גם אתם קיבלתם חשבון חשמל נפוח???

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
גם לנו היה סכום מטורף, והשתמשנו פחות מחודשי הקיץ.
דמי שימוש עלו.

משתדלים

משתמש פעיל
אם לא יהיו שינויים המחיר אמור להתייקר בעוד כ 15% בינואר בגלל עליית מחירי הפחם
מעניין לדעת איך אלו שכל הזמן דיברו על יוקר המחייה יפעלו ?
המשמעות של ספיגת העלייה היא 4 מיליארד שקל בשנה

נחמן העמקן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפני שאתם מתלוננים על החשבון לתשלום
תבדקו כמה קוט"ש צרכתם יותר מהחשבונית הקודמת
מסתבר ששם בעיקר טמון העוקץ...

עמי חכמי

משתמש צעיר
"הראש היהודי": כך תוזילו את חשבון החשמל בכ-150 ש"חעליית המחירים מורגשת כמעט בכל בית בישראל ומרבית האנשים מחפשים היכן ניתן לחסוך, אברך מבני ברק מצא דרך לנצל הטבה שמעניקה חברת חשמל למשלמים בהוראת קבע ומקבלים חשבונית במייל ולחסוך יותר מ-150 שקל מחשבון החשמל בכל חודש
חזקי ניימן | כלכלי25.8.2022 | 13:17
אין כמעט משפחה בישראל, בוודאי במגזר החרדי, שלא מרגישה בכיסה את עליית המחירים ויוקר המחיה, מחירי הלחם והחלב בפיקוח התייקרו, מחירי המים, החשמל, אפילו מחירי הטיטולים התייקרו בחצי שנה האחרונה, מאחר והתורה חסה על ממונם של ישראל, אברך מבני ברק שיתף ברשת איך הצליח לגרום למחיר החשמל החודשי שלו לרדת ביותר ממאה וחמישים שקלים.
כפי שפרסמנו לגבי ניצול המערכת אחרי רפורמת דרך שווה, גם כאן מדובר בניצול הטבה שמעניקה חברת חשמל. רוב הציבור בישראל, מקבל חשבון דו חודשי לבית והוא משלם רק לאחר מכן בדרכים המקובלות.
ההנחה הניתנת למשלים בהו"ק ובחשבונית למייל - צילום מתוך החשבונית שפורסמה
בחברת חשמל הכריזו על הנחה של 3.84 ש"ח + מע"מ לכל תשלום למי שייתן הרשאה בבנק להוריד את החוב שלו דרך הוראת קבע. הנחה נוספת בשווי 0.91 ש"ח + מע"מ ניתנת למי שיצטרף לשירות של קבלה במייל וחוסך לחברת החשמל להדפיס ולשלוח מכתבים בדואר. סך הכל מדובר בהנחה של 5.55 ש"ח אחרי שהוספנו את המע"מ.
דווחו על קריאת המונה ותחסכו
איך הסכום מגיע למאה וחמישי שקלים? ובכן, לחברת חשמל יש שירות מיוחד דרכו ניתן להוזיל את העלויות והוא נקרא "דיווח קריאת מונה", ניתן לדווח ולעדכן בחברת החשמל את המספר המופיע אצלכם במונה ובחברת חשמל ישלחו לכם חשבונית עם חיוב על הפער מהפעם הקודמת בה דיווחתם, את הדיווח ניתן לעשות פעם אחת ביממה.
צילום מסך מאתר חברת החשמל
אם תצטרפו לתשלום בהו"ק ולקבלת חשבונית במייל ותתמידו לעדכן בכל יום את קריאת המונה תוכלו לחסוך בכל יום 5.5 ש"ח ובהכפלה חודשית כ-166 ש"ח בכל חודש, אין ספק שמדובר בהוזלה משמעותית לחשבון החשמל שלכם
===
מנסיון,
זה עובד.
הנחה של 166 ש"ח זה לא מדויק
כיון שח"ח עורכים חשבוניות רק בימי עבודה, ובימים שאינם כאלה הקריאה מצטרפת לפעם הבאה - מקבלים הנחה רק פעם אחת.
הסכום הוא יותר באזור ה115.

בחודש האחרון זה היה משמעותי עקב החגים, ובכל זאת שילמנו בעשירי האחרון סכום ממש מצחיק (מאה ומשו) בוודאי ביחס לחודש הקודם.
(משום מה זה ירד אפי' שחודש קודם כבר ירד, זה אמור להיות דו חודשי, לא?)

מתכנתת!!

משתמש פעיל
הם שולחים חשבונית חדשה מידי יום?
מבצעים חיוב בהוראת קבע מידי יום? (יש אנשים שכל שורה בבנק עולה להם עמלה...)
כן נשלחת חשבונית כל יום
ביום ראשון מקבלים את החשבונית על יום חמישי. (לכן אין טעם לעדכן מונה בשישי שבת)

חיוב נעשה רק כשמצבר סכום מספיק לחיוב
אני לדוגמא בממוצע כל יום עולה לי 1.5 שח חשמל (לאחר ההנחה של המונה)
וסופש בין 20-30 שח
אז רק אחרי שבועיים שמצטבר לי סכום של כמה עשרות שקלים זה נשלח לחיוב בבנק (החיוב הוא בדרכ פעם בחודש, בעשירי)

עמי חכמי

משתמש צעיר
כן נשלחת חשבונית כל יום
ביום ראשון מקבלים את החשבונית על יום חמישי. (לכן אין טעם לעדכן מונה בשישי שבת)

חיוב נעשה רק כשמצבר סכום מספיק לחיוב
אני לדוגמא בממוצע כל יום עולה לי 1.5 שח חשמל (לאחר ההנחה של המונה)
וסופש בין 20-30 שח
אז רק אחרי שבועיים שמצטבר לי סכום של כמה עשרות שקלים זה נשלח לחיוב בבנק (החיוב הוא בדרכ פעם בחודש, בעשירי)
ירד לכם פעם לא בעשירי?

עמי חכמי

משתמש צעיר
החודש ירד בעשירי
חודש קודם ירד ב11 כי העשירי היה חג

בכ"א שאלתי אם ירד לכם פעם לא בעשירי
כי כתבת
והיה נשמע שזה לא קבוע פעם בחודש

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
ובמונה חכם זה גם רלוונטי? הרי הם מקבלים אוטומטית גם מידע כל כמה דקות..
אגב, כמה זמן לוקח (ובעיקר כמה 'ראש' זה גונב לכם) הסיפור של העידכון הזה מידי יום?
מתלבט אם לא שווה להשקיע במשהו אחר בזמן הזה ולעשות קצת יותר מ115 ש"ח

מתכנתת!!

משתמש פעיל
החודש ירד בעשירי
חודש קודם ירד ב11 כי העשירי היה חג

בכ"א שאלתי אם ירד לכם פעם לא בעשירי
כי כתבת

והיה נשמע שזה לא קבוע פעם בחודש

פעם בשבועיים כתוב שהסכום המצטבר ישלח לחיוב בבנק
ואכן יורד פעם בחודש בלבד.
אגב, כמה זמן לוקח (ובעיקר כמה 'ראש' זה גונב לכם) הסיפור של העידכון הזה מידי יום?
מתלבט אם לא שווה להשקיע במשהו אחר בזמן הזה ולעשות קצת יותר מ115 ש"ח

לוקח דקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה