דרוש מידע גניבת נתוני אשראי מעלי אקספרס

הגולם החולם

משתמש מקצוען
קיבלתי הודעות דחופות מחברת MAX על ניסיון גניבה באשראי שלי בעלי אקספרס.
עסקה אחת על סך 1216 דולר והשניה על סך 316 דולר.
התקשרתי וחסמתי את הכרטיס
זה רק נותן לי תזכורת להזכיר ולחזור ולהזהיר
רק תשימו לב לפני שמשאירים פרטי אשראי באתר המתברר כמפוקפק.
אגב, מי שיוכל להסביר לי למה קיבלתי הודעת אזהרה ממקס במקרה הזה, כשבכל קניה שעשיתי עד היום לא קיבלתי הודעה כזאת.

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואו,
התקשרתי וחסמתי את הכרטיס
אגב, מי שיוכל להסביר לי למה קיבלתי הודעת אזהרה ממקס במקרה הזה, כשבכל קניה שעשיתי עד היום לא קיבלתי הודעה כזאת.
מקווה שזה לא עוקץ בעצמו...
בטוחה שזה ממקס?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
100 אחוז גם הודעת אזהרה וגם במייל עם כתובת מוכרת שלהם
אגב הם חסמו בלי לבקש נתונים נוספים ושלחו חדש

musicismylove

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואו, איזה מלחיץ...
לפחות ראיתם שבחשבון שלא ירדו לכם סכומים נוספים?

דובשניה

משתמש מקצוען
התקשרתי וחסמתי את הכרטיס
אנחנו גם לראשונה השבוע נדרשנו לאשר קניה שהתבצעה אינטרנטית לפני החיוב בפועל.

נדנדה

משתמש מקצוען
לא הבנתי מה זה קשור לאליאקספרס?
מישהו גנב את פרטי כרטיס האשראי וניסה לקנות משהו עם הפרטים הגנובים באליאקספרס.
איך אלי קשורים לגניבה עצמה? או שלא הבנתי נכון?
זה יכול להכניס אנשים סתם לפאניקה. הרי מי לא קנה שם באשראי בשנים האחרונות?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
לא הבנתי מה זה קשור לאליאקספרס?
מישהו גנב את פרטי כרטיס האשראי וניסה לקנות משהו עם הפרטים הגנובים באליאקספרס.
איך אלי קשורים לגניבה עצמה? או שלא הבנתי נכון?
זה יכול להכניס אנשים סתם לפאניקה. הרי מי לא קנה שם באשראי בשנים האחרונות
בעיקרון יש צדק בדברים
אבל
סביר לי מאד שמשם הגניבה כי המקום היחיד שהכנסתי את פרטי באשראי שלי זה לשם ולתן ביס ונסיונות הגניבות הם באתר עלי אקספרס
ובכל מקרה יש סיבה טובה להיכנס לפנאיקה או לכל הפחות לבדוק מפעם לפעם ולשים לב לחיובים שאינם מוכרים

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
לפעמים מקום /אופי הקניה מעורר שאלה.
לי קרה בויזה כאל
העלה ספק כשראו שהתשלום היה על נופש בגרמניה.
ואכן מיד חסמו והחליפו כרטיס לחדש.

*רות

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אם שמים לב למשהו חשוד
התקשרו אלי ממקס על חייב עסקה מחו''ל מעסק לא מוכר

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
לי פעם הראשונה שרכשתי מאליאקספרס זה לא נתן לי נאלצתי להתקשר לחברת האשראי ולבקש לאשר את הרכישה

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על המידע!
אצלי שמור באתר של אליאקספרס 3 כרטיסי אשראי ואני לא יודעת איך למחוק אותם מהאתר.
לא רואה אופציה כזאת.
מישהו יודע?
1.JPG

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
לנו לפני איזה חודש התקשרו ממקס שהם ביטלו לנו את הכרטיס בגלל
ניסיון קניה בכמה מאות דולרים ...
זה החשיד אותם לכן הם חסמו מיד.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
חברות האשראי חוסמות כרטיסים במקרה של קניות חריגות בחו"ל
קרה לי יום אחד שגיליתי שהכרטיס שלי נחסם, התקשרתי לישראכרט ואמרו לי שהיה ניסיון קניה באתר אמריקאי (ניסיון שלי) והם שלחו לי SMS לאשר את זה, מכיוון ואין לי SMS ולא אישרתי אז הם חסמו את הכרטיס

קונכיה

הייסקופי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
פעם כשעברתי על החשבונית של כאל באתר
ראיתי רשימה ארוכה של רכישות קטנות אבל רשימה ממש ארוכה של איזה 50 שורות.
משהו שהסתכם בסכום של יותר מ1000 ש"ח.
התקשרתי לכאל, וביררתי את זה - -הם הבינו שמדובר בהונאה וביטלו את החיובים של הרכישות.

צריך לעקוב כל הזמן בחשבונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה