דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

יונלה

משתמש מקצוען
שני פטנטים למי שלא יכולים לשתות או לאכול חם רותח...
במרק וכדומה- אני מוציאה מהמקפיא איגלו סגור ( שטוף) ומערבבת איתו את המרק. כשהוא נמס, שוטפת ומחזירה למקפיא (רק תזהרו לא להטריף איגלו אחד עם מרקים בשרי חלבי)
לפעמים לילדים צריך שני איגלואים על צלחת אחת בשביל להגיע לטמפרטורה סבירה להם

בתה, אני מקפיאה תמצית בתבניות לקרח, ואז יש לי תמצית מוכנה בכל עת שמעבירה את המים הרותחים להיות תה בטמפרטורה הנכונה לי
לילדים אני זורקת כמה קוביות קרח למרק שיתקרר מהר יותר

חיעיחע

משתמש רשום
אפרופו קילוף שום
ניסיתי המון טריקים בחיים שלי
נכון להיום אני מקלף שום (בעזרת הידיים בלבד אפשר עם כפפות)
תופסים את השום עם שתי הידיים חצי סיבוב לכל כיוון (שומעים מעין פצפוץ של הקליפה)
הקליפה יורדת מאליה
אולי כבר כתבו
אני שמה שום קצת פחות מ10 שניות במיקרוגל והקליפה פשוט מחליקה.... (זהירות זה חם)

shani123

משתמש מקצוען
בגיהוקים - ישנם כל מיני פטנטים, חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות. חלקים יישימים וחלקם - ממש לא!
למשל, למישהו יש פתרון מיידי לגיהוק של תינוק בן חודשיים? כפי הידוע לי - לא!
אם הסיטואציה הזו מוכרת לכם - היי לכם פטנט כיצד לטפל בגיהוקים תוך פחות מ 10 שנית!
מוכנים? הנה! ללחוץ על תנוך האוזן (השק שמתחת לאוזן) למשך כ 10 שניות (לחיצה בינונית - לא חזקה ולא חלשה מידי) והגיהוקים מפסיקים!!! בד"כ יש אח"כ עוד גיהוק או שניים אבל זה מפסיק מהר מאוד!!!
מה שיפה בזה שהפטנט בזה מתאים לכל גיל, ואף אחד לא שם לב (לא מתחילים לעשות נשימות מוזרות באמצע שולחן שבת ולא מתחילים לשתות כוסות מים אחד אחרי השני באופן חריג...)
בהצלחה!!!
ניסיתי עכשיו לתינוק מגהק... לא עזר בכלל :(

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
הידעת? לק ציפרניים נברא במקור כדי לסמן כלים חלבי/בשרי/פרווה.
(אחרת קשה להסביר כל מיני צבעים...)
וגם כדי להסתיר שפשוף בנעל לק.
וגם כדי לעצור "רכבת" בגרבי רגל של נשים.
וגם בשביל לסמן מכשירי כתיבה.

בעל ניסיון

משתמש פעיל
ניסיתי עכשיו לתינוק מגהק... לא עזר בכלל :(
את בטוחה שזה לא הפסיק לאחר איזה 20 שניות?
מעניין מאוד שכל מי שאמרתי לו את הפטנט הזה הודה מקרב הלב אחר כך (כמות הלייקים החיוביים שקיבלתי על הפוסט יוכיחו).
וגם במדור פטנט רשום בהמודיע קיבלתי על זה 'קולומבוס' מזהב (למי שזה יודע מה זה אומר).
או שהתינוק שלך זה משהו מיוחד או שלא קלטת את הרעיון, בכל אופן מציע לנסות שוב.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

בעל ניסיון

משתמש פעיל
משהו מעניין.
בעמוד השלישי של האימוג'י, היכן שנמצאים הפרצופים (לא הסמיילים, אחד ליד), יש למעלה בצד שמאל ליד האיקס סימן דומה לביסקוויט, לחיצה עליו משנה את צבעי הפנים של הפרצופים (חום, שחור, צבע פנים וכו') !!!

נערך לאחרונה ב:

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
משהו מעניין.
בעמוד השלישי של האימוג'י, היכן שנמצאים הפרצופים (לא הסמיילים, אחד ליד), יש למעלה בצד שמאל ליד האיקס סימן דומה לביסקוויט, לחיצה עליו משנה את צבעי הפנים של הפרצופים (חום, שחור, צבע פנים וכו') !!!
איפה? לא מצאתי...

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
א. בדקת בפרצופים או בסמיילים? צריך לבדוק בפרצופים. (לדוגמה: בזה 👩‍🚒 ולא בזה 🙂).
ב. לא בכל מחשב זה בצורת ביסקוויט, ישנם מחשבים שזה נקודות בהירות וכהות יותר וצריך ללחוץ עליהן.
יש סיכוי לשלוח צילום מסך?

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
1708856791159.png

בעל ניסיון

משתמש פעיל
עיצה לנר הבדלה שאין מי שיחזיק, למלא שליש כוס מים ולשים בזה את הנר.
עיצה נוספת שנר ההבדלה לא ינזל וילכלך, לשים את נר ההבדלה במקפיא שכתוצאה מכך השעווה קופאת ונוזל מהנר פחות.
בברכת שבוע טוב ומבורך!
מצו"ב תמונה.

קבצים מצורפים

• IMG_0501.JPG
    IMG_0501.JPG
    3.9 MB · צפיות: 21

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה