דרוש מידע גי'מייל כותב לי שהוא שלח קוד .... והוא משקר!!

Yael Mor

משתמש מקצוען
מוזר ממש, כי אני גם ניסיתי להכנס למייל ממחשב אחר והוא כתב שהוא שולח לי קוד לפלאפון בשיחה, ובד"כ זה תוך רגע מחייג, ועכשיו כבר יומיים הוא לא שולח לי. כנראה יש להם איזושהי תקלה.

sem

משתמש פעיל
תבטלו את האימות הדו שלבי, הוא לא מתאים לבעלי מכשיר כשר ועושה הרבה בעיות

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מוזר ממש, כי אני גם ניסיתי להכנס למייל ממחשב אחר והוא כתב שהוא שולח לי קוד לפלאפון בשיחה, ובד"כ זה תוך רגע מחייג, ועכשיו כבר יומיים הוא לא שולח לי. כנראה יש להם איזושהי תקלה.
ומה עשית ?
האם זה תקוע לך עד עכשיו?

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נסו מדפדפן אחר
לפעמים עוזר

מנהרת הזמן

משתמש צעיר
יש לך קודי גיבוי?
כשאני הפעלתי את האימות הדו שלבי הורדתי קודי גיבוי שהם תחליף לאימות הטלפוני.
לפני כמה ימים גם לי הייתה את אותה בעיה אז השתמשתי בקוד גיבוי כדי לפתוח את החשבון
ומיד ביטלתי את האימות הדו שלבי שלא יעשה לי עוד בעיות...

Mail

משתמש מקצוען
לי אין אימות דו שלבי, ובכל זאת הוא דורש ממני...
אני אובדת עצות..
זה המייל של העבודה...

בני בני בני

משתמש חדש
יש לך קודי גיבוי?
כשאני הפעלתי את האימות הדו שלבי הורדתי קודי גיבוי שהם תחליף לאימות הטלפוני.
לפני כמה ימים גם לי הייתה את אותה בעיה אז השתמשתי בקוד גיבוי כדי לפתוח את החשבון
ומיד ביטלתי את האימות הדו שלבי שלא יעשה לי עוד בעיות...
מה זה קודי גיבוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה