דו"ח דו"ח על ילד בן שנתיים

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש ריביות והתראה לעיקול זה נשמע מצחיק
אבל אין לי מושג האם יש חובת אחריות להורים על הילד וכד' ואז הם יעשו בעיות...
מה פתאום?!
הילד צריך להיות אחראי למעשיו..
תעשו פניה אליהם שיקחו את הילד לבירור (לא לשכוח לקחת טיטולים ומטרנה)
ויבדקו איתו את הסדר התשלומים.
למה אתם צריכים לשלם עוולות שילדכם העצמאי עשה? 😯

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
דיברתי איתם הם רוצים שאני ישלח להם ת.ז. שלי וספח והם יבדקו
זה קצת נשמע לי שאם אני ישלח הם יעבירו את זה על שמי
מישהו יודע מה צריך לעשות?
האם עדיף להתעלם?

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לכאורה אם תשלחי צילום ת.ז. אז יראו שמדובר בילד בן שנתיים, ויוותרו לך
היות ואין לפקחים את היכולת לאמת מספר זהות זה נהיה טרנדי לאחרונה למסור מספר זהות שלא שייך לאדם ועליו להדביק את הקנס.

משתמש חדש דנדש

משתמש מקצוען
יוצרי ai
השאלה עם בלי שאני אשלח יוכלו לעשות משהו כדי למנוע חשש טרטור כשיש להם ת..ז. שלי..
שאלתי אותה למה את צריכה את הת.ז. תראו שזה ילד בן שנתיים והיא אמרה לי זה הנוהל..
לכן נשמע לי קצת..

ריקי שי

משתמש פעיל
תשלחי להם ספח ותמחקי את מס הזהות שלך,
שיראו רק זהות שלו + ת.לידה.
אתם באמת חושבים שברגע שיש ת"ז של מישהו אין להם את האמצעים להשיג את הת"ז של האמא? לדעתי זה אמור להיות להם מאוד קל
אולי אני טועה, אבל כך נראה לי
רעיון תודה!
אל תעשי את זה, זו התחכמות מיותרת. וכשמישהו מתחכם- מניחים שיש לו מה להסתיר, במיוחד כשייתכן מאוד שהם יכולים בקלות למצוא את המספר תעודת זהות שלך.
מנסיון עם דוחות עיריה (מהצד של הגביה..)- כשזה ילד קטן- פשוט מבטלים.
אלא, וזה כן משהו לקחת בחשבון, אם הדוח הוא על משהו שיכולים לומר שאת זו שנתת בכוונה את הת"ז שלו (לכאורה אמור להיות תיעוד של נתינת הדוח גם במצלמה של הפקח, אבל גם בדוח עצמו אמור להיות פירוט התגובה וכו')

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
אתם באמת חושבים שברגע שיש ת"ז של מישהו אין להם את האמצעים להשיג את הת"ז של האמא? לדעתי זה אמור להיות להם מאוד קל
אולי אני טועה, אבל כך נראה לי
אין להם דרך חוקית
כמו שאפשר לדפוק מס' זהות לפקחים
ואין להם דרך לאמת את זה
מנסיון עם דוחות עיריה (מהצד של הגביה..)- כשזה ילד קטן- פשוט מבטלים.
מה הסיפור.............
טרנד חדש להביא דוחות לקטנים......
נראה שפשוט התיישבו על הגנים החרדים.....
(תכל'ס כסף קל...... אמנם יש קצת ציוצים....אבל מסתבר שהם יתגברו על זה עם מוצץ או חיתול)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה