רשתות תמונות שלא נבדקות באתרוג

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

יעל.ב.

משתמש פעיל
אפשר קישור? כדי לבדוק ולטפל?
ניסית לפנות גם לצ'אט תוכן באתר אתרוג?

עונה לגביי, למרות שלא אני נשאלתי,
מיילים מהשלוחה החרדית של גבעת שאול,
התמונות מופיעות מפוקסלות ....
מה צריך לעשות כדי שיופיע נורמלי ?

קבצים מצורפים

• 1723626388534.png
    1723626388534.png
    KB 16.1 · צפיות: 7

פטוצ'יני

משתמש חדש
אני עם נטפרי ובד"כ שזה קורה אצלי זה אומר שאין לי קליטה (בכל האזור אין קליטה כבר כמה שנים גם בשיחות פלאפון) ולכן יש לי בבית שני אזורים עם קליטה טובה (3-4 פסים) והבעיה נפתרת .בדוק ומנוסה. [אבל יכול להיות שזה רק אצלי כי לא שמעתי על עוד אנשים שפתרו את זה בצורה הזו]
לאחרונה אני נתקל המון פעמים בתמונות שלא מוצגות בעלי אקספרס. תמונות שאין בהן בעיה והן לא נחסמו, רק לא מוצגות. גם לכם זה קורה????

שירה מאתרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עונה לגביי, למרות שלא אני נשאלתי,
מיילים מהשלוחה החרדית של גבעת שאול,
התמונות מופיעות מפוקסלות ....
מה צריך לעשות כדי שיופיע נורמלי ?

זה הופיע גם בהודעות קודמות
צריך לבחור את האופציה הזו באזור האישי באתרוג.
תחת הגדרות סינון כלליות- הוספת קבוצות תוכן-לסמן את האופציה של תמונות מוטמעות בג'ימייל
זה אומר שלא תהיי מוגנת מחשיפה במידה וישלחו אליך תמונות שאינן ראויות, להחלטתך

1723644013446.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה