מידע שימושי גננות! האם זה תקין?!

לארג'

משתמש סופר מקצוען
אבל הנקיון של הילד קשור לסייעת, שכנראה מקבלת שכר של 3500 ש"ח, ובאה בלי חשק לעבודה.
בפרט אחרי שכנראה למדה תיכנות או משהו בסגנון, ולא מצאה עבודה.............
אם זה העבודה שלה ואין לה חשק שתישאר בבית
הילד לא צריך לסבול כי היא לא מצאה עבודה..

מירימ

משתמש פעיל
מהן הנורות האדומות שאמורות להידלק לי בתור אמא , לגבי גן חיידר גיל 3?
האם זה נורמלי שיש הרבה פחות אכפתיות לילדים מאשר במעון?
ככה זה בכל גני החיידר??
זה מתבטא בזה שהילד חוזר לעיתים ממש קרובות עם טיטול מלוכלך ויבש!! כל פעם בטענה אחרת..
בימים הראשונים הוא היה חוזר עם טיטול הפוך.. שהסקוצ'ים מאחור,
אתמול , כבר ממש הגזימו הבן שלי חזר כולו חול מהנעליים ועד השערות כולל בטיטול!!
מתברר שילד מגן גדול כיסה את כולו בחול!!! ואני מתפלאה , איפה היתה הגננת כל הזמן הזה??
מפריע לי גם שאין שום פתק מהגננת הביתה מדי פעם - בעלי לוקח ומחזיר אותו כך שאני לא מעורבת באיך עבר היום..
יש לציין שהילד לא חוזר עצוב או משו כזה, אבל הוא כמעט ולא משתף, בניגוד לשנה שעברה שהיה חוזר מלא בחוויות!!

האם זה נכון לחכות עד סוכות לראות אם משתנה המצב ואם לא להעביר חיידר?
בלת"ק
לא יודעת האם להעביר מיד או לחכות. לא מספיק מבינה
רק יכולה לומר שאצל הבן שלי המצב רחוק ממה שאת מתארת.
השקעה ויחס לא נורמלים!
אם בטעות הילד הרטיב דקה לפני שבאנו לקחת - הגננת ממש מתנצלת ומציעה להחליף.

מה שאני באה לומר זה שהמצב הנ"ל ממש לא מחוייב המציאות!!

Sariba

משתמש חדש
אני לא מצדיקה את מה שקרה כאן,
אבל אולי באמת הגיע הזמן לטלטל שם מישהו בנוגע למשכורות רעב(בלי הגזמה)
של הצוותים בגנים, ובמיוחד הסייעות.

ארמון חול

משתמש מקצוען
אני לא מצדיקה את מה שקרה כאן,
אבל אולי באמת הגיע הזמן לטלטל שם מישהו בנוגע למשכורות רעב(בלי הגזמה)
של הצוותים בגנים, ובמיוחד הסייעות.
אין קשר בין רמת השכר
לבין לרמת התפקוד המינימלית שנדרשת מהאדם שמגיע לעבוד

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי טיטול - קחי בחשבון שילד בחיידר אמור להיות גמול, - במידה ולא ויש בגן עוד כמה ילדים לא גמולים זה לדרוש מסייעת להיות כל הזמן בחדר החתלה (החתלה לוקחת הרבה זמן יחסית..)
לגי עדכון מהגננת - בתור גננת שכותבת מחברות ל7-8 ילדים לכתוב ל30 זה יצריך מהגננת לפחות שעה כל יום, נשמע לי לא הגיוני.
לגבי מכות וחול וכו' - קורה, יש בגן 30 ילדים ועם כמה מהם לא גומרים להרביץ או לעורר מהומות (ויש לפעמים ילדים כאלו בגן..) יש מצב שהיא לא מצליחה לרוץ מיד כשדברים קורים,
לגבי משכורות ותפקוד - מאמינה שבגן שצריך לדאוג שכל ה30 יאכלו ישתו ילכו לשירותים וגם יספיקו ללמוד משהו נדרשים עוד אנשי צוות ולא להעמיס על הקיימים. בפרט אם חלק מהילדים מגיעים לא גמולים,

mickey mouse

משתמש מקצוען
לגבי טיטול - קחי בחשבון שילד בחיידר אמור להיות גמול, - במידה ולא ויש בגן עוד כמה ילדים לא גמולים זה לדרוש מסייעת להיות כל הזמן בחדר החתלה (החתלה לוקחת הרבה זמן יחסית..)
לגי עדכון מהגננת - בתור גננת שכותבת מחברות ל7-8 ילדים לכתוב ל30 זה יצריך מהגננת לפחות שעה כל יום, נשמע לי לא הגיוני.
לגבי מכות וחול וכו' - קורה, יש בגן 30 ילדים ועם כמה מהם לא גומרים להרביץ או לעורר מהומות (ויש לפעמים ילדים כאלו בגן..) יש מצב שהיא לא מצליחה לרוץ מיד כשדברים קורים,
לגבי משכורות ותפקוד - מאמינה שבגן שצריך לדאוג שכל ה30 יאכלו ישתו ילכו לשירותים וגם יספיקו ללמוד משהו נדרשים עוד אנשי צוות ולא להעמיס על הקיימים. בפרט אם חלק מהילדים מגיעים לא גמולים,
אולי כדאי לקרוא טוב יותר את השאלה..
היא מדברת בפירוש על ילד בגן חיידר בן 3 שעד חנוכה אפשר להגיע עם טיטול..
וגם אם לא--- למה להשאיר את הילד מלוכלך?? מסכן! לפחות שיתקשרו להורים אם הן לא רוצות לטפל בו בעצמן...
זה ממש לא בסדר במיוחד שזה חוזר על עצמו

ארמון חול

משתמש מקצוען
אולי כדאי לקרוא טוב יותר את השאלה..
היא מדברת בפירוש על ילד בגן חיידר בן 3 שעד חנוכה אפשר להגיע עם טיטול..
וגם אם לא--- למה להשאיר את הילד מלוכלך?? מסכן! לפחות שיתקשרו להורים אם הן לא רוצות לטפל בו בעצמן...
זה ממש לא בסדר במיוחד שזה חוזר על עצמו
זה גן גיל 3!
זה אומר שלפחות חצי מהילדים עדיין לא בני 3
גן חיידר ראשון
זה תינוקים

Sariba

משתמש חדש
זה נכון שגננות וסייעות צריכות לעשות מלאכתן נאמנה.
רק מסבירה שעובדת שצריכה להילחם על כל 200 שקל, הגיוני שתעשה את המינמום בלי הרבה חשק.
ואלו שסוברות אחרת , מעולם לא עבדו במשכורת שכזו.
ואני לא מדברת סתם בעלמא....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה