דרוש מידע דגמים עדכניים של מכונות גילוח כשרות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אני מעוניין לקנות מכונת גילוח הכשרים של הרב ברקוביץ / דביר,
אני יודע שיש פה כמה אשכולות בעניין,
אך רוב הדגמים שכתובים שם כבר לא ניתן להשיגם כיום באינטרנט.
אשמח לקבל מספרי דגמים שהם מאושרים ע"י הרבנים הנ"ל.
תודה רבה

האישה הכושית

משתמש צעיר
מקפיץ

המכונה היחידה באישור של הרב דביר שקיימת היום בשוק היא s1311
היא נמכרת הכי זול ב350
(עד לפני שבועיים אגב היא נמכרה באמזון ב180, עד שכנראה היה מדי הרבה ביקוש מהארץ והמחיר שלה עלה עד שהיא אזלה..)

מצוין 101

משתמש רשום
הדגמים שהרב דביר אישר הם
פיליפס
3700
3150
2500
133
724
אך חיפשתי המון ולא מצאתי אותם חוץ מהדגם של 2500 עד שהביאו פה את הקישור הזה
הזמנתי דרכם וזה הגיע מצויין ומהר...
אני לא יודע למה... אבל לאחרונה ניסיתי להזמין מהקישור הזה ולא הצלחתי...
אם מישהו יש לו קישור אחר... או שהוא יצליח להזמין דרך הקישור הזה זה מאד יעזור לי...
אם הוא ישאיר פה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה