דרוש מידע גני בית יעקב סגרו את הגן בגלל שלגננת יש קורונה ואין מחליפה. חוקי?

ישראל קורן

משתמש חדש
הגננת של הבת שלי התקשרה להגיד שלמשך שבוע אין גן, כי יש לה קורונה והם לא מצאו מחליפה. (אולי כי לא הציעו מספיק שכר, השערה בלבד)
מישהו יודע האם זה חוקי ולמי אפשר לפנות בעניין?

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני שמעתי על כזה גן של בית יעקב
נשמע הזוי שלא מצאו מחליפה - חסר בחורות<

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
גם אני לא יודע מה חוקי ומה לא,
מה שברור שהמצב קטסטרופלי,
מוסדות לימוד מסויימים במצב של פירוק,
כשחצי מהתלמידים ומהצוות חסרים,
והאלה שנשארים מרגישים בקייטנה,
אבל גם זה יעבור... לפחות עד הגל הבא...

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אין צוות
זה לא בדיחה
מסות של חולים!
ולא ממש הייתי ממליצה לשלוח לגן שהגננת בו היתה חולה, סיכוי גבוה להדבקות!

ברבור באגם

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נראה שהסגר קורה אם נרצה או לא, ללא החלטת הממשלה.

• חחח
Reactions: GRN

ישראל קורן

משתמש חדש
אז אם הרשת מתעצלת או לא רוצה לשלם עוד 2 שקל לשעה, סוגרים את הגן? לא נשמע לי הגיוני!

קשתות

משתמש פעיל
הרשת לא מתעצלת, ולא חוסכת 2 שקל.
אין צוות. יש קורונה.
בואו למלא מקום בגן ליום אחד, או תקדישו יום שלם לאתר ממלאת מקום בהצלחה מרובה.
אה,
ואח"כ, כנראה, תקבלו קורונה ותחפשו שוב.
גל מטיבו יורד בסוף

ללושקה

משתמש מקצוען
הגננת של הבת שלי התקשרה להגיד שלמשך שבוע אין גן, כי יש לה קורונה והם לא מצאו מחליפה. (אולי כי לא הציעו מספיק שכר, השערה בלבד)
מישהו יודע האם זה חוקי ולמי אפשר לפנות בעניין?
בכל מקרה אם לגננת יש קורונה= הבנות בגן צריכות בידוד (אין מצב שכולן מחוסנות)...

ישראל קורן

משתמש חדש
לכאורה לא אמור להיות חסר בחורות למלא מקום, אני יודע שבמעון סמוך תמיד מסתדרים. מה שצריך זה רצון ואיכפתיות.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
מנהלות עושות בימים האחרונים 'שמניות באוויר'' להשיג צוות בריא..
עד עכשיו זה הצליח (ברשת שלנו)
אבל זה נראה שעוד יום יומיים הכל יקרוס

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש חוסר אדיר בצוות,
ומצד שני אי אפשר לשלם יותר גבוה ולהפסיד המון כסף רק בשביל לקיים לימודים כאשר הממשלה לא מוסיפה תקציב.

אפילו במעון של עובדי בית החולים איכילוב היה חסר צוות, והמעון היה סגור חלקית לכמה ימים, ובגלל זה רופאים לא יכלו לרדת לעבוד [מדובר על בנין מגורים במתחם איכילוב] רק לאחר שלשה ארבעה ימים מישהו בבית חולים התעורר לטפל בזה, ומשלמים יותר ומצאו צוות.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
יש חוסר אדיר בצוות,
ומצד שני אי אפשר לשלם יותר גבוה ולהפסיד המון כסף רק בשביל לקיים לימודים כאשר הממשלה לא מוסיפה תקציב.

אפילו במעון של עובדי בית החולים איכילוב היה חסר צוות, והמעון היה סגור חלקית לכמה ימים, ובגלל זה רופאים לא יכלו לרדת לעבוד [מדובר על בנין מגורים במתחם איכילוב] רק לאחר שלשה ארבעה ימים מישהו בבית חולים התעורר לטפל בזה, ומשלמים יותר ומצאו צוות.
כל השנה יש בעיית שכר
עכשיו ממש לא
בכל המשק יש מחסור בעובדים שילך ויחמיר בשבוע הבא

אביטלוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכל הארץ גנים נסגרים
אין צוות- מציאות

חוחית

משתמש סופר מקצוען
תבינו דבר פשוט,
הציבור חולה.
וזה לא מצחיק.
מי שיכול להשאר בבית- שישאר.

וזאת לא בדיחה- אין צוות.
מנסיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה