דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

יאנקאלע

משתמש מקצוען
דיברתם על מקפיא
משפחה קטנה שמשתמשת בפטרוזיליה סלרי פחות מחבילה בכל פעם
בהקפאה זה לא יוצא טוב
אפשר לשים בשקית ולמלאות מים ולהקפיא כך
להוסיף למרק עם הקרח
וזה מצוין

saralulu

משתמש מקצוען
דיברתם על מקפיא
בהקפאה זה לא יוצא טוב
להוסיף למרק עם הקרח
וזה מצוין
למה? אני שוטפת, מניחה לייבוש במסננת ואח"כ שמה בשקית הקפאה, אם את רוצה את העלים קצוצים דק אז לא צריך לייבש, אפשר אח"כ לרסק את זה בידיים או עם פטיש שניצלים, כתבתי את זה על פטרוזיליה. אבל למרק למשל הפטרוזיליה נראית פחות נחמדה מאחותה הרעננה...

saralulu

משתמש מקצוען
לא הבנתי, באיזה שלב לשמור במקפיא?
למה זה עוזר? (עם שווא מתחת לאות ל')
הלורד מאריך חיים בצורה נדירה (לא זוכרת מתי בכלל אני קונה לורד חדש...) אני עושה את זה שנים אחרי ששמעתי על הטיפ הזה משכנה, להקפיד שהפקק יהיה סגור היטב כמו שתמיד מקפידים וזהו זה.
במקרה הספציפי הזה מדובר על לורד ארטליין שחור.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
למה? אני שוטפת, מניחה לייבוש במסננת ואח"כ שמה בשקית הקפאה, אם את רוצה את העלים קצוצים דק אז לא צריך לייבש, אפשר אח"כ לרסק את זה בידיים או עם פטיש שניצלים, כתבתי את זה על פטרוזיליה. אבל למרק למשל הפטרוזיליה נראית פחות נחמדה מאחותה הרעננה...
כשמקפיאים עם קרח כנ"ל
ומכניסים למרק עם הקרח זה נראה כמו טרי
ולא נהיה כמו סמרטוט אם מקפיאים רגיל
אפשר גם ליבש (או לקנות פטרוזיליה מיובשת קצוצה)

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דיברתם על מקפיא
בהקפאה זה לא יוצא טוב
להוסיף למרק עם הקרח
וזה מצוין
אי עושה את זה בלי מים
קונה סלרי ופטרוזיליה פעם בחודש שוטף מנקה וכו'
מכניס לשקיות אוכל ולמקפיא

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
פיצ'ר חדש של ג'ימייל (אולי לא חדש אבל גיליתי רק עכשיו...)
יעיל ביותר!!!
איך הייתם מעתיקים כתובת מייל עד היום?
לדוג' אם מישהו מבקש ממכם את הכתוב מייל של 'ישראל ישראלי'
הייתם מחפשים את הכתובת בערימות המיילים ששלחתם/קיבלתם בשנים האחרונות,
ואז מכחילים את המייל ע"י העכבר
ומסתבכים אם ללכת עם העכבר שמאלה או ימינה או בכלל לא לזוז
(מזדהים? זה קורה רק לי?...)
אז זהו!
תם עידן!
מצאתם את אותה הודעה ששלחתם/קיבלתם מ'ישראל ישראלי'?
מצוין
עמדו עם העכבר (בלי לזוז;)) על כתובת המייל
תפתח לכם חלונית של הפרופיל של אותה כתובת (כמו בפרוג)
עד כאן ישן-
כעת ג'ימייל הוסיפו שם כפתור של העתקת כתובת המייל
לוחצים עליו
ואז מדביקים בכל מקום שתרצו
קללללללל!!!
Screenshot_16.jpg

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פיצ'ר חדש של ג'ימייל (אולי לא חדש אבל גיליתי רק עכשיו...)
יעיל ביותר!!!
איך הייתם מעתיקים כתובת מייל עד היום?
לדוג' אם מישהו מבקש ממכם את הכתוב מייל של 'ישראל ישראלי'
הייתם מחפשים את הכתובת בערימות המיילים ששלחתם/קיבלתם בשנים האחרונות,
ואז מכחילים את המייל ע"י העכבר
ומסתבכים אם ללכת עם העכבר שמאלה או ימינה או בכלל לא לזוז
(מזדהים? זה קורה רק לי?...)
אז זהו!
תם עידן!
מצאתם את אותה הודעה ששלחתם/קיבלתם מ'ישראל ישראלי'?
מצוין
עמדו עם העכבר (בלי לזוז;)) על כתובת המייל
תפתח לכם חלונית של הפרופיל של אותה כתובת (כמו בפרוג)
עד כאן ישן-
כעת ג'ימייל הוסיפו שם כפתור של העתקת כתובת המייל
לוחצים עליו
ואז מדביקים בכל מקום שתרצו
קללללללל!!!
צפה בקובץ המצורף 1160676
נכון פיצ'ר חדש, עד היום הייתי עומד על כתובת המייל ואז לחיצה ימנית ובוחר מהרשימה "העתקת כתובת אימייל"
מהיום גם את זה נחסוך בכל מקרה לא הייתי מסתבך עם ההעתקה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
נכון פיצ'ר חדש, עד היום הייתי עומד על כתובת המייל ואז לחיצה ימנית ובוחר מהרשימה "העתקת כתובת אימייל"
מהיום גם את זה נחסוך בכל מקרה לא הייתי מסתבך עם ההעתקה
ביאסת אותי
לא הכרתי את האפשרות של לחצן ימני:confused:

בר שישא

משתמש רשום
בס"ד
מאחר ומערכת 'המודיע' שנחשפה לפנייתי כאן, הביעה את התנגדותה לשיתוף פעולה מכל סוג שהוא עם האתר, אני נאלץ לבטל את יוזמתי לשיתופי פעולה עם הכותבים כאן. תודה לכם על ההענות והבעת הרצון.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בס"ד
מאחר ומערכת 'המודיע' שנחשפה לפנייתי כאן, הביעה את התנגדותה לשיתוף פעולה מכל סוג שהוא עם האתר, אני נאלץ לבטל את יוזמתי לשיתופי פעולה עם הכותבים כאן. תודה לכם על ההענות והבעת הרצון.
באותו יום שכבודו הפציע כאן לראשונה כתבתי שהמודיע לא יאשר את זה. משום מה מיהרו למחוק את התגובה שלי...

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סינטטי או רגיל?
לא נראה לי שזה משנה אני משתמש עם חומץ סינטטי או אצטית אף פעם לא בדקתי מי נותן תוצאה יותר טובה
אם בכלל יש הבדל בין שתי הסוגים או שזה סתם שמות של חברות שונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה