שיתוף - לביקורת גלגל הצבעים

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הצבעים שלך חיים ויפהיפיים כל כך...
אני ממש אוהבת את הכתיבה הזאת.
(ובמאמר מוסגר-אני, אישית, מעדיפה תמיד קטעים קצרים ככל האפשר. כשזה ארוך, זה נעשה מייגע מעט... אבל כל אחד וטעמו. מקבלת אם זה מה שאת מעדיפה...)

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
הצבעים שלך חיים ויפהיפיים כל כך...
אני ממש אוהבת את הכתיבה הזאת.
תודה!
(ובמאמר מוסגר-אני, אישית, מעדיפה תמיד קטעים קצרים ככל האפשר. כשזה ארוך, זה נעשה מייגע מעט... אבל כל אחד וטעמו. מקבלת אם זה מה שאת מעדיפה...)
את מתכוונת ספציפית פה? כי הקטעים האלה כן מחולקים וקצרים...

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
תודה!

את מתכוונת ספציפית פה? כי הקטעים האלה כן מחולקים וקצרים...
הפוך.
כאן זה מצוין...
כללית, אולי לנסות גם כתיבה מקוצרת יותר (זה עדיף גם כללית, טקסט שנקרא באופן מקוון אמור להיות קצר כמה שאפשר...)

נערך לאחרונה ב:

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
וואו , מדהים! את פשוט אלופה!
כתיבה יפה מאוד.
אהבתי את הצבעים , לדעתי, מוסיף ונותן גוון למילים.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
הפוך.
כאן זה מצוין...
כללית, אולי לנסות גם כתיבה מקוצרת יותר (זה עדיף גם כללית, טקסט שנקרא באופן מקוון אמור להיות קצר כמה שאפשר...)
תודה על ההסבר! כן, תמיד הייתי מאריכההה בכתיבה, ושני דברים שלמדתי כאן הם לקצר ולהוסיף אנטרים. בעיקר בגלל שזה מקוון, כמו שאמרת, אבל מעניין שזה עבר לי גם לכתיבה בדף ועט. :)
וואו , מדהים! את פשוט אלופה!
כתיבה יפה מאוד.
אהבתי את הצבעים , לדעתי, מוסיף ונותן גוון למילים.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה