סינונים גמ"ח נקודות בנטפרי

יניב 2024

משתמש רשום
אם אפשר
אפילו חלק

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
@איפכא מסתברא'ניק יש מצב אתה שולח גם את זה?
זה מאוד מאוד חשוב לי!!!
תודה!!!

אם אפשר
אפילו חלק

@איפכא מסתברא'ניק יש מצב אתה שולח גם את זה?
זה מאוד מאוד חשוב לי!!!
תודה!!!
נשלחו...

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
@איפכא מסתברא'ניק טוב אני מעלה פה עוד ארבע שמאוד חשובים לי ואשמח מאוד אם תוכל לשלוח (או אם יש פה מישהו אחר שיכול)!!!
תודה רבה רבה!!!

@איפכא מסתברא'ניק טוב אני מעלה פה עוד ארבע שמאוד חשובים לי ואשמח מאוד אם תוכל לשלוח (או אם יש פה מישהו אחר שיכול)!!!
תודה רבה רבה!!!
שלחתי

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית

חלומית

משתמש פעיל
אני חייב בדחיפווות את הסרטונים האלה (הם האחרונים מתוך קורס שלם שעכשיו נתקעתי בגללם)!!!
@משה 05276 @מתגעגע וכל השאר, אני ממש חייב את זה במיידי!!! גם אם אתם יכולים רק אחד זה יעזור! העיקר שבסוף הכול יפתח וכמה שיותר מהר!!!
במחילה מכל אלה שביקשו לפני ולא נענו, זה באמת חשוב לי מאוד ואני חייב את זה במיידי!!!
תודה רבה רבה!!!
היכן יתר הקורס?

מישהו יכול לבקש לבדוק את שני אלה?
שלחתי את הראשון

קראנצ' פיסטוק

משתמש פעיל
אשמח שמישהו יתנדב לשלוח לבדיקה:

יישר כוח!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה