התייעצות דוח שנתי 2022

סמליל

משתמש מקצוען
אפשר הסבר על מה שצריך למלא בשתי השורות האלו?
צילום מסך 2023-06-05 095941.png

ה'רועה'

משתמש רשום
אם אני עצמאית שאינה עונה להגדרה, ובאמצע השנה התחלתי לעבוד גם כשכירה,
אני צריכה להגיש את טופס 106 בדוח השנתי?

שאלה 2:
יש כאן עצמאים שמגישים לבד את הדוח?
אני הגשתי לבד על 2020 ו 2021 אבל ב2021 בגלל טעות שלי בסעיף מסויים חייבו אותי במס נוסף של כ 8000 ₪ במקום החזר, ושלחתי מיד פניה, אבל עד שהיא זכתה להתייחסות כבר הגעתי להתראה לפני עיקול חשבון, ובתיקון עדיין טעה פקיד השומא המטומטם ועדיין חיייב אותי במס אך נמוך יותר, רק אחרי כ 5 חודשים של פניות חוזרות זכיתי לקבל את ההחזר.
השנה הגשתי דרך מייצג וחוץ מהכאב ראש שחסכתי בשליחת כמה מסמכים ותו לא (מדובר על דוח מ 3 מקומות עבודה כשכיר +עצמאי+ קצבת ביטו"ל) תוך 3 ימים מהגשת הדו"ח ע"י המייצג קבלתי הודעה על החזר מס שהופקד כבר למחרת לחשבון שלי.
היה שווה כל שקל!

כמו הרוח

משתמש מקצוען
אני הגשתי לבד על 2020 ו 2021 אבל ב2021 בגלל טעות שלי בסעיף מסויים חייבו אותי במס נוסף של כ 8000 ₪ במקום החזר, ושלחתי מיד פניה, אבל עד שהיא זכתה להתייחסות כבר הגעתי להתראה לפני עיקול חשבון, ובתיקון עדיין טעה פקיד השומא המטומטם ועדיין חיייב אותי במס אך נמוך יותר, רק אחרי כ 5 חודשים של פניות חוזרות זכיתי לקבל את ההחזר.
השנה הגשתי דרך מייצג וחוץ מהכאב ראש שחסכתי בשליחת כמה מסמכים ותו לא (מדובר על דוח מ 3 מקומות עבודה כשכיר +עצמאי+ קצבת ביטו"ל) תוך 3 ימים מהגשת הדו"ח ע"י המייצג קבלתי הודעה על החזר מס שהופקד כבר למחרת לחשבון שלי.
היה שווה כל שקל!
אני גם נותנת למייצגת
מעדיפה בזה לשלם
ולט להסתבך
זה שווה את זה

המרכז להחזרי מס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לדוח שנתי לעוסק פטור / החזר מס לשכיר
ניתן לפנות אלי למייל בחתימה

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לשאול כאן שאלה?
אני עצמאית + שכירה
אם במהלך השנה עברתי עבודה ויש לי 2 טפסי 106 משני מקומות עבודה
במקום שצריך להשלים שדות מטופס 106 פשוט לעש' חיבור של 2 הנתונים
לדוג' בשדה 158
תודה מראש!

המרכז להחזרי מס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפשר לשאול כאן שאלה?
אני עצמאית + שכירה
אם במהלך השנה עברתי עבודה ויש לי 2 טפסי 106 משני מקומות עבודה
במקום שצריך להשלים שדות מטופס 106 פשוט לעש' חיבור של 2 הנתונים
לדוג' בשדה 158
תודה מראש!
בדיוק

אביאסף

משתמש רשום
את עזרתכם בבקשה !
הגשתי לבד, וזה מה שיצא, מה זה אומר? תודה !
1111111.jpg
2222222.jpg

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
את עזרתכם בבקשה !
הגשתי לבד, וזה מה שיצא, מה זה אומר? תודה !
שבן הזוג הרשום הרוויח 43,288 השנה והבן זו השני הרוויח - 33,189
זה לא אומר כלום
תבדקי כמה מענק עבודה תקבלי
תבדקי כמה תקבלי / תשלמי מהביטוח לאומי
תוספת / חוב לחל"ד אם היה
סיכום הוא סיכום. לא מעבר.
דרך מייצג עד מתי אפשר להגיש?
תלוי באורכות שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה