נספח לאתגר גורל • נספח לאתגר 103

אל תעזבי ידיים

משתמש פעיל
רואה שהרבה שוכחים.. הייתי צריכה להדגיש יותר😅
אולי איפה שרשמת כאן אביזר נלווה תכתבי - ללחוץ פעמיים.

1725744553106.png

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
אם הפלטת צבעים היא היחידה - הכי טוב, וכמובן שיגרום ליותר הצבעות
משום מה, התבוננות בניקוד של התמונות לא עושה רושם שיש משמעות לעמידה בכללי האתגר.
תמונות יפות מקבלות ניקוד גבוה, גם אם אינן עומדות בכללים, כמו צבעים ששייכים לפלטה הנדרשת.
עושה רושם שלפעמים שווה לבחור מהיצירות שיצאו לך את זו שיותר יפה, מושכת, מאשר זו שמקובעת לכללים שלה.

פלמונית2

משתמש פעיל
@לוצ'י בגלגל האביזרים יצא לי פעמיים באותה הדמות את אותו האביזר אז לעשות אותו פעמיים או להגריל שוב?

אגוזים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תמונות יפות מקבלות ניקוד גבוה, גם אם אינן עומדות בכללים, כמו צבעים ששייכים לפלטה הנדרשת.
עושה רושם שלפעמים שווה לבחור מהיצירות שיצאו לך את זו שיותר יפה, מושכת, מאשר זו שמקובעת לכללים שלה.
גם לי נראה ככה.....

אבי2256

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@לוצ'י את צריכה לעשות משהו בעניין של הצבעים, אולי לדרג על פי השימוש בצבעים או משהו כזה
ברור שמי שמשתמש ביותר צבעים יצא לו יצירה יותר יפה
כמו כן הרבה לא מתייחסים לגילאים שיצא, איך שני ילדים באותו גיל יכולים להיות אחד בן 3 ואחד בן עשר?

נערך לאחרונה ב:

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@לוצ'י את צריכה לעשות משהו בעניין של הצבעים, אולי לדרג על פי השימוש בצבעים או משהו כזה
ברור שמי שמשתמש ביותר צבעים יצא לו יצירה יותר יפה
כמו כן הרבה לא מתייחסים לגילאים שיצא, איך שני ילדים באותו גיל יכולים להיות אחד בן 3 ואחד בן עשר?
אתם צודקים
כתבתי בפירוש שההצבעות תינתנה על מקצועיות, היצמדות ככל הניתן לתוצאות ההגרלה, ורעיון מקורי של שילוב הפרמטרים.
חוץ מזה, אין לי שום יכולת להכריח את הניקים לדרג לפי עמידה בכללים, למרות שזה בעצם מה שהם אמורים לעשות.

אבל מסכימה אתכם לגמרי, יצירה שלא עומדת בכללים, ולא צמודה לתוצאות ההגרלה - אמורה בהחלט לקבל פחות הצבעות. ניקים שבוחרים לא להקשיב ולהצביע לפי יופי, בחירה אישית שלהם. אני, בכל אופן, משתדלת בכל האתגרים להצביע לפי יצירה שעומדת בכללי האתגר.

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
יצירה שלא עומדת בכללים, ולא צמודה לתוצאות ההגרלה - אמורה בהחלט לקבל פחות הצבעות
מה שאת כותבת זה מעניין. כי יש כללים שאם לא עמדו בהם, התמונה נמחקת (כמו עיוות אצבעות וכדומה)
נדמה לי ששימוש בפלטת צבעים עשירה, שאיכשהו כות את הצבעים של האתגר, אבל מכילה עוד צבעים והרבה, לא עומדת בכללים לפחות כמו עיוות אצבעות.
עיני לא צרה במי שמקבל בגלל זה המווון הצבעות, רק שזו לא מטרת האתגר, כמו שאני מבינה.
מה הרעיון להגביל צבעים, אם זה לא מהווה כלל משמעותי?

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מה שאת כותבת זה מעניין. כי יש כללים שאם לא עמדו בהם, התמונה נמחקת (כמו עיוות אצבעות וכדומה)
נדמה לי ששימוש בפלטת צבעים עשירה, שאיכשהו כות את הצבעים של האתגר, אבל מכילה עוד צבעים והרבה, לא עומדת בכללים לפחות כמו עיוות אצבעות.
עיני לא צרה במי שמקבל בגלל זה המווון הצבעות, רק שזו לא מטרת האתגר, כמו שאני מבינה.
מה הרעיון להגביל צבעים, אם זה לא מהווה כלל משמעותי?
כשאני חושבת על זה שוב, את צודקת. הבעיה שאין לי לב למחוק לאנשים יצירות שעמלו עליהם (כן, גם עם עיוותי אצבעות😅)

אולי בגלל שיש די הרבה הגבלות באתגר הזה, קצת קשה למלא את כולן במדוייק. במקרים שיש הגבלה אחת או שתיים, כמו סגנון נניח, הרבה יותר קל לגלות אי עמידה על הכללים ולמחוק. במקרה הזה, שפלטת צבעים לא הוגדרה על ידי ככלל החשוב ביותר, יותר נוח להעלים עין. בכל מקרה, אולי לאתגרים הבאים ייקבע כלל שיצירה שלא עומדת בכללים בשלמות, תמחק? @מנהל ai

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
רק עוד משפט אחד (על אף שאני מסכימה איתך שאין לב למחוק):
כמה יצירות מחקו לעצמם אנשים שניסו לעמוד בכל הכללים?
את צודקת ממש.
אני בעצמי כשעבדתי על הדוגמאות, וויתרתי על המון תמונות יפות כי לא היו בצבעים במדויק, או שהיו עם עוד פריטים נלווים.
אבל בכל זאת, מה אני יכולה לעשות?
פשוט צריך שכל ניק יצביע רק ליצירות שעומדות בכללי האתגר, והבעיה באה על פתרונה : )

עובדת מהבית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חייבת לציין שהבינה משוכנעת שגבר מגיל 40+ זקנו לבן כשלג ופניו קמוטות כבין 70+
הביטו ביצירות וראו.
פלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה