דרוש מידע ****** גלובל

מצב
הנושא נעול.

שוהם307

משתמש מקצוען
מישהו יכול להסביר לי לאט ובבהירות מה זה החברה הזו? אני כל הזמן שומע זהירות, נוכלים, אבל ממש מסקרן אותי מה זה הדבר הזה ולמה 'אי אפשר לצאת משם'?

ANK

משתמש פעיל
התורה חסה על ממונם של ישראל... חוסו אתם על ממון משפחותיכם ועל הכסף שמימילא לא מיותר ומיועד לאוכל והביגוד של ילדיכם. לפני שאתם מסתכנים וזורקים כסף לפח! הסתכלו לילדים שלכם בעיניים! האם זה מגיע להם????, למה רק על הציבור שלנו עובדים.

מצורף פסק הלכה של רבני עדה חרדית ע"י הרב משה שטרנבוך והגאון הרב טוביה וייס

קבצים מצורפים

• פסק הלכה עדה חרדית.jpg
    פסק הלכה עדה חרדית.jpg
    KB 686 · צפיות: 475
מישהו יכול להסביר לי לאט ובבהירות מה זה החברה הזו? אני כל הזמן שומע זהירות, נוכלים, אבל ממש מסקרן אותי מה זה הדבר הזה ולמה 'אי אפשר לצאת משם'?

צרפתי לעין את ההסבר מה זה החברה - כת הנוכלת הזאת!!
בהצלחה! נא לא להתקרב נוכלות ע"ז שקר וירידה רוחנית דרסתית לשמא!

ניתן לקבל מידע נוסף מחריד להפליא במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
לכל מי שיש לו עדיין ספקות בנוגע לכת הזאת שמציגה עצמה כעבודה לציבור החרדי!
שמעתי שממש מצווה להסיר את כל המודעות שלהם ברחובות משום "לפני עיור לא תתן מכשול"
אנשים תמימים נופלים בפח.
ניתן לקבל מידע נוסף באידיש ובעיברית בקו 0747962188 בהצלחה!
בקרוב יופיע שם גם מידע באנגלית

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ה' ישמור קראתי את הכתבה במשפחה. באתי להעלות את זה וראיתי שהעלו. פשוט מזעזע מזעזע!

ונראה לי שכדאי להעביר במיילים את הדברים מה אתם אומרים?

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ה' ישמור קראתי את הכתבה במשפחה. באתי להעלות את זה וראיתי שהעלו. פשוט מזעזע מזעזע!

כמובן! כל המציל נפש אחת מישראל...

כל מי שמעוניין במייל מסודר כדי לשלוח לחברים שלו מוזמן לפנות ל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מי שמעוניין לקבל מייל מסודר עם חומר להעביר לחברים מוזמן ליצור קשר במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

א.ז.

משתמש חדש
שלום,
מצורף מכתב רבני בית שמש בעניין חברת ****** שבו כתוב בין היתר:
"אין רוח חכמים נוחה מחברה זו,
ואין למשפחות מקהילות אנ"ש להתקשר ולעבוד בחברה בין האנשים ובין הנשים".

כמו"כ מצורפת כתבה נוספת מעיתון ענין חדש .

הפרטים הועברו ע"י אריה ליבוביץ מחבר ספר "תקציב המשפחה".
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אם מישהו נפגע ישירות מחברת ****** מומלץ להתחיל להגיש תלונות במשטרה,
כדי שהעסק הזה יתחיל להיעצר ולא ימשיך להפיל חללים.

קבצים מצורפים

• כתבה מעיתון ענין - ****** 2.pdf
    KB 486.8 · צפיות: 108
  • 10מכתב רבני בית שמש ******.pdf
    KB 45.4 · צפיות: 79

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הייתם עושים אם הייתם רואים מודעות ברחוב שאפשר להשיג את המוצרים בבית המרקחת השכונתי (הפרטי)?
אני מכירה אישית את בעלי בית המרקחת.
להתעלם?
לפנות אליהם? שמה?
אולי זה מישהו שעובד שם שנתפס
אולי זה שיתו"פ עם מישהו מבחוץ

מה דעתכם?

שושנית100

משתמש מקצוען
מה הייתם עושים אם הייתם רואים מודעות ברחוב שאפשר להשיג את המוצרים בבית המרקחת השכונתי (הפרטי)?
להתעלם?
לפנות אליהם? שמה?

מה דעתכם?
אולי הייתי מדפיסה את המכתב שהובא לעיל מרבני בית שמש
ואולי עוד כתבה חזקה מהאינטרנט ומגישה להם
לא נראה לי שהייתי עובדת לשכנע אותם אם אני לא יודעת לענות על כל ההתנצחויות שיבואו...

vhsvchch

משתמש מקצוען
להתעלם?
לפנות אליהם? שמה?

מה דעתכם?
לדעתי מצוה למנוע מהם להפיץ את המוצרים.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
קודם לבדוק אם הם עצמם בתוך זה או עושים טובה למישהו שמכיר מישהו...
אם זה לא הם: יש מכתב של העדה החרדית נגד, יש מכתב של המרכז לפנגעי כתות . יש עוד הרבה חומר אפשר לפנות למייל שכתוב למעלה.
אם זה כן הם... אולי אפשר לנסות לשאול אם אפשר לקנות מוצרים שלהם ולקבל קבלה עם פרוט, אולי זה ירתיע אותם (לא יודעת, אולי זה כן חוקי למכור בבית מרקחת מה שרוצים)

מדובר בכת מסוכנת בשם ''******'' שמגיעה אל אנשים תמימים בהצעת עבודה להתעשרות מהירה.
מכיוון שהכת הזו פועלת בתקופה האחרונה במרכזים חרדיים, ומקימה מוקדים ממאה שערים ועד לרמת בית שמש, אני חושבת שפירסום והעברה של הדברים בין האנשים היקרים לנו והחשובים יכול לסייע רבות להפחת הנפגעים הן נפשית והן פיזית.
ולסייע רבות בהצלת הציבור, אנשים תמימים מנוצלים על ידם שלא במודע הן בפן הכלכלי והן בפן הנפשי.

אני ובני משפחתי איבדנו אחות יקרה, שהייתה בחורה אינטיליגנטית ומוצלחת. כעת, כשנפלה למלתעות הכת, היא איבדה הכל, את רמתה הרוחנית, את לימודיה האקדמאיים, ואת האיזון הנפשי.
הכת מכניסה אותם ל''שבי פסיכולוגי'' באמצעות שיטות פסיכולוגיות ערמומיות ומחוכמות, ולמעגל קסמים שהסיכויים לצאת ממנו די אפסיים.
הציבור הכללי כבר חשף אותם בלי סוף בעיתונות הכללית וכן באינטרנט וחבר מרעיו... אך בציבור שלנו עדיין אין מספיק מודעות לסכנה, וראשי הכת מנצלים את תמימותינו... זוהי כת על בסיס שבי נפשי ולא דתי ועל כת רבים מהמחנה הקדוש ביותר נופלים שם כמו זבובים ברשת.
ע"י פרסום הסכנה נמנע מאנשים להיכנס לרשת המסוכנת הזו וכך נגדע את הנגע הרע מקרבנו באופן משמעותי וניכר.

הנזקים אצל סוכני / עובדי החברה רבים מכדי שניתן לתאר בכמה מילים...
הנזקים מתרחשים בכל המישורים: כלכלית, נפשית, רוחנית, אישית וכו'...
ואף פוגעים גם במשפחותיהם של השבויים.

גם לארגון יד לאחים הגיעו פניות רבות בנושא.
על הנושא שוקדים רבנים רבים מכל החוגים בינהם:
רבני עדה חרדית בד"ץ ירושלים.
הרב יהודה סילמן באמצעות שליחו הרב שלמה לוינשטיין.
הרב מאיר קסלר
הרב היימליך מחסידות תולדות אהרון.
הרב בינט מחסידות בעלזא.
הרבנים בחסידות ויז'ניץ' בכל פלגיה פועלים ללא לאות לבדוק מי עדיין ממשיך על אף האיסור!
האדמו"ר מסטריקוב מכיר בבעיית ההונאה שבדבר.
האדמו"ר מרחמסטריווקא והרב יעקב מאיר שכטר התוודעו לדבר גם כן.
כמו כן נפתח קו מיוחד לשמיעת רבנים המוסרים שיעורים בנושא החברה עד כמה היא אסורה לתעסוקה וכן חומר נוסף בעברית ובעיקר באידיש ניתן להתקשר להאזין 074-7962-188
cleardot.gif

לרבנים ואנשי ציבור נוספים...
אשמח לסייע בכל צורה אפשרית - קישור למרכז לנפגעי כתות, לפליטים של הכת, ולהורים שאיבדו שם את ילדיהם וכו'...

מקווה שכל השאלות יפתרו בעז"ה בעזרת החומר המצורף.
מצורף בזאת:
1. מסמך עמדה מאת ''המרכז הישראלי לנפגעי כתות''.
2. מודעות אזהרה שאירגון ''מכלול'' בשיתוף עם "אהבת חסד" תלו בכל הקהילות של בעלזא, ע''פ הוראת הרב בינט .
3. כתבה שנכתבה בעיתון "עניין שבועי" בקריית ספר בתאריך כ"א אדר א' וב-כ"ט אדר א' פורסם ההמשך... שגם כן מצורף כמובן.
4. חוזה העסקה של החברה מול המצטרפים.
5. כתבה מעיתון ''ממון'' וכן כתבה מעיתון נוסף שנכתבה בעבר עבור ציבור הכללי, כמובן.
6.ראיון מיוחד עם עומר חורב - בחורה שהצליחה לצאת בזכות משפחתה מהכת הזאת לאחר שמונה חודשים!!!
אגב, מעבודת שטח יסודית לא נמצאו פליטים של החברה שפרשו לאחר יותר משנה ונשארו תקינים אלא רק כאלו שהתאבדו או לחילופין אושפזו בבתי חולים לאישפוז פסיכיאטרי בכפייה לאחר שהפסידו את השנים הכי משמעותיות בחייהם...
7. מכתב המרכז את בעייתיות הדבר מבחינה הלכתית שמופנה לכלל הציבור ובעיקר לאנשי חינוך ורבנים מהציבור שלנו.
8. מסמך המסכם את פעילות החברה בקצרה.
9. מצורף חומר המפרט "כיצד פועלות כתות?". (שם מפורט המושג של כת כלכלית.)
10.מצורף קישור לכתבת תחקיר שנעשתה בערוץ "כאן" בתוכנית "מבט שני" (לא נפתח בחסימות כשרות...)

ניתן לצור עמי קשר במייל ולקבל חומר נוסף ככל שמתעדכן.(כל יום יוצאים פסקים בחוג שונה נגד הנגיף המתרבה בקרבנו...)
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
(בין היתר קיימות עדויות קשות, הסרטות ותמונות מחרידות...-מהציבור שלנו.)

חשוב להדגיש הסרת המודעות מבחינת ההלכה הינה חובה!
ובגדר - "לא תעמוד על דם רעך"
"לפני עיור לא תתן מכשול" (מודעה על המוצרים שלהם או הצעת עבודה אצלם חובה להסיר!)

קבצים מצורפים

• מודעות אזהרה בבתי הכנסיות של חסידי בעלזא.pdf
    KB 628.3 · צפיות: 89
  • מכתב בוגרת אופקים לרבנים.pdf
    KB 423.2 · צפיות: 118
  • מכתב רבני בית שמש.pdf
    KB 45.4 · צפיות: 55
  • מסמך אודות פעילות bhip אירגון נפגעי הכתות בישראל.pdf
    KB 475.3 · צפיות: 76
  • עניין חדש part 1.pdf
    KB 905.1 · צפיות: 84
  • עניין חדש part 2.pdf
    1.1 MB · צפיות: 76
  • עניין חדש part 3.pdf
    1.2 MB · צפיות: 70
  • עניין חדש part 4.pdf
    KB 695 · צפיות: 56
  • bhip טריקים פסיכולוגיים מאת סטודנטית לפסיכולוגיה.pdf
    KB 356.5 · צפיות: 123
  • איך כתות פועלות.pdf
    KB 379.9 · צפיות: 189
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה