אטרקציה דאצ'ה בעיר - קיץ 2024 - מודיעין עילית

ידידים

משתמש פעיל
לא התאפקתי מלהגיב.
לא הבנתי למה כ"כ לקטר?
מה הבעיה פה? חוברת מגוונת מאוד מאוד, וגם עכשיו שעה אחרי הפתיחה עדין כמעט לא אזלו דברים.

ועומס על הקוים ומערכת - ברור שיהיה||!!! ככ זה עובד בכל מערכת הזמנות.... קריסות....
את באמת לא הבנת ????????????? נראה לך הגיוני שצריך לשבת בדיוק ב12:00 כדי להזמין
ואם יש עוד שעה אחרי כרטיסים אני צריכה להגיד תודה ??????????
ולמה בכלל צריך כ"כ הרבה זמן מראש להזמין ??? בעיריית ירושלים יש הופעות פתוחות בזול מי שרוצה הולך .
מה שקורה כאן שמרוב לחץ ,אנשים מזמינים לכמויות דברים בלי טעם ובלי ריח , חצי הולכים לפח וחצי הם מצליחים למכור אחרי מאמצים!
המערכת הזאת חייבת שיפור !!!גם בכמויות (וכן יש לעיריה מספיק מתנסים כדי להפעיל פעילויות במקביל !)
וגם בהגבלה ( אם אין אפשרות להגדיל כמויות ) , מצידי שיהיה נקודות זיכוי לכל ילד לכמה הופעות הוא יכול ללכת. לא יכול להיות שמשפחה אחת תלך ל20 הופעות
ומשפחה השניה כלווום !! כי האמא "השליימזלית" לא הייתה בדיוק ב12:00 בבית !!!!!!!!!!!!!

yoyo mor

משתמש פעיל
יש פה משהו לא הגיוני כמות אדירה של אנשים על קו אחד ואתר אחד, בירושלים לכל שכונה יש הזמנה בנפרד, אולי צריך לחשוב איך אפשר לעשות פה כזה דבר,
ברור שהמערכת הזו חייבת להמשיך להשתפר, דבר שקורה משנה לשנה, אבל בקצב איטי מדי ומאכזב

(: sari

משתמש רשום
מסכימה מאד עם כל התגובות שנכתבו פה
עם כל המעלות(ולא מתעלמת מהם...)
נראה שהחסרונות עולים עליהם פי כמה וכמה:(
ומעלה כאן שוב את הרעיונות המרכזיים
(אם פספסתי משהו או שיש למישהו רעיונות נוספים אז תוסיפו...)
אני כותבת כל רעיון בהודעה נפרדת וכל המעוניין יסמן לייק
(כי כמו שכבר כתבו פה בעירייה גם רואים את מה שאנחנו כותבים פה
ואם יהיה ביקוש אולי ישתפר משהו לטובה...)

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ומשפחה השניה כלווום !! כי האמא "השליימזלית" לא הייתה בדיוק ב12:00 בבית !!!!!!!!!!!!!
היתה ב 12, אבל כשהתנתקה השיחה - לא ניסתה כל דקה להיכנס - אלא רק כל 2 דקות!!
הזייה - הייתי על הסיפור הזה היום כשעה וחצי - ובקושי נשאר לי להזמין

משתמש רשום
3. לפתוח כל אירוע בשלוש פעימות(או יותר...) אפשר לפי שמות משפחה וכו' , כל פעם שליש מהכרטיסים
כדי למנוע את קריסת המערכת וכן את האיטיות...
(לכאורה לא יפתור את הבעיה אם המערכת לא תתוגבר אבל יעזור מאד בכל אופן...)

חיים הצדיק ני

משתמש חדש
מצד אחד זה גרוע יותר
כי אז אנשים יקנו, מקסימום יבטלו
והכרטיסים יגמרו מהר יותר...

(לגרום שרק אנשים שבאמת רצו את האירוע ובסוף לא הסתדר, כי זה קורה לכולם... ולא להזמין מקסימום נבטל)

מדובר על השנה שכבר קנו כרטיסים שיהיה אפשרות לבטל בכדי שכל מי שלא הצליח לקנות יוכל לקנות
וכל תחילת שבוע יפתחו את המערכת לקניית כרטיסים שבוטלו
וכל אלו שקנו בטעות....
ימכרו ולא יזרקו כסף לפח...
ולפחות אחרים ישתתפו

לשנה הבאה יחשבו על צורה צודקת לקנית הכרטיסים
קודם פתרון לשנה זו !!!!!!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
טיול/ סדנא/ בריכה
יהיה מוגבל (1 מתוך ה 3) לכל נפש

משתמש רשום
אכן, השקיעו הרבה.
וחבל שבגלל התנהלות לא נכונה יש כ"כ הרבה מאוכזבים ומתוסכלים.
מסכימה מאד
כי אני מכירה גם חלק מעובדות העירייה שעובדות עד צאת הנשמה...
ומשקיעות....
וחבל מאד שאלו התוצאות בסוף...
(כי עם כזו השקעה התוצאה הייתה יכולה להיות הרבה יותר אפקטיבית...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה