סינונים גמ"ח נקודות בנטפרי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תודה מראש לשולחים -
"כל ישראל יש להם חלק" מתוך האלבום "אדרבה" של אברהם פריד

y yechiel

משתמש חדש

יניב 2024

משתמש רשום
אם אפשר לשלוח אפילו אחד מהם
תודה רבה מראש

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ניגון ר' שלמה, מתוך האלבום "ניגון הבעש"ט" מאת אברהם פריד

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שלחתי את השניים הראשונים.

AVITALLL

משתמש רשום
אני לא בדיוק הבנתי מה הכללים פה של הגמח..
אבל נתקעתי בלי נקודות ואני גם לא מצליחה לקנות😕 ואני צריכה לפתוח קבוצה בגוגל גרופ
היא קבוצה קיימת פועלת מצוין אבל כשאני רוצה להיכנס להגדרות שלה או משהו כדי לצרף אנשים אז זה חסום
יש אפשרות שמישהו אחר יבקש מנטפרי בשבילי או שזה קשור לחשבון שלי?

y yechiel

משתמש חדש

מתגעגע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא בדיוק הבנתי מה הכללים פה של הגמח..
אבל נתקעתי בלי נקודות ואני גם לא מצליחה לקנות😕 ואני צריכה לפתוח קבוצה בגוגל גרופ
היא קבוצה קיימת פועלת מצוין אבל כשאני רוצה להיכנס להגדרות שלה או משהו כדי לצרף אנשים אז זה חסום
יש אפשרות שמישהו אחר יבקש מנטפרי בשבילי או שזה קשור לחשבון שלי?
תעלו לאשכול כאן את הקישור, ומי שנשארו לו נקודות ישלח עבורכם

יניב 2024

משתמש רשום
אם אפשר
אפילו חלק
תודה רבה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה