כללי דחוף: בעיה בהערת שוליים באינדיזיין

ציפורי

משתמש רשום
ייבאתי טקסט מוורד, ונוצר לי קו מפריד אדום בין הערות שוליים, כאילו כל הערת שוליים הינה בתיבה נפרדת. כיצד אני עושה שכל הערות השוליים תהיינה בתיבה אחת בלי הקו המפריד הזה בין הערה להערה?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ציפורי;749877:
ייבאתי טקסט מוורד, ונוצר לי קו מפריד אדום בין הערות שוליים, כאילו כל הערת שוליים הינה בתיבה נפרדת. כיצד אני עושה שכל הערות השוליים תהיינה בתיבה אחת בלי הקו המפריד הזה בין הערה להערה?

בהגדרות של הערות השוליים, תוכלי לקבוע האם יהיה קו מפריד ומה יהיו מאפייניו.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י ציפורי;749877:

בתגובה הקודמת הבנתי לא נכון.
בין הערה להערה איני מכיר אפשרות להוסיף קו בהגדרות הערות,
מה שכן, אולי בייבוא נשאר או התווסף קו פסקה עליון/תחתון.

ציפורי

משתמש רשום
הסתדרתי.

לא התכוונתי לקו ממש, אלא לקו המופיע רק בתצוגת מחשב, שהפריע לי "כביכול" להגדיר רווח בין הערות שוליים. טיפלתי בזה באפשרויות הערות-שוליים. והסתדר מצויין. תודה לשניכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה