דרוש מידע ג'ימייל מבקש קוד אימות בטקסט - מה עושים?

כביש 6

משתמש פעיל
עזרה דחופה עבור אחי שליט''א
ג'ימייל מבקש ממנו לקבל אימות בטקסט ולא בהודעה קולית.
איך הוא יוכל לאמת את החשבון?

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שישלוח לפה

055------019,
זה לא יעזור
אם יש לו מס' מעודכן זה יבקש לשלוח לשם דווקא
ואם הוא מנסה לעדכן מספר אז הוא יהיה תלוי כל פעם במס' הזה דווקא

למייטב ידעתי בגימל רק בעת הרישום הראשוני אפשר לעדכן מס' בלי טקסט ואח"כ בקוד אימות כן נשלח בהודעה קולית
אבל שבאים להוסיף אימות ע"י טלפון בחשבון קיים זה רק בהודעת טקסט

תקנו אותי אם אני טועה

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אם בוחרים שם וסיסמא רצינים [ואולי גם שם וסיסמא שונים מהשמות והסיסמאות של הכתובות מייל הקודמים], אז לפעמים זה לא דורש סמס.

ככה שלחו לי במייל לא מזמן, נסיתי והצלחתי, [גם בחרת מייל עבור העסק שלי, ולא שימוש פרטי, ויתכן שגם זה השפיע].

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
אני לא חושב שכל החברות יקבלו SMS בתומך כשר - זכור לי גולן.. תבדקו... אני ראיתי גם בכשרים ממש שמקבלים שם SMS..
אני מציע לכל מי שיש לו מודם סלולרי (לא הסוג של LTE 4G הסיני...) יש אפשרות לקבל בכל מודם סלולרי SMS תבדקו בהגדרות, ואת המספר של הסים תקבלו מהספק בחשבונית או בתמיכה.. תעבירו את מספר הטלפון שרשום בגוגל/GMAIL למספר של הסים שלכם - כך תוכלו לשחזר סיסמאות של האימייל שלכם.

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אני לא חושב שכל החברות יקבלו SMS בתומך כשר - זכור לי גולן.. תבדקו... אני ראיתי גם בכשרים ממש שמקבלים שם SMS..
אני מציע לכל מי שיש לו מודם סלולרי (לא הסוג של LTE 4G הסיני...) יש אפשרות לקבל בכל מודם סלולרי SMS תבדקו בהגדרות, ואת המספר של הסים תקבלו מהספק בחשבונית או בתמיכה.. תעבירו את מספר הטלפון שרשום בגוגל/GMAIL למספר של הסים שלכם - כך תוכלו לשחזר סיסמאות של האימייל שלכם.
מה הכוונה, מודם סלולרי למחשב או לטלפון? ואז לאן מקבלים את ה-SMS?

קו ירוק

מנוי פרימיום
למודם הסלולרי
דרך ההגדרות/ דף הבית

קו ירוק

מנוי פרימיום
בסיני לא קיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה