פריפריה דחווווווף!!!! מתווך/ת תותח/ית לצפת

השתקן

משתמש רשום
אני כבר תקוע כמה חודשים עם דירת 5 חדרים בצפת והביקוש שם בקרשים (אולי בגלל המלחמה...) ובינתיים המשכנתא נוגסת בכל עוז ואין כיסוי...
פניתי ל2 מתווכים.
ובנוסף פרסמתי הרבה בעיר ומחוצה לה ועדיין לא זז..
התגמשתי במחיר..
נתתי אופציה לתוספת שיפוץ (הדירה משופצת חלקית)
בבקשה אם מישהו יודע/מכיר מתווך/ת שיודע/ת להזיז עניינים במהירות ממש יכול לעזור לי
תודה!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני כבר תקוע כמה חודשים עם דירת 5 חדרים בצפת והביקוש שם בקרשים (אולי בגלל המלחמה...) ובינתיים המשכנתא נוגסת בכל עוז ואין כיסוי...
פניתי ל2 מתווכים.
התגמשתי במחיר..
בבקשה אם מישהו יודע/מכיר מתווך/ת שיודע/ת להזיז עניינים במהירות ממש יכול לעזור לי
תודה!
ישראל שוורץ 0527135625
שייקי גרדנר 0548311884

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אולי תפרטו קצת על הדירה?

השתקן

משתמש רשום
ישראל שוורץ 0527135625
שייקי גרדנר 0548311884
מכיר? מידיעה?
אולי תפרטו קצת על הדירה?
דופלקס 5 חדרים ברחוב מרכזי (שפרינצק) איזור חרדי קומה 3 מרפסת סוכה גדולה עם נוף להרים הקומה העליונה חדשה (בנו על הגג) קומה תחתונה משופצת חלקית
אם מישהו יודע אחד שמחפש כנ"ל אודה מאוד אם יפנה אותו אלי

ייצ'ק

משתמש מקצוען
הילדה סובל מתווכת פצצה 0556832058
ויש גם את יוסי גפן (תיווך שמים) 0504130324

ומאד מומלץ לפרסם בידיעון ובצפת בתנופה...
יש גם משהו חדש בשם פרסומא זול ומאד מופץ טוב בבתי כנסת כל יום שלישי 0527698448

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
פניתי ל2 מתווכים.
התגמשתי במחיר..
תודה!
התכוונת להשכיר או למכור?

פשלמה

משתמש צעיר

מחירי דירות בצפת​

לפי עסקאות בעיר

219​

דירות שנמכרו בשנה האחרונה

‏15,800 ‏₪ל מטר​

מחיר ממוצע למ"ר

3.25%​

תשואה שנתית

חדרים

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
להשכרה (כתבתי בתווית וגם המחיר יכול לרמז...)
המתווכים הנ"ל הם גם לשכירות?
לא ראיתי את התווית, ובהודעה הפותחת לא רימזת.
תפרסם בידיעון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק פח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח לַמְנַצֵּחַ עַל מָחֲלַת לְעַנּוֹת מַשְׂכִּיל לְהֵימָן הָאֶזְרָחִי:ב יְהוָה אֱלֹהֵי יְשׁוּעָתִי יוֹם צָעַקְתִּי בַלַּיְלָה נֶגְדֶּךָ:ג תָּבוֹא לְפָנֶיךָ תְּפִלָּתִי הַטֵּה אָזְנְךָ לְרִנָּתִי:ד כִּי שָׂבְעָה בְרָעוֹת נַפְשִׁי וְחַיַּי לִשְׁאוֹל הִגִּיעוּ:ה נֶחְשַׁבְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר הָיִיתִי כְּגֶבֶר אֵין אֱיָל:ו בַּמֵּתִים חָפְשִׁי כְּמוֹ חֲלָלִים שֹׁכְבֵי קֶבֶר אֲשֶׁר לֹא זְכַרְתָּם עוֹד וְהֵמָּה מִיָּדְךָ נִגְזָרוּ:ז שַׁתַּנִי בְּבוֹר תַּחְתִּיּוֹת בְּמַחֲשַׁכִּים בִּמְצֹלוֹת:ח עָלַי סָמְכָה חֲמָתֶךָ וְכָל מִשְׁבָּרֶיךָ עִנִּיתָ סֶּלָה:ט הִרְחַקְתָּ מְיֻדָּעַי מִמֶּנִּי שַׁתַּנִי תוֹעֵבוֹת לָמוֹ כָּלֻא וְלֹא אֵצֵא:י עֵינִי דָאֲבָה מִנִּי עֹנִי קְרָאתִיךָ יְהוָה בְּכָל יוֹם שִׁטַּחְתִּי אֵלֶיךָ כַפָּי:יא הֲלַמֵּתִים תַּעֲשֶׂה פֶּלֶא אִם רְפָאִים יָקוּמוּ יוֹדוּךָ סֶּלָה:יב הַיְסֻפַּר בַּקֶּבֶר חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ בָּאֲבַדּוֹן:יג הֲיִוָּדַע בַּחֹשֶׁךְ פִּלְאֶךָ וְצִדְקָתְךָ בְּאֶרֶץ נְשִׁיָּה:יד וַאֲנִי אֵלֶיךָ יְהוָה שִׁוַּעְתִּי וּבַבֹּקֶר תְּפִלָּתִי תְקַדְּמֶךָּ:טו לָמָה יְהוָה תִּזְנַח נַפְשִׁי תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:טז עָנִי אֲנִי וְגוֵֹעַ מִנֹּעַר נָשָׂאתִי אֵמֶיךָ אָפוּנָה:יז עָלַי עָבְרוּ חֲרוֹנֶיךָ בִּעוּתֶיךָ צִמְּתוּתֻנִי:יח סַבּוּנִי כַמַּיִם כָּל הַיּוֹם הִקִּיפוּ עָלַי יָחַד:יט הִרְחַקְתָּ מִמֶּנִּי אֹהֵב וָרֵעַ מְיֻדָּעַי מַחְשָׁךְ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

גורל • אתגר 103

לוח מודעות

למעלה