דחוף! כתמים בבגדים שיוצאים ממכונת הכביסה

malirabi

משתמש רשום
עיצוב גרפי
היתה לי בעיה במכונת הכביסה הישנה, כל החולצות הלבנות שיצאו ממנה, יצאו עם כתמים חומים בהירים, שלא ירדו בשום צורה. לא באקונומיקה, לא בחומרי הלבנה, לא בשמש, כלום!!
החלפתי מכונה. המכונה החדשה עבדה כמה חודשים מעולה. וביום שישי הבעיה חזרה. שתי מכונות בהירות שהכנסתי, חלק מהבגדים יצאו עם כתמים.

מישהו מכיר את הבעיה? צירפתי תמונות.

קבצים מצורפים

• DSC06792.JPG
    DSC06792.JPG
    KB 719.1 · צפיות: 28
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 1,021.4 · צפיות: 20
  • 2.jpg
    2.jpg
    1.2 MB · צפיות: 25

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
בדיוק רציתי לשאול את זה הרגע!
גם לי יצאו בסוף השבוע חולצות לבנות חדשות ממש עם כתמים חומים ממכונה כמעט חדשה!
מה עושים?????

mila

משתמש רשום
נראה לי שקראתי פעם שזה יכול להיות מברזל או חלודה בצינור שמזרים מים למכונת הכביסה- כלומר בעיה בצנרת

malirabi

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שווה בדיקה, כי באמת אמרו לי שזה נראה כמו כתמי חלודה. וזה פשוט לא יורד!!

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
איך בודקים חלודה בצנרת?עניין לאיש מקצוע או משהו שאפשר לראות לבד?

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
וואי נראה לה לי שרק בקיץ זה קורה

בחורף היה שקט מהכתמים

אולי יש משהו?

malirabi

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אין עוד מישהי שיודעת? אני ממש מפחדת להכניס מכונות...

בינה

משתמש מקצוען
אני הייתי עושה מכונה של סמרטוטים בשביל לראות האם עדיין מוריד כתמים...

שירונת

משתמש סופר מקצוען
לי היו המון כתמי חלודה, דוקא בחולצות לבנות שכיבסתי על 60 מעלות.
בתור פיתרון זמני- גיליתי שבכביסה על 40 לא נוצרים הכתמים.

שוש פשוש

משתמש רשום
אז לכאורה עכשיו שהכתמים קיימים את צריכה לבדוק איזה חומר מוריד כתמי חלודה

malirabi

משתמש רשום
עיצוב גרפי
דווקא המכונה היתה על 40 מעלות, אני לא מכבסת חולצות לבנות ב60

אסתר כהן

משתמש מקצוען
אני מסתבכת עם אותה בעיה בדיוק
החלפתי מכונה
השתמשתי בלי מרכך [כי אמרו שאולי זה ממנו]
והכתמים חזרו
הבאנו אינסטלטור שהעביר צינור חדש ישר ממד המים אל מכונה [דרך החלון]
ו.... לא עזר :(
הכתמים פה
והם לא יורדים
והם הורסים את הבגדים הכי יפים
וכל החולצות בסיס כבר מוכתמות
אני כל היום רק קונה בגדים!!!
מה עושים??
זוועה
כבר חיפשתי תשובות בהמון מקומות
כלום לא עוזר.
אבל מענין אותי לשמוע מעוד כמה-
האם שמתם לב אם יש יותר כתמים בזמן שיש בגדים חדשים במכונה?
כי משום מה כבר כמה פעמים היה נראה לי שבזמן שקניתי קולקציה חדשה הכתמים יותר בכמויות ויותר גדולים [וזה גם יותר עוגמת נפש]
אולי זה קרה לעוד מישהי????

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
קורה לי כל הזמן
הזכירו פה פעם באחד הדיונים שזה עשוי להיגרם משימוש בג'ל כביסה
הלכו לי חולצות לבנות טובות וחדשות ממש שיצאו עם כתמים חומים בהירים ענקיים וגם פריטים בצבעוני הבהיר.
אגב, ייתכן שהבעיה היא באמת נוכחת יותר בקיץ כי אז הכביסה בהירה יותר בשונה מבחורף שאז הצבעים כהים לרוב בכביסה הצבעונית ולא ממהרים לתפוס כתמים.
עברתי עכשיו לאבקה רגילה
אם יהיה שינוי - אעדכן בעז"ה

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לי אמר פעם טכנאי שזה אבן וחול במכונה, שמגיעים מהמים.
תכניסי יד בגומי החיצוני של התוף וייתכן שתופתעי לגלות שם קצת בוץ..

הטכנאי אמר לי לפחות פעם בחודש הרתחה של 90 מעלות עם מלח לימון/חומץ. זה עזר להרבה יותר מחודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה