דוגמאות לקורות חיים-מפתחי WEB

דה וינצ'י

משתמש צעיר
מפתחים/ות יקרים.
אני באמצע לערוך קו"ח למשרת WEB אני רוצה לראות דוגמאות של קו"ח איך כותבים את השפות ופלטפורמות שאני שולט בהם.
בשורה אחת? בסוף העמוד? לפני הניסיון המעשי? אולי איזה עיצוב שונה גרפים וכדו'?
אני אשמח אם תעלו לכאן דוגמאות לקו"ח שהתקבלתם איתם לעבודה.
כמובן להוריד פרטים מזהים שם אימיל וכדו' מקומות עבודה וכו'
תודה ענקית מראש.

shakshuka

משתמש סופר מקצוען
בד"כ בחלק של הניסיון המקצועי מפרטים את השפות, הטכנולוגיות והפלטפורמות בהן השתמשת ומרחיבים קצת לגבי אופן השימוש.
את שאר הטכנולוגיות בהן יש לך ידע, מוסיפים בחלק התחתון של קורות החיים.
(במידה ויש טכנולוגיות שתרצה שיתפסו את העין יותר, ניתן להדגיש אותן)

דוגמה לקו"ח מפתח WEB מאתר ALLJOBS

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מפתחים/ות יקרים.
אני באמצע לערוך קו"ח למשרת WEB אני רוצה לראות דוגמאות של קו"ח איך כותבים את השפות ופלטפורמות שאני שולט בהם.
בשורה אחת? בסוף העמוד? לפני הניסיון המעשי? אולי איזה עיצוב שונה גרפים וכדו'?
אני אשמח אם תעלו לכאן דוגמאות לקו"ח שהתקבלתם איתם לעבודה.
כמובן להוריד פרטים מזהים שם אימיל וכדו' מקומות עבודה וכו'
תודה ענקית מראש.
לדעתי, אם יש לך ניסיון בתכנות במקומות עבודה קודמים - תחלק את הטכנולוגיות לפי מקומות העבודה, ככה גם יוכלו לדעת כמה זמן התמחית בכל תחום. (כמו בקו"ח ששקשוקה קישר/ה אליהם)
אם אתה חדש - אז במקובץ - אבל אל תעמיס ותכתוב כל שבריר טכנולוגיה שנגעת בה (כלומר, אם אתה יודע CSS אז אולי תכתוב מקסימום גם bootstrap, אבל לא bootstrap 3, bootstrap 4, material-ui ועוד כל מיני קישקושים. אותו דבר לגבי ג'אווה סקריפט - אפשר לכתוב גם ריאקט, גם אנגולר (לציין אם זה אנגולר JS או אנגולר 2 ומעלה! ולא ליפול בפח של "אנגולר 3"!!! היא לא קיימת!!!!!).
מצד שני, חשוב לכתוב מילות מפתח כי לפני שהמגייסת בכלל מקבלת את הקו"ח שלך, בהרבה מקרים זה עובר דרך תוכנת סינון אוטומטית שמסננת לפי מילים. אם התפקיד הוא מפתח פייתון, אז מי שאין לו PYTHON בקו"ח פשוט לא ייתקדם מעבר לשלב המיון האוטומטי....

דבר אחרון - אין לי דרך להסביר כמה זה מומלץ לכתוב את הקו"ח באנגלית בלבד (אא"כ ביקשו ממך מפורשות קו"ח בלשון הקודש). זה הסטנדרט בהרבה מאוד מקומות בתחום, אין סיבה שאנחנו כחרדים נראה בורות בעניין. אפשר לבקש עזרה, אפשר לראות דוגמאות, ובע"ה ייצא משהו יפה-יפה.

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מעלה דוגמא של קו"ח מושלמים בעיניי. אצלי שכתבתי את זה קצת
בגדול זה template של google Docs

פשוט נכנסים ליצירת מסמך וורד חדש, ומחפשים בתבניות של resume

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
קוח דוגמא.png

דה וינצ'י

משתמש צעיר
@תא חזי
תודה רבה על ההכוונה.
לגבי מפתח web ג'וניור איך אתה ממליץ לכתוב.
את השפות לפני הפרוייקט או אחרי ?
כי בתכלס' אין הרבה מה לכתוב...
או כל רעיון אחר לג'וניורים בתקופה הזאת.
תודה על כל העזרה והעשרה לקהילת תכנות.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
@תא חזי
תודה רבה על ההכוונה.
לגבי מפתח web ג'וניור איך אתה ממליץ לכתוב.
את השפות לפני הפרוייקט או אחרי ?
כי בתכלס' אין הרבה מה לכתוב...
תודה על כל העזרה והעשרה לקהילת תכנות.
קודם את פרוייקט הגמר (עם קישור) ובקצרה את השפות שהשתמשת בו.
ואח"כ את שאר הטכנולוגיות שאתה יודע, לפי רמת ההתמחות שלך (קודם מה שאתה הכי טוב בו, ואח"כ מה שפחות).
עוד רעיונות לג'וניורים: להתפלל, ולכתוב פרוייקטים אישיים ומקוריים.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לדעתי הרעיון הכי מוצלח לג'יוניור (במיוחד בתקופה זו) - לקחת פרויקטים כפרילנסר ולצבור ניסיון משמעותי.
ולשים לב שזה יהיה פרויקט מעניין (מבחינה טכנולוגית) ורלוונטי בעיני המעסיקים להבא.
אם תבנה עוד אתר וורדפרס או אפילו תפתח תוסף - רוב הסיכויים שזה לא יעניין אף אחד אחר כך, אפילו קצת.
וכן אם תעשה משחק איקס עיגול. זה גם לא מעניין, לדעתי.
המעסיקים ירצו לראות שעשית פרויקטים אמתיים והשתמשת בטכנולוגיות רלוונטיות.

דה וינצ'י

משתמש צעיר
עוד רעיונות לג'וניורים: להתפלל, ולכתוב פרוייקטים אישיים ומקוריים.
לדעתי הרעיון הכי מוצלח לג'יוניור (במיוחד בתקופה זו) - לקחת פרויקטים כפרילנסר ולצבור ניסיון משמעותי.
ולשים לב שזה יהיה פרויקט מעניין (מבחינה טכנולוגית) ורלוונטי בעיני המעסיקים להבא.
אם תבנה עוד אתר וורדפרס או אפילו תפתח תוסף - רוב הסיכויים שזה לא יעניין אף אחד אחר כך, אפילו קצת.
וכן אם תעשה משחק איקס עיגול. זה גם לא מעניין, לדעתי.
המעסיקים ירצו לראות שעשית פרויקטים אמתיים והשתמשת בטכנולוגיות רלוונטיות.
תודה ענקית על כל העזרה.
יש לכם איזה רעיון לפרוייקט כזה?
אני שובר את הראש כמה שבועות מה לעשות
אולי לחפש מישהו שאני אבנה לו אתר וזה יהיה בשימוש,
או לבנות אתר כללי (כמו אתר מזג אויר לצורך העניין) אבל שיהיה מרשים מבחינה טכנולוגית.
אם יש לכם רעיונות מעניינים או אנשים שצריכים אתר, אשמח לשמוע בפרטי...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה ענקית על כל העזרה.
או לבנות אתר כללי (כמו אתר מזג אויר לצורך העניין) אבל שיהיה מרשים מבחינה טכנולוגית.
יש כאן די והותר רעיונות, אפשר לעשות בדיוק אותו דבר (ואז תהיה 1 מ3000 שעשו בדיוק אותו דבר כמוך) או לשנות קצת את הרעיון או את העיצוב.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה ענקית על כל העזרה.
לא כל אתר זה יהיה רלוונטי. למשל, אל תתקרב לוורדפרס.
כדאי שיהיה לך כמה רעיונות מוגדרים ואז תמצא אנשים להתייעץ אתם, מה לבחור (אל תסתפק בהתייעוץ בפורום נכבד זה). אתה יכול לאתר ראשי צוות ולדבר אתם (בלינקדאין יהיה ממש קל לעשות את זה). זה ייתן לך אינדיקציה הכי טובה - מה מעניין מעסיקים ומה לא.
אני אישית חושב שזה לא כזה חשוב לבחור פרויקט סופר מקורי, משהו שאף אחד לא חשב על זה (וכנראה גם לא צריך את זה). אנשים לא מחפשים שיהיה להם ״בחור קטע׳יסט״ בצוות. מחפשים מישהו שמכיר את התחום ויוכל להשתלב יפה.

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה