דו"ח דו"ח על ילד בן שנתיים

ריקי שי

משתמש פעיל
אין להם דרך חוקית
כמו שאפשר לדפוק מס' זהות לפקחים
ואין להם דרך לאמת את זה

מה הסיפור.............
טרנד חדש להביא דוחות לקטנים......
נראה שפשוט התיישבו על הגנים החרדים.....
(תכל'ס כסף קל...... אמנם יש קצת ציוצים....אבל מסתבר שהם יתגברו על זה עם מוצץ או חיתול)
א. יש איזושהיא הנחת בסיס, גם בנתינת דוחות, שאנשים הם ישרים ולא יפילו על מישהו אחר את הדוח שלהם...
ב. לפקח אין מערכות משרד הפנים על המסופון, אבל במשרדים- בדר"כ גם אם אין גישה ישירה- יש אפשרות לברר.
ג. זה לא עניין של טרנד. כאשר הדוח ניתן על בסיס דבר שקושר אותו לשם כזה או אחר- הנחת הבסיס היא שהיתה טעות בהבנת הסיטואציה ואין דרך לאתר את מי שעשה את זה באמת. (ואגב, בגיל עשר למיטב זכרוני כבר אפשר לקבל דוח, סתם לידע הכללי)
ד. אם אנשים משקרים ונותנים מספרי זהות לא נכונים שלא יתפלאו שאח"כ שולחים להם דוחות על ילדים קטנים (לא מדברת על המקרה הספציפי כי כאן נשמע שאפילו פותחת האשכול לא יודעת באיזה מקרה מדובר, אבל ככלל בהתאם לתגובות שהיו כאן)

איטי פטיטי

משתמש צעיר
אני מניחה שרובכם יודעים שלא כ״כ קל להמציא לפקח מ.ז.
יש איזשהו אלגוריתם שלפיו המספר הזה בנוי, ואם תמציאו מספר יופיע להם מן הסתם שזה לא תקין.

אז או שמי שרשם על שמו את הדו״ח עשה עבודה קודם וחישבן לעצמו מספר הגיוני, או שבמקרה הצליח לו - או שמדובר כאן בסיפור אחר...

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
א. יש איזושהיא הנחת בסיס, גם בנתינת דוחות, שאנשים הם ישרים ולא יפילו על מישהו אחר את הדוח שלהם...
זה תתרי דסתרי בנ"א שלפי שיטתם הוא גנב(כי לא שילם)לגבי ת"ז פתאום יחטפו אותו הרהורי תשובה ויגיד אמת............
ב. לפקח אין מערכות משרד הפנים על המסופון, אבל במשרדים- בדר"כ גם אם אין גישה ישירה- יש אפשרות לברר.
לכאורה מפני צנעת הפרט וכו' וכו' אן להם גישה
(לא מידיעה)
(ואגב, בגיל עשר למיטב זכרוני כבר אפשר לקבל דוח, סתם לידע הכללי)
בעיקרון מגיל 12
אבל אין באמת מה לעשות עם זה כי א"א לשפוט אותו ואחרי תקופה חלה על זה התיישנות
ככה שזה נשאר טרנד.............

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
יש איזשהו אלגוריתם שלפיו המספר הזה בנוי, ואם תמציאו מספר יופיע להם מן הסתם שזה לא תקין.

אז או שמי שרשם על שמו את הדו״ח עשה עבודה קודם וחישבן לעצמו מספר הגיוני, או שבמקרה הצליח לו - או שמדובר כאן בסיפור אחר...
המון אנשים ממציאים והולך להם
נגיד אומרים את המס' שלהם ומחליפים מס' אחד

**Moko**

משתמש מקצוען
אם אין שום עבירה שעשיתם שמצריכה צו עיקול , אין עניין להסתתר ולהחביא את מס' הת"ז שלכם.
תצלמו בצורה מסודרת שיראו שמדובר בקטין.
אני הייתי מגישה כערעור, המערכת שלהם לא מזהה שמדובר בקטין לפי הספרות בהתחלה ?

רותי ויעל

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כ"כ קשה להמציא ת.ז. והאלגוריתם הוא די פשוט ונמצא גם באינטרנט למי שמעוניין.
מה שכן להמציא ת.ז. עם שם נכון זה מה שלא אפשרי בלי להכיר בפועל את נושא תעודת הזהות.

חי טוב

משתמש פעיל
קיבלתי היום לדואר התראה אחרונה מאגד עם דו"ח ע"ש הבן שלי בן 2 עם הת.ז.
התראה לפני עיקול (פעם ראשונה שקיבלתי מהם מכתב ..)
מה צריך לעשות ?
למי צריך לפנות
תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
אין לי דרך לעזור,
אבל תודה על הרעיון,
לא בגלל כוונות רעות אלא שתקלות קורות לכל אחד.
למשל בדן אפשר לשלם באשראי אז סמכתי על זה למקרה שנגמר ברבקו.
עליתי על חברת קוים ששם אין אפשרות כזו.
הנהג הבין אותי אבל חששתי מפקח... מהיום אני חזק יותר.

כנראה פשוט מחליפים ספרה אחת, וזה התמזל על המותק שלכם.
מענין אם זה מארוע שהיה בעיר שלכם? או מדימונה למשל?

אני פשוט לא הייתי מתייחס, אתם לא עובדים אצלם. שהם יעלו על הטעות.

מזכיר לי שכשנכנסתי לדירה היה חוב על הנפטר שיורשיו מכרו לי, הסברתי להם, ואז הם ביקשו אסמכתאות.
אמרתי להם אני לא מתעסק בזה, רק שתדעו שאתם מנסים להוציא כסף מגופה.
כמובן שהפסיקו לשלוח מכתבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה