דרוש מידע דוח נסיעה באוטובוס אגד

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
לא לאגד, זה מעניין אותם קדחת.
זה מעניין אותם, ולא קדחת.
אני מבין את התחושה שנוצרה (ויתכן שנוצרה בכוונה) כאילו ולתלונות אין שום משקל, ובמבחן התוצאה הכללית זה גם נכון, כי אנחנו רואים את ריבוי המקרים.
אבל כל מקרה ותיעוד ספציפיים - מטופלים!!
אני לגמרי מסכים עם ההמלצה שלך להגיש תלונה למשטרה. והייתי ממליץ פניה לתקשורת, כי זה עוזר מאוד לחברות לייעל את הטיפול....
מצד שני כשאתה אומר לאנשים אל תתלוננו לחברה ולמשרד התחבורה אלא במשטרה וכדו', אתה גורם שברוב המקרים לא יקרה עם זה כלום...
ולכן להתלונן ולפנות לאיפה שרק אפשר, כולל החברה ומשרד התחבורה (וזה כן מטופל על ידם).

כט

משתמש פעיל
זה מעניין אותם, ולא קדחת.
אני מבין את התחושה שנוצרה (ויתכן שנוצרה בכוונה) כאילו ולתלונות אין שום משקל, ובמבחן התוצאה הכללית זה גם נכון, כי אנחנו רואים את ריבוי המקרים.
אבל כל מקרה ותיעוד ספציפיים - מטופלים!!
אני לגמרי מסכים עם ההמלצה שלך להגיש תלונה למשטרה. והייתי ממליץ פניה לתקשורת, כי זה עוזר מאוד לחברות לייעל את הטיפול....
מצד שני כשאתה אומר לאנשים אל תתלוננו לחברה ולמשרד התחבורה אלא במשטרה וכדו', אתה גורם שברוב המקרים לא יקרה עם זה כלום...
ולכן להתלונן ולפנות לאיפה שרק אפשר, כולל החברה ומשרד התחבורה (וזה כן מטופל על ידם).
מנסיון אישי כאשר התלוננתי גם באגד וגם במשרד התחבורה יחד על כל דבר
בהתחלה קבלתי הרגשה שלא ממש מתיחסים אבל אחרי תקופה של כחודש (עם המון תלונות, התלוננתי על כל דבר)
קבלתי טלפון מאדם שהציג את עצמו כבכיר באגד ובקש שאתא לתחנה מרכזית להטיח הנהג בפרצוף (כמובן סירבתי)

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
התחושה הרווחת בקרב הציבור הכללי היא שמעניין אותם קדחת.
יתכן באמת ש@יוסי ב.ק צודק, והתחושה הזו נוצרה סתם כי קשה להתייחס להכל ברצינות.
כשהתלוננתי לסופרבוס על נהג שלא עצר, התקשר אלי אחראי ובירר הכל, והוסיף שבמקרים כאלו זה או הורדה במשכורת או השעייה. זה נקרא התייחסות, ולא "הנהג נקרא לזימון".
יתכן שאני טועה, אני כמובן לא יודע 100%.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
התחושה הזו נוצרה סתם כי קשה להתייחס להכל ברצינות
לדעתי האישית הם גם לא תמיד מעוניינים להודות בפה מלא למניעת תביעות וכדו', ואולי גם כדי שלא יתחשק לנו להתלונן...
מטעמים מובנים אני כותב את זה בזהירות ועל דעתי האישית בלבד, אבל כן חשוב לעשות את ה"משהו" ולהתלונן.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לדעתי האישית הם גם לא תמיד מעוניינים להודות בפה מלא למניעת תביעות וכדו', ואולי גם כדי שלא יתחשק לנו להתלונן...
מטעמים מובנים אני כותב את זה בזהירות ועל דעתי האישית בלבד, אבל כן חשוב לעשות את ה"משהו" ולהתלונן.
אני חושב שצריך תמיד להתלונן/לדווח גם לחברה
בכל דיון משפטי, הם יכולים לטעון שאתם לא עומדים ב'כללי ניהול תקין'
ולמה התחמקתם מלהתלונן לחברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה