אלי-אקספרס גם לכם מופיע בקשת אימות שאתם לא רובוט בעלי אקספרס?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה פאזל??? :mad::mad:
לך תחליט אם הכידון של האופניים נחשב אופניים, או הגלגל של האופנוע נחשב אופנוע?!
הוא מטמטם אותי!!!

Morris

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי לב שאם מזיזים את העכבר כל הזמן על הדף של האימות לפני שעולה הפאזל - בד"כ לא מבקש אימות רובוט..

אם גם לכם זה עובד תעדכנו.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
קורה...
אבל זה לא יעזור להם, אני רובוטית כל כך חכמה שאני יודעת ללחוץ על זה 😅😅

בכנות, אם הם מפחדים שיפרצו להם רובוטים- הרי הדבר הכי פשוט שאפשר ללמד בוט זה כשכתוב "אנחנו רוצים לוודא שאתה לא רובוט", שיעשה מה שצריך לעשות.. (אחרי הכל רובם לא יצירתיים מספיק לעשות דברים מורכבים)

avi++

משתמש מקצוען
בכנות, אם הם מפחדים שיפרצו להם רובוטים- הרי הדבר הכי פשוט שאפשר ללמד בוט זה כשכתוב "אנחנו רוצים לוודא שאתה לא רובוט"
זה לא הלחיצה, זה אלגוריתם שיודע לנתח לפי התנועות של העכבר ומהירות התגובה אם זה אדם או בוט

לכן
שמתי לב שאם מזיזים את העכבר כל הזמן על הדף של האימות לפני שעולה הפאזל - בד"כ לא מבקש אימות רובוט..

אם גם לכם זה עובד תעדכנו.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה