שיתוף דופליקטים - AI

מצב
הנושא נעול.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים

עולה במסילה

משתמש רשום
עימוד ספרים
אז למה את נמצאת בשרשור הזה?
טוב יאלה עזבי
חושבני שלכל אחד מותר להביע את דעתו כמובן יותר בצורה מקצועית ולא בצורה אישית
ולגופו של ענין אם זכרוני אינו מטעני בסקירה על הספר (פרומו) נכתב שהספר משולב מדע בדיוני לטעמי יש הבדל ניכר בין מדע בדיוני לפנטזיה והספר הזה פחות מתבסס על בדיונות (מלשון בדיוני) בניחוח מדעי (מבוסס כאילו מחקרית עם הסתברות קלושה וכדו') אלא ממש על פנטזיה טהורה חסרת כל הגיון ולא יעזור כמה שינסו לתת לספר הזה ניחוח אמיתי צורת העמדת הרעיונות והגישה המסתורית לכל המוזרויות שבספר לטעמי נעשתה בצורה משהו ילדותית ויש מקום בספרים הבאים יותר לשוות לאירועים המתרחשים מראה יותר בוגר ומדעי

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אם זכרוני אינו מטעני בסקירה על הספר (פרומו) נכתב
איפה הי' עליו סקירה?
בכ"א בגדול המסר במבוא שם שזה פנטזי', אבל שכל פנטזי' יכולה להיות מדע בדיוני.
כמו למשל אם מישהו היה כותב ספר על חשמל לפני שגילו אותו.
זה הי' מסווג [ובצדק!] כפנטזי', לא מדע בדיוני. אבל למעשה זה בסוף נהפך למדע [לא בדיוני...].

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
חושבני שלכל אחד מותר להביע את דעתו כמובן יותר בצורה מקצועית ולא בצורה אישית
ולגופו של ענין אם זכרוני אינו מטעני בסקירה על הספר (פרומו) נכתב שהספר משולב מדע בדיוני לטעמי יש הבדל ניכר בין מדע בדיוני לפנטזיה והספר הזה פחות מתבסס על בדיונות (מלשון בדיוני) בניחוח מדעי (מבוסס כאילו מחקרית עם הסתברות קלושה וכדו') אלא ממש על פנטזיה טהורה חסרת כל הגיון ולא יעזור כמה שינסו לתת לספר הזה ניחוח אמיתי צורת העמדת הרעיונות והגישה המסתורית לכל המוזרויות שבספר לטעמי נעשתה בצורה משהו ילדותית ויש מקום בספרים הבאים יותר לשוות לאירועים המתרחשים מראה יותר בוגר ומדעי
לא קראת את הספר
אז מה אתה ממציא?

עולה במסילה

משתמש רשום
עימוד ספרים
לא קראת את הספר
אז מה אתה ממציא?​
דווקא קראתי את הספר מרישא ועד גמירא ואני עוד עומד בדעתי שהרמה של סיפור הדברים והצגת המציאות בספר היתה ילדותית משהו
רק נקודה נוספת וחשובה!!! כל הביקורת שלי היא בהתאם לרמתה של הסופרת כאחד שקרא את כל סדרת מרגל להשכרה יותר מפעם אחת אני יכול לציין נקודה מאוד מרכזית שאפיינה את סדרת מרגל להשכרה היא הדיוק המציאותי בפרטי העלילה כמו שהסופרת עצמה כתבה שהיא ערכה ניסוי עם התינוק שלה כמו שמתואר בספר על הבריחה של אייל ברוסיה (אינני זוכר כרגע את הפרטים המדויקים) כך שבהתאם לרמה כזו לדעתי מתבקש מהסופרת לשכלל את הקו הזה שהיא נאחזה בו עד עתה ולהפוך את המדע הבדיוני ככזה הניתן לצמצם אותו לרמת ההווה כמובן שזה לא קל אבל זהו כל הלוק של ספרי מדע בדיוני (קראתי כאלה מפורסמים מאוד וד"ל) לשוות לדבר הבלתי מציאותי גוון מציאותי אך לצערי סדרת הדופליקטים חסרה את המרכיב המאוד מרכזי הזה של לשוות את הדמיון לתפיסה מציאותית ואני שוב חוזר ומדגיש הביקורת היא בהתאם לרמת הסופרת שזוהי רמה גבוהה מאד​

bookworm

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ככה עשה לי את דני אבל יצא מוגזם מידי... ומשומה עיניים כחולות
A-gentle-young-man-with-purple-eyes-looks-like-a-hero--Fantasy-style (1).png

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צפה בקובץ המצורף 1472850
ככה רוב בוט יצר לי את דני
אני חושבת שזה יכול להיות קרוב עם צ'ופ קצוץ כיפה ופיאות ארוכות
אני לא מצליחה לראות... יכולה להעלות כקובץ?
מישהו יודע איפה ניתן להשיג PDF של הספר?
לכאורה למה שיהיה אפשר?
ככה עשה לי את דני אבל יצא מוגזם מידי... ומשומה עיניים כחולות
צפה בקובץ המצורף 1472857
וואו! סופרמן כהלכה...

עולה במסילה

משתמש רשום
עימוד ספרים
לא קראתי את הספר אבל ניסיתי לעשות משהו על הדני הזה (הוא נראה מגניב)
מתחיל להזכיר?? ;););)
צפה בקובץ המצורף 1472879

צפה בקובץ המצורף 1472880
שימו לב לכמה הגדרות חיוניות בהגדרה דמותו של דני
עיניים אפורות עם זהרורי סגול, גבוה, חסון, רחב כתפיים, חרדי - אורתודקסי, עם פאות מתנופפות ברוח

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה