סינונים גמ"ח נקודות בנטפרי

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הוידאו נבדק על ידינו,
והוחלט לחסום אותו מכיון שהוא מכיל תכנים שלא תואמים לכללים של נטפרי.

מצטערים.

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא נמצאת בשום קהילה בנטפרי
מוזר, זה מה שיש אצלי...
שימי לב שיש אופציה רק לשמע(הלחצנים והשורה למטה) ואופציה לצפייה , על הסרטון עצמו.
1595958076617.png
1595958076617.png

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עוד יומיים מתחיל חשבון חדש בנטפרי - מי שיש לו נקודות ויכול לפתוח אשמח מאוד
הסרטונים הם על אומני ציור וזה לינקים שרציתי לפתוח
אני אעבור על הלינקים שבקשתי קודם ואבדוק מה פתחו ומה לא - נראה לי שהסרטונים האלו התפספסו
אלו סרטונים שאמורים להיות בסדר - ומלמדים מאוד
(אחלק את הלינקים לכמה קבוצות - כך אולי יהיה יותר קל בעיניים - ולא יבהלו מהרשימה הארוכה)
זה של הצייר בוב רוס (אגב, איך אפשר לראות בנטפרי בצורה מסודרת את הסרטונים - לדוגמא יש פה סרטון שהוא חלק שלישי - הייתי רוצה גם לראות את החלק הראשון והשני שלו - אבל בפינטרסט כל הדברים של בוב רוס, או כל אמן אחר מגיע בצורה מאוד מבולגנת - יש אפשרות בנטפטרי לראות בצורה מסודרת - כך שאם אני רואה איזה סרטון שמעניין אותי איך הוא מצייר וצובע אותו - אם הוא מגיע בכמה חלקים, אז יהיה לי את כל חלקיו)

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני אעבור על הלינקים שבקשתי קודם ואבדוק מה פתחו ומה לא - נראה לי שהסרטונים האלו התפספסו
(אחלק את הלינקים לכמה קבוצות - כך אולי יהיה יותר קל בעיניים - ולא יבהלו מהרשימה הארוכה)
זה של הצייר בוב רוס (אגב, איך אפשר לראות בנטפרי בצורה מסודרת את הסרטונים - לדוגמא יש פה סרטון שהוא חלק שלישי - הייתי רוצה גם לראות את החלק הראשון והשני שלו - אבל בפינטרסט כל הדברים של בוב רוס, או כל אמן אחר מגיע בצורה מאוד מבולגנת - יש אפשרות בנטפטרי לראות בצורה מסודרת - כך שאם אני רואה איזה סרטון שמעניין אותי איך הוא מצייר וצובע אותו - אם הוא מגיע בכמה חלקים, אז יהיה לי את כל חלקיו)

שלחתי את הראשון וזהו להחודש...

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הצייר מייקל ג'יימס סמית

נערך לאחרונה ב:

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עוד של הצייר מייקל ג'יימס סמית (אלו לינקים כאמור שבקשתי בעבר כנראה שיתפספסו בתוך כל הבקשות - עברתי על מה שבקשתי בעבר לפתוח אחד אחד, ומה שלא נפתח העתקתי שוב לכאן)
תודה מראש לכל הפותחים
ובבנין ביהמ''ק והגאולה השלימה ננוחם!

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לבקש מהניקים שמשתתפים בדרך כלל בעניין... לפתוח את סרטוני ההדרכה בציורים של האמנים הנ''ל - חלקתי לכמה קבוצות למעלה (@שלמה וייס , @יהודי נוסף , @אחד שתיים , @קונקורד , @HILALI , וכל השאר...)

תודה מראש!

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אודה מאוד לשליחת אתרים אלו לבדיקה/פתיחה, מאוד יעזור לי!

תודה!!

שלחתי את הראשון וזהו להחודש...
נפתחו

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

שלחתי את השני

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הצייר מייקל ג'יימס סמית

שלחתי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עוד של הצייר מייקל ג'יימס סמית (אלו לינקים כאמור שבקשתי בעבר כנראה שיתפספסו בתוך כל הבקשות - עברתי על מה שבקשתי בעבר לפתוח אחד אחד, ומה שלא נפתח העתקתי שוב לכאן)
תודה מראש לכל הפותחים
ובבנין ביהמ''ק והגאולה השלימה ננוחם!

שלחתי

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה