עזרה ג'ימייל תקין אצלכם?

צנונית

משתמש מקצוען
בשבוע האחרון כשאני נכנסת להודעה בדואר נכנס (בכרטיסיית הפורומים), זה פותח לי אותה בתגובה האחרונה, ואני צריכה לגלול עד למעלה בשביל לחפש איפה התחילו התגובות
יש פתרון לבעיה?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש בעיות אחרות, אני מנסה לפתוח מייל שלא נקרא והוא לא נפתח עד שאני לא לוחצת F5 או פותחת כרטיסיה חדשה

**Moko**

משתמש מקצוען
בשבוע האחרון כשאני נכנסת להודעה בדואר נכנס (בכרטיסיית הפורומים), זה פותח לי אותה בתגובה האחרונה, ואני צריכה לגלול עד למעלה בשביל לחפש איפה התחילו התגובות
יש פתרון לבעיה?
זה נשמע קשור לסדר הופעת ההודעות
ניתן לשינוי בהגדרות

צנונית

משתמש מקצוען
אבל לא נגעתי בהגדרות, איך זה השתנה לבד?
איפה ההגדרות האלה נמצאות?

נחמה למה

משתמש פעיל
אבל לא נגעתי בהגדרות, איך זה השתנה לבד?
איפה ההגדרות האלה נמצאות?
אולי תנסי כאן לבדוק:
1695370363401.png

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש פתרון לבעיה?
גם אצלי ככה מאתמול
ולא נגעתי בהגדרות

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  53  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה