דרוש מידע דברים פשוטים שלא ידעתי

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
לשולחן ליל הסדר אפשר להכין מראש כזייתים מוכנים של מצה ומרור לכל אחד בשקית ובשעת המוציא אחד מהמסובים מחלק לכל אחד שקית מוכנה וזה חוסך מעורך הסדר להתחיל למדוד לכל אחד כזית תוך כדי שהוא עסוק בכזית שלו ובדקה כל המסובים מתחילים לאכול את הכזית בלי הפסק

מעגלת פינות

משתמש פעיל
השבוע במקום אבקת כביסה שמתי ג'ל כביסה!
סתם כך, ממליצה מאד על ג'ל כביסה של פרסיל
הכי עדין שיש
יותר עדין מכל האבקות כביסה לתינוקות וכו'
משתמשת בזה להכל

ואגב, גילינו לפני תקופה את הרעיון של מנעול מספרים לדלת הכניסה לבית ופשוט פתחנו את העיניים
אחרי כמה פעמים שבני בית נתקעו בלי מפתח הלכנו על זה
יחסית לא כל כך יקר
ילדים מגיל די קטן מצליחים לפתוח לבד, כך שלא צריך כל פעם לפתוח להם
תמיד נעול ותמיד יש אפשרות לפתוח
ברגע שעשינו את זה לא הבנו איך לא חשבנו על זה עד היום...

הרעיון לא מיועד כמובן לאנשים רגועים שמשאירים דלת לא נעולה ביום ובלילה... ;)

תושב מאה שערים

משתמש פעיל

מעגלת פינות

משתמש פעיל
וגם לא לאנשים לא רגועים שחוששים שמישהו יראה את הילד פותח ויקלוט את המספר:mad:
לכן מגלים את המספר רק לילדים מספיק גדולים ומסבירים להם את גודל האחריות ואת צורת השימוש הנאותה
החברה הטובה של הבת שלי מתחננת אליה שתגלה לה את המספר והיא בשום אופן לא מגלה לה..

ולהיזכר בלחץ שהיה לנו בכל פעם שנאבד מפתח...
(וכמובן למצוא אותו אחרי יומיים עמוק עמוק בתיק של הילדה..)

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
טיפ שלמדתי מאחד ממשתמשי פרוג, לעשות צילום מסך ע"י כפתור wIn ביחד עם shift והאות s
יש לי פתרון יותר קל עבורך
תוריד את התוכנה הזו, ומהיום תוכל לצלם את המסך ע"י לחיצה אחת על הכפתור "print sc" (ליד ה-F12) ולבחור את האיזור הרצוי.
לעשות חיפוש בגוגל באתר ספציפי ע"י הקשת :site ולאחר מכן מילת החיפוש באתר המבוקש !
לא כ"כ ברור,
מה לכתוב בחיפוש גוגל?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
לשמור באיזור השירותים (במקום שלא נגיש לילדים) בקבוק התזה עם אקונומיקה מעורבת במים.
אם יש לכלוך נקודתי, אפשר לרסס ולנגב, בלי להתחחל נקיון יסודי של השירותים.

לשטוף ולקצוץ ירקות עלים כמו פטרוזיליה, כוסברה, שמיר ודומיהם, ולהקפיא בקופסאות. ככה אין צורך להתחיל להתעסק עם זה בכל פעם שצריך כף פטרוזיליה קצוצה...
זה לא מועיל לסלטים ששמים בהם ירק חי, כי מרגישים שזה לא טרי, אבל בסישול אני לא מרגישה הבדל.
את אותו הדבר אפשר לעשות עם קטניות- להשרות כמות גדולה ולהקפיא בשקיות אחרי ברירה. ואז כצריך פשוט שולפים שקית ומכניסים לסיר.

חיימנה

משתמש פעיל
טיפ שמישהו כתב פעם בפרוג ועבד לי מצוין- כתם של חלודה בחולצה לבנה (אולי גם צבעונית) לסחוט לימון על הכתם ולתת לחולצה להשתזף בשמש, להכניס למכונת כביסה והכתם נעלם.
לא נשאר כתם מהלימון?????

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא נשאר כתם מהלימון?????
לא, יצא מצוין.
כשניסיתי לא היה לי מה להפסיד- נכנס לי משהו חלוד למכונה והכתים לי כביסה שלמה של חולצות. השתמשתי בעצה הזאת והופתעתי לטובה.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למרוח משחת שיניים על כויה עוזר פלאים בצורה מדהימה ולא משאיר צלקת השבוע קיבלתי כוחה שמתי כמות נדיבה של המשחה ואחרי כמה שעות לא היה זכר וזה היה שטח גדול

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אשכול עם קיצורי דרך אינסופיים במחשב שכמעט ולא מכירים (אני בעצמי למדתי היום לחיי היום יום מהאשכול הזה)

חוט השני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי פתרון יותר קל עבורך
תוריד את התוכנה הזו, ומהיום תוכל לצלם את המסך ע"י לחיצה אחת על הכפתור "print sc" (ליד ה-F12) ולבחור את האיזור הרצוי.
הורדתי את התוכנה, וכשאני לוחצת על הכפתור הנ''ל נהיה לי המסך הזה: (צילום מסך- ולא מהתוכנה שלך...)
1649807313667.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה