דרוש מידע גם לכם נגמר מהר (מאוד!) הבטריה בC2 - יש פיתרון!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איך הקליטה משפיעה לסוללה?
סוג הרשת.
אם הוא משתמש בדור שתיים, הוא צורך פחות בטריה.
אבל אם הוא במצב כפול, זה צורך הרב יותר.
אני לא פרופסור באוניברסיטה, אני בסך הכל מחזיק c2 מעל 10 שנים (כמדומני) ויעצתי כך לרבים מספור

טוב מאוד

משתמש מקצוען
סוג הרשת.
אם הוא משתמש בדור שתיים, הוא צורך פחות בטריה.
אבל אם הוא במצב כפול, זה צורך הרב יותר.
אני לא פרופסור באוניברסיטה, אני בסך הכל מחזיק c2 מעל 10 שנים (כמדומני) ויעצתי כך לרבים מספור
ניסיתי להעביר לדור 2 והקליטה נהיתה זוועה...

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבעיה בפלאפון C2 של נוקיה שהבטריה נגמרת ממש מהר, וזה ממש הפריע לי כי חוץ מזה (לדעתי) זה המכשיר הכשר האידיאלי,
לכן לאחרונה יעצו לי לקנות בטריה גרמנית שמחזיקה לפחות כפול מבטריה רגילה!!!

המחיר באזור ה80 - 90 ש"ח - וזה שווה את ההשקעה!
(אני השגתי אצל סוכן פרטי ב50 אבל נגמר לו כל המלאי תוך כמה ימים).

שמעתי שזה לא משהו חדש, אז לפחות לתועלת אלו שעדין סובלים....
מצ"ב תמונה.
קניתי את זה וממש ממש ממש ממש לא עזר והמצב נשאר בדיוק כפי שהיה מטעינים ולאחר כמה שעות בודדות נגמרה הבטריה:(

blofer

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה