסקופי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תותחית!
0527169314
רוזנברג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה