דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

אני זה אני!

משתמש פעיל
פעמים רבות נתקלים בסיטואציה שצריך מזגן דלוק בשבתות ובחגים, אבל רוצים את זה לסירוגין - כמה דקות כן וכמה דקות לא.
אם יש שעון שבת - סבבה. אבל אם נתקעים בלי? בשביל זה מצאתי פתרון מבריק. (שלחתי את זה גם למדור פטנט רשום ב'המודיע', וכעת אני מעלה את זה גם כאן).
שעון שבת במזגן: בשלטים של מזגני תדיראן (לאו דווקא החדשים ממש, אלא גם מחמש השנים האחרונות), ישנה אפשרות לשעון שבת פנימי.
איך עושים את זה? פשוט מאוד!
לוחצים על הכפתור עם החץ למעלה (הגדרת טמפרטורה), יחד עם כפתור המקביל אליו מצד שמאל (כיוון תריס), למשך כ 6 שניות, עד שיופיעו על השלט והמזגן האותיות SH (זה אות 'ש' באנגלית - שבת), וע"י לחיצה על הכפתורים למעלה ולמטה, ניתן להגדיר מצבים 1 - 5 כדלהלן:
מס' 1: 12 דק' הדלקה ו 28 דק' כיבוי.
מס' 2: 18 דק' הדלקה ו 22 דק' כיבוי.
מס' 3: 24 דק' הדלקה ו 15 דק' כיבוי.
מס' 4: 30 דק' הדלקה ו10 דק' כיבוי.
מס' 5: 34 דק' הדלקה ו 6 דק' כיבוי.
כמובן שניתן לשלב זאת יחד עם הטיימר המובנה של המזגן.
אם רוצים גם שינויים בטמפרטורות יש לקנות שלט לשבת,
שלט אוניברסלי למזגנים,
אפשר לתכנן שבערב שבת המזגן יפעל ל-3 שעות בטמפרטורה של 20 מעלות, לאחר מכן בשעות הבוקר ידלק שוב לכמה שעות ב17 מעלות ובצהריים יידלק שוב לכמה שעות ב22 מעלות.
אפשר לתכנן עד 6 מועדי כיבוי והדלקה (עם שינוי טמפרטורה ועוצמה) לכל יום בשבוע.( 42 תוכניות סה"כ).

בעל ניסיון

משתמש פעיל
כשיש מספר כרטיסיות בכרום אפשר פשוט להקיש קונרול + מספר ואז בעצם מגיעים למספר הכרטיסייה שהקשתם.
לדוגמה, נניח שפתוחות 5 כרטיסיות, אפשר להקיש קונטרול 3 כדי להגיע לכרטיסייה השלישית וכן קונטרול 1 כדי להגיע לכרטיסייה הראשונה וכן הלאה.
בברכת עלו והצליחו!

צפורה. ב.

משתמש פעיל
בלתק
בעגלת בוגבו בי 6
המזרון של העגלה היתה משתחררת בקלות
עד שגיליתי שיש 2 לולאות גומי מתחת למזרון שנתפסות על זיזים שבמושב
ראיתי הרבה פעמים את העגלה הזאת עם המזרון המשוחרר חבל שלא יודעים את הפתרון הפשוט...

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שקיות האשפה הלבנות-שקופות שמשמשות בד"כ לפחים קטנים של חדרי שירותים במוסדות
-הם השקיות האידיאליות להגנה על הכובע מפני הגשם, אז תשיגו לכם אחד שיהיה בכיס של המעיל, מחזיק לכמה חורפים...

בעל ניסיון

משתמש פעיל
בגיהוקים - ישנם כל מיני פטנטים, חלקם יעילים יותר וחלקם יעילים פחות. חלקים יישימים וחלקם - ממש לא!
למשל, למישהו יש פתרון מיידי לגיהוק של תינוק בן חודשיים? כפי הידוע לי - לא!
אם הסיטואציה הזו מוכרת לכם - היי לכם פטנט כיצד לטפל בגיהוקים תוך פחות מ 10 שנית!
מוכנים? הנה! ללחוץ על תנוך האוזן (השק שמתחת לאוזן) למשך כ 10 שניות (לחיצה בינונית - לא חזקה ולא חלשה מידי) והגיהוקים מפסיקים!!! בד"כ יש אח"כ עוד גיהוק או שניים אבל זה מפסיק מהר מאוד!!!
מה שיפה בזה שהפטנט בזה מתאים לכל גיל, ואף אחד לא שם לב (לא מתחילים לעשות נשימות מוזרות באמצע שולחן שבת ולא מתחילים לשתות כוסות מים אחד אחרי השני באופן חריג...)
בהצלחה!!!

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך מדגישים טקסט בוואטסאפ?
שמים כוכבית בתחילת הטקסט המודגש וכוכבית בסופו, ואופסס הטקסט יצא מודגש
1704709040324.png

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רוצים לעבוד על שני טאבים בו זמנית ומבאס אתכם כל הזמן לעבור מאחד לשני?
הפיתרון הכי טוב הוא לקנות מסך נוסף, אבל לי לא מספיק שני טאבים פתוחים, אז
הפיתרון לעמוד על חלון אחד ללחוץ על מקש ווינדוס + חץ ימינה או שמאלה
החלון הנוכחי ימלא את חצי המסך הימני/שמאלי ווינדוס יציע לכם לבחור מבין החלונות האחרים שפתוחים את מי להציג בחצי המסך השני
מאוד שימושי
1704709817115.png

הודו לה'

משתמש מקצוען
כשיש מספר כרטיסיות בכרום אפשר פשוט להקיש קונרול + מספר ואז בעצם מגיעים למספר הכרטיסייה שהקשתם.
לדוגמה, נניח שפתוחות 5 כרטיסיות, אפשר להקיש קונטרול 3 כדי להגיע לכרטיסייה השלישית וכן קונטרול 1 כדי להגיע לכרטיסייה הראשונה וכן הלאה.
בברכת עלו והצליחו!
לא עבד לי מעל 9. כלומר, ניסיתי לעשות 10, קלט רק את ה-1.
תודה בכל אופן.
רוצים לעבוד על שני טאבים בו זמנית ומבאס אתכם כל הזמן לעבור מאחד לשני?
הפיתרון הכי טוב הוא לקנות מסך נוסף, אבל לי לא מספיק שני טאבים פתוחים, אז
הפיתרון לעמוד על חלון אחד ללחוץ על מקש ווינדוס + חץ ימינה או שמאלה
החלון הנוכחי ימלא את חצי המסך הימני/שמאלי ווינדוס יציע לכם לבחור מבין החלונות האחרים שפתוחים את מי להציג בחצי המסך השני
מאוד שימושי
צפה בקובץ המצורף 1545353
צורה נוספת לעשות את זה, לגרור את החלון הרצוי לכיוון ימין/שמאל, עד סוף המסך.
מיד יקפוץ לצורה הזו.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מיד יקפוץ לצורה הזו.
יפההההה!!!
לא הכרתי, אותו דבר בדיוק גם ככה הוא מציע חלון אחר לחלק השני לבחירה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מיד יקפוץ לצורה הזו.
עכשיו אני מבין שבעצם זה נותן אפשרות לחלק את המסך לארבעה חלקים אם גוררים לאחת מארבע הפינות
לפי השיטה שלי אפשר לעשות זאת רק בשתי פעולות שונות, ראשית ווינדוס חץ שמאלה ואז למעלה או למטה
(אגב, גם כשמחלקים לארבעה חלקים ווינדוס מציעה חלונות פתוחים אחרים למילוי שאר חלקי המסך)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

בעל ניסיון

משתמש פעיל
לא עבד לי מעל 9. כלומר, ניסיתי לעשות 10, קלט רק את ה-1.
תודה בכל אופן.
אשמח מאוד להבין מה חשבת באותו הרגע, שמה?
עכ"פ המחשב לא מחכה לך כדי לראות מה אתה עומד ללחוץ, אבל אצלי למשל כשיש לי מעל ל 9 כרטיסיות אני משתמש עם הכפתור אנטר + טאב.

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המטענים, האוזניות וכל המסתעף תמיד מסתבכים אחד עם השני
פתרון פשוט אפשר לקחת מהאריזה של הלחם את החלק הלבן הגמיש שסוגר את האריזה
ופשוט לגלגל כל מטען ולתפוס אותו עם זה
מקווה שהובן...
מסתבך לכם האוזניות נמאס לכם לנות לפתוח את הקשרים?
נמאס לכם שבכל האוזניות בבית יש אחת שמקולקלת?
תקנו אוזניות JBL פס שלא מסתבכות כמעט.... ועובדות... [נראה שזה פשוט אבל לא כל האוזניות מתברכות בתכונה הזאת.]

קבצים מצורפים

• תמונה1.png
    תמונה1.png
    KB 35.2 · צפיות: 40

r36330

משתמש פעיל
שני פטנטים למי שלא יכולים לשתות או לאכול חם רותח...
במרק וכדומה- אני מוציאה מהמקפיא איגלו סגור ( שטוף) ומערבבת איתו את המרק. כשהוא נמס, שוטפת ומחזירה למקפיא (רק תזהרו לא להטריף איגלו אחד עם מרקים בשרי חלבי)
לפעמים לילדים צריך שני איגלואים על צלחת אחת בשביל להגיע לטמפרטורה סבירה להם

בתה, אני מקפיאה תמצית בתבניות לקרח, ואז יש לי תמצית מוכנה בכל עת שמעבירה את המים הרותחים להיות תה בטמפרטורה הנכונה לי

בעל ניסיון

משתמש פעיל
אכן, ישנו שלט בשם 'שלט לשבת' וכבר הוסבר לפני מס' הודעות מהי מטרתו וכיצד הוא פועל.
למיטב זכרוני לפני כשנה המשווק יצא בגל פרסומים בשטיבלא'ך ובמקומות ציבוריים לשלט, לא יודע מה עם זה היום.

אני זה אני!

משתמש פעיל
לעוס.. מופיע בכל האתרים. יותר קל באמצעות הכלי של וואטספ, לסמן את הטקסט ולבחור בחלונית מודגש או נטוי או קו חוצה.
ועוד יותר פשוט בכל מקום, לא רק בוואטסאפ,
לסמן את הטקסט,
ולטקסט מודגש להקליד: Ctrl + B,
לטקסט נטוי להקליד: Ctrl + I,
לקו חוצה להקליד: Ctrl + S,
ולקו תחתי להקליד: Ctrl + U,

אני זה אני!

משתמש פעיל
אכן, ישנו שלט בשם 'שלט לשבת' וכבר הוסבר לפני מס' הודעות מהי מטרתו וכיצד הוא פועל.
למיטב זכרוני לפני כשנה המשווק יצא בגל פרסומים בשטיבלא'ך ובמקומות ציבוריים לשלט, לא יודע מה עם זה היום.
יש לי אותו בבית,
ומשתמשים איתו באופן קבוע כמעט בשבתות,
ומעולה גם לחדים של כמה ימים,
הוא עולה בסביבות ה 100 ש"ח, ומתאים לכמעט כל סוגי המזגנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה